Tv - DVD ...hdmi problem

poruka: 9
|
čitano: 4.395
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
TV - DVD ...hdmi problem

ovako ..imam lcd tv  LG 32LF2510 i DVD Player Marantz 3001e . DVD ima hdmi izlaz ali nikako televizija da ga prepozna..jednostavno  - no signal...pregledao sam sve opcije  na menijima i playera i televizije ali uzalud...mijenjao sam i hdmi kablove i stavljao na drugi hdmi izlaz u tv..ali bez uspjeha...preko scart kabela je sve ok..jednostavno  dvd player ne prepoznaje hdmi..zna li netko u čemu je stvar...? hvala ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem
Denny kaže...

ovako ..imam lcd tv  LG 32LF2510 i DVD Player Marantz 3001e . DVD ima hdmi izlaz ali nikako televizija da ga prepozna..jednostavno  - no signal...pregledao sam sve opcije  na menijima i playera i televizije ali uzalud...mijenjao sam i hdmi kablove i stavljao na drugi hdmi izlaz u tv..ali bez uspjeha...preko scart kabela je sve ok..jednostavno  dvd player ne prepoznaje hdmi..zna li netko u čemu je stvar...? hvala ...

pogledaj dali ti je standard na hdmi kabelu tv i dvd isti,taj je marantz malo stariji zar ne

14 godina
neaktivan
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem

mijenjao sam kablove ništa ne pomaže..čudno...a za standard baš ne kužim:) na šta misliš...sorry

14 godina
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem

gledao sam malo na internetu,piše da dvd ima hdmi standard 1.0  a tv 1.3,pa da ti to možda nije problem,ako to nije problem probaj malo sa postavkama dvd-a

14 godina
neaktivan
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem

u postavkama  dvd-a se nema šta namjestiti u vezi ovog problema  ...sve sam prošao..bit će da je u standardu kako kažeš..šteta baš sam se nadao kvalitetnoj slici iako je super i ovako ..al čista znatiželja..hvala na odgovoru...:)

14 godina
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem
Denny kaže...

u postavkama  dvd-a se nema šta namjestiti u vezi ovog problema  ...sve sam prošao..bit će da je u standardu kako kažeš..šteta baš sam se nadao kvalitetnoj slici iako je super i ovako ..al čista znatiželja..hvala na odgovoru...:)

samo jedno pitanje,dali si na dvd upalio hdmi izlaz,ja imam denon i u postavkama sam morao prebaciti sa scarta na hdmi

14 godina
neaktivan
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem

nemam u postavkama tu opciju..prvo sam to gledao...tehnika brzo zastarijeva...ipak su tri godine u igri za dvd..a tv je friška....kupljena neki dan...

14 godina
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem

malo sam gledao upustva,ajde izvadi dvd i na daljinskom od dvd pritisni tipku 720 p/ 1080 i

14 godina
neaktivan
offline
RE: TV - DVD ...hdmi problem

čovječe spasio si me....to je to...imaš šleper piva....:):)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice