Bug u Windows Live Mail

poruka: 7
|
čitano: 5.556
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Bug u Windows Live Mail

Primjetio sam da kada upišete "U ili u" i potom razmaknicu (space) Windows Live Mail se jednostavno zatvori ima li kakvo riješenje za to?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2009 17:12 (Profa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug u Windows Live Mail

To se kod mene ne događa....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
16 godina
neaktivan
offline
Bug u Windows Live Mail

Klik na "Menus" pa opcija "Options"---kartica "Spelling"----odznaci "Check my spelling as I type".

Reproducirao sam ovaj BUG, gore spomenuta solucija ga odstranjuje!

 

1. korak 1. korak
2. korak 2. korak
3. korak 3. korak
Imamo Hrvatsku...u Banani...
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug u Windows Live Mail

Tnx, sad radi kako spada

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug u Windows Live Mail

Konačno sam našla nešto što ide u smjeru mojega problema. Naime, meni se taj problem s Windows Live Mailom, otkako sam instalirala novu verziju, stalno ponavlja. Upoće ne mogu napisati niti jedan mail. Čim utipkam

nekoliko slova (očito je riječ o nekim kombinacijama) WLM se jednostavno zatvori te dobijem poruku o greški... Ima li neko trajnije rješenje za to? Inače mi je žao što više, upravo zbog toga ne mogu koristiti WLM, jer sam do sada

bila jako zadovoljna s njime...

 

Hvala!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug u Windows Live Mail

Sada sve radi.

Hvala!

15 godina
neaktivan
offline
Bug u Windows Live Mail

Jedino sam ovu temu našao vezano za moj problem a da je netko i odgovarao... Naravno kao i svi imam isti problem. Ruši se govno kad krenem pisati. Prvo je bilo govora antivirusni programi ali na kraju je očito da je provjera pravopisa. Ali ja želim imati uključenu provjeru pravopisa!!!! Ima li kakav update da popravi to. Možda pokušavaju prodati i office paket. E nedam im više novaca, dovoljno je što sam i win kupio :))). Imam pravo koristiti WLM. Glavno da znaju poslati BSA.

 

Ima li kakav support mail da im pošaljem upit? Pa to je očito da je BUG, forumi puni upita...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice