Snaga napajanja

poruka: 8
|
čitano: 2.246
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Snaga napjanja
pitanje

Trenutno imam 8500 GT, 1 gb ram 667 MHz, procesor intel pentium 4 dual core 2x2 ghz, matičnu asus p5g-mx. Želim ga ndaograditi sa 8600 gts, 2 gb ram 800 mhz, pa me zanima koliko mi napajanje treba, trenutačno imam 230 v koje je došlo s kućištem, da li mi treba jače i koliko jače. Ako je moguće neka je napajanje što tiše.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Snaga napjanja

Trebalo bi ti jace jer na ovom kojie si dobio s kucistem mislim da nemas pci-e konektor..kazem nisam siguran..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snaga napjanja
WestCoast kaže...

Trenutno imam 8500 GT, 1 gb ram 667 MHz, procesor intel pentium 4 dual core 2x2 ghz, matičnu asus p5g-mx. Želim ga ndaograditi sa 8600 gts, 2 gb ram 800 mhz, pa me zanima koliko mi napajanje treba, trenutačno imam 230 v koje je došlo s kućištem, da li mi treba jače i koliko jače. Ako je moguće neka je napajanje što tiše.

 jel je to 230v ili 230w?! postoji razlika... jos mi je cudno kak im toliko malo snage. pogledaj na napajanju koliko W ima!
@ Lion King
vjerojatno nema "pci-e konektor", ali dobije sa grafickom adaptere da pretvori molex u ono sta mu treba.
***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2008 20:35 (r420r).
16 godina
protjeran
offline
RE: Snaga napjanja
WestCoast kaže...

Trenutno imam 8500 GT, 1 gb ram 667 MHz, procesor intel pentium 4 dual core 2x2 ghz, matičnu asus p5g-mx. Želim ga ndaograditi sa 8600 gts, 2 gb ram 800 mhz, pa me zanima koliko mi napajanje treba, trenutačno imam 230 v koje je došlo s kućištem, da li mi treba jače i koliko jače. Ako je moguće neka je napajanje što tiše.

 230 V ti je napon na kojem radi a ne snaga napajanja. Snaga napajanja se izražava u vatima (oznaka W). Pa pogledaj koliko ima vata pa napiši, možda je dovoljno. I napiši proizvođača napajanja.

edit:
r420r me prestigo
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2008 20:34 (pinkskin).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snaga napjanja
WestCoast kaže...

Trenutno imam 8500 GT, 1 gb ram 667 MHz, procesor intel pentium 4 dual core 2x2 ghz, matičnu asus p5g-mx. Želim ga ndaograditi sa 8600 gts, 2 gb ram 800 mhz, pa me zanima koliko mi napajanje treba, trenutačno imam 230 v koje je došlo s kućištem, da li mi treba jače i koliko jače. Ako je moguće neka je napajanje što tiše.

 Prvo, nadogradi konfu s Ati Radeon X1950GT, nadogradi na 2 ili 4 GB - nikako na 3. Napajanje - uzeo bih Fortron 350/400W.
Hrvatski top model by: Štefica Jambrišćak
15 godina
neaktivan
offline
Snaga napjanja
autorov komentar

Piše da je snaga napajanja 400w, a koja je marka ne znam, znam da je kućište MSI Tower Apolo (pa ako išta pomaže....)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snaga napjanja
WestCoast kaže...

Piše da je snaga napajanja 400w, a koja je marka ne znam, znam da je kućište MSI Tower Apolo (pa ako išta pomaže....)

 napajanje je ond isto msi... ja bi ostavio napajanje, osim ako ne misli clockat. trebalo bi biti dovoljno za ono sta tebi treba.
***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice