Icone za Windows XP

poruka: 9
|
čitano: 5.764
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Icone za Windows XP

Zelim da pitam za jedan problem koji nisam mogao rjesiti......znaci skinuo sam dodatak za ikone na XP...pitanje je gdje da ih stavim jer su u jednoj datoteci(slika)

kada idem u browse nemoze ih prepoznati sto znaci da moraju da se u posebnu datoteku spreme

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2009 22:30 (dogman).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Icone za Windows XP

iko zna??????

15 godina
neaktivan
offline
RE: Icone za Windows XP
dogman kaže...

Zelim da pitam za jedan problem koji nisam mogao rjesiti......znaci skinuo sam dodatak za ikone na XP...pitanje je gdje da ih stavim jer su u jednoj datoteci(slika)

kada idem u browse nemoze ih prepoznati sto znaci da moraju da se u posebnu datoteku spreme

 
dogman kaže...

iko zna??????

 Znam ja.
C:\WINDOWS\Resources\Icons (ako nemaš mapu icons onda je kreiraj u tom direktoriju). Ova dva fajla koja si naveo copy paste u navedenu lokaciju.
Zatim: desni gumb na ikonu> properities >customize > change icon
Zatim: otvara ti se novi prozor (Change Icon For Cover Folder npr.). Klik na Browse pa C:\WINDOWS\Resources\Icons. Klikni na ''fajl.icl''. Press enter. Sad ti se u prozoru otvori datoteka i prikaže ti sve ikone sadržane u tom fajlu.
Edit: Slike u prilogu.
Prvi primjer promjene ikone mape Prvi primjer promjene ikone mape
Klikni na browse i nađi mapu u C:WindowsResourcesIcons Klikni na browse i nađi mapu u C:WindowsResourcesIcons
Tu prebaci na all files kako bi vidio svoj icon file Tu prebaci na all files kako bi vidio svoj icon file
I evo datoteke sa novim ikonama, vau I evo datoteke sa novim ikonama, vau
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 0:06 (Kalea).
16 godina
neaktivan
offline
Icone za Windows XP

pa mogao si onda lijepo reć čovjeku, a ne ga tu provocirat

potpisujem se
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Icone za Windows XP
Kalea kaže...
dogman kaže...

Zelim da pitam za jedan problem koji nisam mogao rjesiti......znaci skinuo sam dodatak za ikone na XP...pitanje je gdje da ih stavim jer su u jednoj datoteci(slika)

kada idem u browse nemoze ih prepoznati sto znaci da moraju da se u posebnu datoteku spreme

 
dogman kaže...

iko zna??????

 Znam ja.
 pa bilo bi lijepo da kazes...ako mozeCool
15 godina
offline
Icone za Windows XP

Znam i ja :) Otvoriš ga programom koji ti se zove kao i vrsta desne datoteke. Ljepo ti piše ICONPACKAGE file samo ti fali R iza E

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Icone za Windows XP
dogman kaže...
Kalea kaže...
dogman kaže...

Zelim da pitam za jedan problem koji nisam mogao rjesiti......znaci skinuo sam dodatak za ikone na XP...pitanje je gdje da ih stavim jer su u jednoj datoteci(slika)

kada idem u browse nemoze ih prepoznati sto znaci da moraju da se u posebnu datoteku spreme

 
dogman kaže...

iko zna??????

 Znam ja.
 pa bilo bi lijepo da kazes...ako mozeCool
 Postoji i drugi način mijenjanja sistemskih ikona a to ide drugim redom (btw oš slušat druge ili mene, ako hoćeš mene onda malo sačekaj - slika govori više od.....).
 Otvori explorer>tools>folder options>File types.
Edit: slikovni prikaz, dalje isto ko u prvom postupku (mijenjaš ikone na vlastitu odgovornost). Ovo je još samo jedan dokaz kako za izgled desktopa ne treba imati nikakav TuneUp Utilities ili TuneUp WinStyler, ni WindowBlinds jer to sve samo kolje comp.
Voila! Voila!
15 godina
neaktivan
offline
Icone za Windows XP

Zadovoljan odgovorom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Icone za Windows XP

THX ...hvala na odgovoru...problem rijesen

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice