Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

poruka: 18
|
čitano: 4.758
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

sestrična mi ima prastari komp pa sam joj odlučio dati svoj stariji pc kojem je grafička riknula, ali njoj na tom kompu radi pci grafička nekog naziva voodo 3dfx tako nekako, pa me zanima dal bih tu grafu mogao spojiti na mainboard koji ima agp utor i dal bi to htijelo radit

Fiksy
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Fiksy kaže...

sestrična mi ima prastari komp pa sam joj odlučio dati svoj stariji pc kojem je grafička riknula, ali njoj na tom kompu radi pci grafička nekog naziva voodo 3dfx tako nekako, pa me zanima dal bih tu grafu mogao spojiti na mainboard koji ima agp utor i dal bi to htijelo radit

 Ne bi. To su različiti utori, tak da ništa od toga.
Hrvatski top model by: Štefica Jambrišćak
16 godina
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

Gle na matičnu koja ima agp utor sigurno ima i pci utor. Navedena grafička ne ide u agp utor, ali ide u pci utor i raditi će ako staviš u pci utor

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Branimir2412 kaže...

Gle na matičnu koja ima agp utor sigurno ima i pci utor. Navedena grafička ne ide u agp utor, ali ide u pci utor i raditi će ako staviš u pci utor

 Mislim da on misli na PCI-E. Ne može. A uostalom, nek proba pa će vidjet.
Hrvatski top model by: Štefica Jambrišćak
16 godina
neaktivan
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

Ako matična ima PCI utor Voodooica ide u nju, kao i svaka druga PCI grafička....

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

ja ne mislim na pci express x16 utor nego na na najobičniji pci utor na koji ide zvučna, modem, tv kartica jer ja neznam dal bi se komp htio upalit ako na agp utoru nema grafe dok u pci utoru ima

Fiksy
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

Gledaj stavi pa češ vidjeti, neće ti ništa pregoriti. Jedino bi te možda zezalo što nije u BIOs-u namješteno da primarna grafička bude na PCI slotu.

Stavi pa češ vidijeti, ja sam siguran da će sve raditi kako treba. Javi...pozzz

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
neaktivan
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

ta maticna je asus p3v133 pa me zanima dal bih trebao zajedno ubacit i tu grafu i agp grafu kako bi mi se slika pojavila preko agp ili pci kartice

 

Fiksy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

To je smiješno.Pci-E i agp.Nema šanse.Utori si ne pašu.Ili neka mijenja matičnu ili neka kupi agp grafu.

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Pero kaže...

To je smiješno.Pci-E i agp.Nema šanse.Utori si ne pašu.Ili neka mijenja matičnu ili neka kupi agp grafu.

 Izgleda da nisi čitao. Ne radi se PCI-ekspres grafi, nego običnoj PCI.
Hrvatski top model by: Štefica Jambrišćak
16 godina
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

Ako imaš agp grafičku stavi je u agp utor, tada ti ona grafička koja ide u običan pci utor netreba, odaberi preko koje češ spojiti monitor. Znači bolja ti je agp grafička, ali ako nemaš agp grafičku tada ubaci pci grafičku i to je to

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

Moze 100% nema frke.

PCI utor je ono gdje idu modemi i TV kartice i Zvucne kartice, Voodoo 3dfx ATI rage i ta stara sranja, to je sve normalni PCI, nikakav PCIe.

Ako neznate nemojte odgovarat bezveze i zbunjivat covjeka, hehe.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Pero kaže...

To je smiješno.Pci-E i agp.Nema šanse.Utori si ne pašu.Ili neka mijenja matičnu ili neka kupi agp grafu.

 Postoji konverter koji kupis posebno, na kojeg nataknes PCIe garficku a taj konverter nataknes na maticnu.
Ko se zadnji smije, najsladje se smije. Namigiva
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
15 godina
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Psiho246 kaže...
Pero kaže...

To je smiješno.Pci-E i agp.Nema šanse.Utori si ne pašu.Ili neka mijenja matičnu ili neka kupi agp grafu.

 Postoji konverter koji kupis posebno, na kojeg nataknes PCIe garficku a taj konverter nataknes na maticnu.
Ko se zadnji smije, najsladje se smije. Namigiva
 No pa nismo tu da uspijemo napravit budalu jedan od drugog nego da pomognemo čovjeku!
Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
16 godina
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Pero kaže...
Psiho246 kaže...
Pero kaže...

To je smiješno.Pci-E i agp.Nema šanse.Utori si ne pašu.Ili neka mijenja matičnu ili neka kupi agp grafu.

 Postoji konverter koji kupis posebno, na kojeg nataknes PCIe garficku a taj konverter nataknes na maticnu.
Ko se zadnji smije, najsladje se smije. Namigiva
 No pa nismo tu da uspijemo napravit budalu jedan od drugog nego da pomognemo čovjeku!
 Ma salim se ja covjece, nema frke, nis ti budala!
Prije bi za sebe to reko! :P
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
15 godina
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

Nisam znal da postoji ta stvar,mogao sam samo predpostavljat a nije mi došlo ni na kraj pameti.Ipak kaj danas ne postoji.Vjeruj mi da sam ja veče budala od tebe! ;)

Iron Maiden-Mislim da je očito da ne spadam u onih 92% mladeži!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stara pci grafa na matičnu s agp utorom
Fiksy kaže...

sestrična mi ima prastari komp pa sam joj odlučio dati svoj stariji pc kojem je grafička riknula, ali njoj na tom kompu radi pci grafička nekog naziva voodo 3dfx tako nekako, pa me zanima dal bih tu grafu mogao spojiti na mainboard koji ima agp utor i dal bi to htijelo radit

 
nema frke, uodeš PCI grafičku i kako god da je podešeno u BIOSU što se tiče prioriteta AGP/PCI ako nema AGP onda je uvijek PCI primarna...  a što se tiče onih koji spominju PCI-Express, to su ti djeca koja nisu čula da je prije AGP-a postojao samo PCI (a prije toga ISA i VLB) za spajanje grafičkih...
 Šta bi tek rekli da ih neko pita za PCI-X kartice...

Eh da, Home server recimno (a vjerovatno onda i Server 2003) radi čak i bez ikakve grafičke - spojiš se na njega sa remote desktopom... za drugo nisam probavo.
16 godina
neaktivan
offline
Stara pci grafa na matičnu s agp utorom

thx piplovi danas ću probat. Ali za svaki slučaj ponit ću dodatnu agp grafu. Javit ću vam kako je ispalo

Fiksy
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice