Viphomebox & no-ip

poruka: 5
|
čitano: 2.092
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Port forwading - Viphomebox & no-ip
pitanje

ovako ljudi imam vip homebox router

i zelio bi da pokrenem neki svoj web server

i registrirao sam se na no-ip, i dodao no-ip u postavkama routera, i kad ukucam svoju domenu na no-ip, prikaze mi stranicu routera.

trebao bih pomoc oko port forwardinga na localni host 127.0.0.1 na neki port, citao sam dosta na netu i pokusavao da namjestim ali mi nikako ne ide.

pa ako mozete kako pomoc

Intel E2140 2x1.6Ghz, Asrock Wolfdale 1333-GLAN/M, 2x1gb Kingmax DDR2 667Mhz, Seagate-Maxtor 250gb 8mb cache + Seagate FreeAgentGo 250gb, PIONEER DVD-RW DVR-111D. Sapphire HD 4550 512mb.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 10:06 (mladen_87).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Port forwading - Viphomebox & no-ip
mladen_87 kaže...

ovako ljudi imam vip homebox router

i zelio bi da pokrenem neki svoj web server

i registrirao sam se na no-ip, i dodao no-ip u postavkama routera, i kad ukucam svoju domenu na no-ip, prikaze mi stranicu routera.

trebao bih pomoc oko port forwardinga na localni host 127.0.0.1 na neki port, citao sam dosta na netu i pokusavao da namjestim ali mi nikako ne ide.

pa ako mozete kako pomoc

 nemogu ti bas direktno oko toga pomoc ali ako ti treba web hosting za neku ozbiljnu stranicu,bolji ti je kupi ga negdje...jer je web hosting toliko povoljan da je apsurd kod kuce hostat stranice
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Port forwading - Viphomebox & no-ip
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

ma upravu si, odustajem od ove moje ideje, bas sam gledao hostinge ima sad dosta jeftini ipak hvala na javljanju. pozZ

16 godina
neaktivan
offline
RE: Port forwading - Viphomebox & no-ip
mladen_87 kaže...

ma upravu si, odustajem od ove moje ideje, bas sam gledao hostinge ima sad dosta jeftini ipak hvala na javljanju. pozZ

 Ja ti osobno mogu preporucit jshosts.com ako ti treba web hosting,serveri su vrlo brzi,hosting je povoljan,nevjerjem da ces ikat imat problema...ako ti treba neki VPS ili dedicated hosting neces naci bolje od rapidswitch.com
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Port forwading - Viphomebox & no-ip
autorov komentar

hvala na preporukama, jos radim na nekim svojim sajtovima pa kad budu pri kraju uzecu si neki hosting, vidio sam da je infoit.hr povoljan a i citao sam na forumu da ga hvale.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice