Warcraft 3 FT multiplayer blokiranje

poruka: 6
|
čitano: 2.617
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Igrice-multiplayer

igram Warcraft 3 FT i kad zelim nekog zvat u igru jednostavno mi blokira...

 

oboje smo pogasili firewall i antivirus ali neznam gdje dopustit u windowsima da igrica ima pristup preko firewalla? (tako pise u igrici da treba dozvolit port)

 

WIN7 sustav

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warcraft 3 FT multiplayer blokiranje

bas nitko?!

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warcraft 3 FT multiplayer blokiranje

Mislim da je problem u modemu...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
offline
RE: Igrice-multiplayer

Problem ti je u router-u, portovi su ti zatvoreni, uđi u postavke router-a i otvori portove od 6112 do 6119, wc battle.net ti koristi te portove. To bi ti trebalo riješiti problem.

Pozz

16 godina
neaktivan
offline
RE: Igrice-multiplayer
Psycho_Cro kaže...

Problem ti je u router-u, portovi su ti zatvoreni, uđi u postavke router-a i otvori portove od 6112 do 6119, wc battle.net ti koristi te portove. To bi ti trebalo riješiti problem.

Pozz

 istina, to sam napravio jucer.. dozvolio firewallu port 6112 i na routeru takoder, ali onda odigram jednu partiju i sljedecu vec isti problem
potpis :D
15 godina
offline
RE: Igrice-multiplayer
Hacker-ri kaže...
Psycho_Cro kaže...

Problem ti je u router-u, portovi su ti zatvoreni, uđi u postavke router-a i otvori portove od 6112 do 6119, wc battle.net ti koristi te portove. To bi ti trebalo riješiti problem.

Pozz

 istina, to sam napravio jucer.. dozvolio firewallu port 6112 i na routeru takoder, ali onda odigram jednu partiju i sljedecu vec isti problem
 Otvori portove od 6112 do 6119, dakle (6112,6113,6114...). Ako ti je uključen i u routeru firewall onda i njega isključi jer je meni isti zadavao probleme, izbacivao me sa iz game-ova.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice