Komp se pali tek iz druge

poruka: 5
|
čitano: 2.241
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Komp se pali tek iz druge

Svaki put kad upalim komp prvi puta pojavi mi se samo strelica i tamni ekran (dakle, vidi se da je upaljen ali ne daje sliku), nakon restarta normalno ulazi u windowse 8.1....pretpostavljam da je nesto s driverima za graficku,  ali zasto onda bas svaki drugi put uspije dic wins, a bas svaki prvi put ne? Da nije do napajanja ili sta..? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Komp se pali tek iz druge

UPDATE: sad sam umjesto restarta pritisnuo na kucistu tipku za ugasit racunalo, i kad je pritisnem odmah mi se pojavi desktop sa ikonama (na sekundu) i zatim pise ono shutting down, i ugasi se, dakle sve se ucita normalo i dodje do desktopa ali ne daje sliku, sliku da tek nakon restarta (dakle iz drugog puta) ili odmah prvi put ali kad pritisnem tipku za ugasiti... po meni je to do drivera za graficku, samo kako natjerat komp da ih ucita odmah iz prve, radi se o radeon 9600 seiers ati, stavio sam modificirane drivere za vistu jer nema novijih

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Komp se pali tek iz druge

Napisi ostale dijelove pc-a...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 14:38 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Komp se pali tek iz druge

Amd 3200 proc

asus k8v-x maticna

 

Uspio sam rijesiti bar za sada kako mi se cini tako sto sam ugasio fast start u power options, zasto je to radilo probleme, je li moguce da mi proradi sa fast start ukljucenim..? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Komp se pali tek iz druge

Problem ti je najvjerovatnije u PSU-u, uključi fast start, ali probaj s drugim PSU-om pa vidi...

 

http://www.pcguide.com/ref/power/sup/funcPowerGood-c.html

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice