Kako vratiti slike obrisane sa vanjskog hard drive

poruka: 4
|
čitano: 7.371
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti slike obrisane sa vanjskog hard drive

Imao sam folder sa slikama na external hard driveu kojeg sam deletao misleci kako ce otici u recycle bin i od tamo cu ga sam restorati, ali nema ga u recycle binu.

Onda sam krenuo trazit po netu i dosao do softwarea zvan Recuva i njime skenirao disk. Nasao sam fileove ali im je status bio unrecoverable. Ipak sam stisnuo recover i fileovi 

su se vratili, ali kad ih probam otvoriti, pie da je file corrupt, too large i jos nesto.

Ima li nacin da vratim te slike? stvarno mi trebaju jako.

 

p.s. Folder je bio hidden prije nego je bio izbrisan.

 

Molim vas da mi pomognete.

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 0:45 (KCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako vratiti slike obrisane sa vanjskog hard d
KCro kaže...

Imao sam folder sa slikama na external hard driveu kojeg sam deletao misleci kako ce otici u recycle bin i od tamo cu ga sam restorati, ali nema ga u recycle binu.

Onda sam krenuo trazit po netu i dosao do softwarea zvan Recuva i njime skenirao disk. Nasao sam fileove ali im je status bio unrecoverable. Ipak sam stisnuo recover i fileovi 

su se vratili, ali kad ih probam otvoriti, pie da je file corrupt, too large i jos nesto.

Ima li nacin da vratim te slike? stvarno mi trebaju jako.

 

p.s. Folder je bio hidden prije nego je bio izbrisan.

 

Molim vas da mi pomognete.

 

Hvala.

Bitne stvari se nikad ne drže na samo jednom mjestu, takve bitne podatke moraš imat na minimalno dva odvojena mjesta bilo hard diskovi ili DVD medij ili USB-Stick itd.{#}U slučaju ak se nekaj dogodi onda imaš Backup, no ako ga nemaš onda imaš probleme tak to ide u praksi obično.Odradi sa Minitool kak sam spomenul u ovoj dole temi, prvo jedan pa ako treba i kroz drugi Modul u Minitool pa onda javi kak je to prošlo.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/nestala-muzika/164731.aspx?page=0&jumpto=3212968&sort=asc&view=flat

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti slike obrisane sa vanjskog hard drive

Hvala, uspio sam nekako pomocu recuvae nakon 100 pokusaja.

:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti slike obrisane sa vanjskog hard d
KCro kaže...

 

Ima li nacin da vratim te slike? stvarno mi trebaju jako.

 

p.s. Folder je bio hidden prije nego je bio izbrisan.

 

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice