Avira Premium problem

poruka: 27
|
čitano: 8.486
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Avira Premium problem

Evo da pojasnim problem...skino sam aviru premium koja trazi kljuceve prilikom instalacije (HBEDV-tak se zovu kljucevi) nakon sto sve fino instaliram javlja mi se greska u antivirusnom programu.....ne mogu da obiljezim niti jednu opciju  (npr.ne mogu da ukljucim zastitu ,firewall ,,...) kak da to rijesim s obzirom da nije original verzija.....dajte neki savjet

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 23:59 (dogman).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Avira Premium problem

pa ako nemaš ključ ne možeš ništa jer je to premium. ali bar se oni lako nađu Šutim

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem

Pa stavio sam ga prilikom instalacije i sve je pokrenulo

15 godina
offline
RE: Avira Premium problem
probaj sad dvoklikom otvorit taj ključ. onda če se pojavit prozorčić u kojem piše kad istječe. i klikni ok.

a možda je istekla licenca...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem

Ne traje do 04.2009...pise ti na slici

15 godina
offline
RE: Avira Premium problem
ali to nije puna licenca, nego neki demo
16 godina
offline
Avira Premium problem

To kaj ti imas ti je Avira Premium Security Suite s firewallom, a ako pokusavas ubacit u nju kljuc od Avire Premium 8 to ti ne bude sljakalo, treba ti kljuc za Security Suite koji ti imas a koliko vidim pise ti demo verzija s ogranicenim funkcijama probaj klikat na Start Service gdje pise pa vidi kaj bude!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 0:14 (rambox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Avira Premium problem

Ovako izgleda Avira Premium 8 koja radi normalno i s normalnom licenom i to tako onda izgleda!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem
rambox kaže...

Ovako izgleda Avira Premium 8 koja radi normalno i s normalnom licenom i to tako onda izgleda!!!Cool

  takodjer dobija key preko neke promocije na 3 miseca i radi sve ok....
15 godina
offline
RE: Avira Premium problem
jel se može kako isključit webguard, ali tako de se više nikad ne pokreće sam. ja njega isključim, i kad drugi put upalim komp on mi bude uključen
16 godina
offline
Avira Premium problem

Ne moze to ic, kad se Avira dize aktivira se i kompletna zastita pa i Web Guard, pa koji to razlog imas da bi iskljucio tak efikasan Web Guard od Avire pa to se ne radi nikako to nemoj radit pa on ne smeta nista vec upravo suprotno, koji to razlog imas da bi ga iskljucio  reci bas me zanima!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Avira Premium problem
ma prije mi je uvijek webguard bio isključen, jer ak je uključen onda se stranice presporo učitavaju, a i ovak imam 56k modem pa još i to. prije sam to nekak isključio i sve je bilo ok. a prije par dana sam rušio win pa sam ponovo instaliro aviru i sad se to više ne može isključit. al nema veze...
16 godina
offline
Avira Premium problem

Mozes iskljucit ovako kad se avira ukljuci kod paljenja kompa samo kliknes na Online Protection pa na Web Guard i  kliknes na Deactivate i to je to, inace taj Web Guard kod mene ne usporava nista s tim nema problema a kod tebe s tim 56k to je i za ocekivat da!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Avira Premium problem
ma napravim ja to. ali kad kod upalim komp webguard bude uključen, a ja bi da stalno bude isključen da ne moram stalno ručno isključivat. jer prije mi je bilo tako, al otkad sam rainstaliro win više nije tako. al nema veze...
15 godina
neaktivan
offline
Avira Premium problem

ah, ilegalna verzija je meni to isto radila pa sam se vratio na kaspersky.

nemoj se mučit, teško će koja ilegalna radit.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Avira Premium problem

Ne mozes istekat taj Web Guard za stalno to si nekaj krivo vidio evo ja sam sad prevrnuo cijelu Aviru od dna do krova i nema nigdje to za iskljucit za stalno ne ide to nikako, samo se moze istekat kad ustekas komp pa onda deaktiviras ali kod podizanja kompa ponovo opet isto moras napravit ako ga hoces istekat drukcije ne ide!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Avira Premium problem

djdomi o cem ti pricas kakva ilegalna verzija to s tim nema veze nikakve bila legalna ili ne , moja avira nije ilegalna ili piratska nego je s normalnom registracijom i radi kako sam objasnio tu nema problema nikakvih, pobrkao si lonce zastita se inace ne iskljucuje ni u ludilu a pogotovo ne Web Guard na Aviri Premium za koji se zna da je odlican i vrlo je efikasan, samo jurluk ima 56k modem a to je danas problem veliki pa ga moze taj Web Guard jos i usporit vise ali to se na ADSL-u ne osjeti uopce a to znaju oni koji imaju Aviru Premium!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Avira Premium problem

ne znam ni ja kako je to bilo. ali možda je i bio webguard uključen, ali valjda nije radio. jer kad je on isključen onda mi promet ide preko firefox.exe, a kad je uključen onda mi ide preko avwebgrd.exe, kao i što za nod32 ide preko ekrn.exe

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem
rambox kaže...

djdomi o cem ti pricas kakva ilegalna verzija to s tim nema veze nikakve bila legalna ili ne , moja avira nije ilegalna ili piratska nego je s normalnom registracijom i radi kako sam objasnio tu nema problema nikakvih, pobrkao si lonce zastita se inace ne iskljucuje ni u ludilu a pogotovo ne Web Guard na Aviri Premium za koji se zna da je odlican i vrlo je efikasan, samo jurluk ima 56k modem a to je danas problem veliki pa ga moze taj Web Guard jos i usporit vise ali to se na ADSL-u ne osjeti uopce a to znaju oni koji imaju Aviru Premium!!!Cool

  istina , ne osjeti se niti malo....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem
rambox kaže...

djdomi o cem ti pricas kakva ilegalna verzija to s tim nema veze nikakve bila legalna ili ne , moja avira nije ilegalna ili piratska nego je s normalnom registracijom i radi kako sam objasnio tu nema problema nikakvih, pobrkao si lonce zastita se inace ne iskljucuje ni u ludilu a pogotovo ne Web Guard na Aviri Premium za koji se zna da je odlican i vrlo je efikasan, samo jurluk ima 56k modem a to je danas problem veliki pa ga moze taj Web Guard jos i usporit vise ali to se na ADSL-u ne osjeti uopce a to znaju oni koji imaju Aviru Premium!!!Cool

 gle meni se to bilo dogodilo. to se možda i njemu dogodilo...
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem

Evo da ozivim malo temu.......zanima me sta znaci polje WARNINGS kada zavrsite skeniranje avirom 9 .......u prevodu znam sta znaci ali kada god skeniram uvijek ostane isti broj 7

kako da se rijesim tog problema-warnings......SLIKA

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 0:21 (dogman).
16 godina
offline
Avira Premium problem

To ti je ok oko toga se ne moras zabrinjavat to su neke sistemske datoteke ili dijelovi nekih programa koje Avira nije mogla otvorit kod skeniranja pa zato tako prijavljuje to nisu virusi niti nesto takvo tu je sve ok s time!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Avira Premium problem

jurluk, pa zašto onda ne staviš aviru free ak ti smeta taj webguard a na free verziji to nemaš tako da bi bilo bolje onda da nju staviš!

Bio sam ljudsko biće dok nisam dobio ADSL!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Avira Premium problem
CRonaldo kaže...

jurluk, pa zašto onda ne staviš aviru free ak ti smeta taj webguard a na free verziji to nemaš tako da bi bilo bolje onda da nju staviš!

 ma sad imam aviru 9 premium. i prilikom instalacije sam maknuo kvačice sa webguarda i mailguarda i oni se onda nisu instalirali i sad je sve ok. ali hvala što se brineš Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avira Premium problem

Znaci da se ne moram brinut oko toga..OK onda

12 godina
neaktivan
offline
Avira Premium problem

molim za pomoc, skinula sam avira premium antivirus sa probnim periodom od 30 dana sam tok instalacije je protekao u redu kao i update medjutim kad hocu da skeniram racunar

na nekih 50% restartuje mi se racunar i izadje obavjestenje evalution licence  nesto tako i komp se automatski restaruje.

molim pomoc

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Avira Premium problem

opcija: skini ovaj besplatni unistaller,pogasi sve od avire šta možeš ,stavi deinstaler na hrvatski i u naprednoj deinstalaciji (zadnjoj) makni tu aviru s računala,označi sve/briši sve do kraja,nemoj restartat dok revo ne završi,onda restartaj pc
ovo bi ja napravio da mi av radi takve probleme,i za puno manje od toga
a onda se javi za neku preporuku antivirusa,imaćeš ju besplatno

napomena: nadam se da su ti windowsi koliko toliko "zdravi"

Ave Imperator, morituri te salutant !
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 12:16 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice