Razer electra v2

poruka: 7
|
čitano: 1.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Razer electra v2

Pozz...

 

Upravo sam kupio slusalice iz naslova. 

 

Dali ima neki softwer ili nesta da se skine, da se podesi zvuk ili sta vec, " stereo, 7.1 " Kada udem u HD audio menager, postvito je samo na stereo, i kad prebacim 7.1 odradi samo ljevo i desno, sve ostalo sto nije vezano za stereo se ne cuje. ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Razer electra v2

Sa njihovog sajta:

 

"The Razer Electra V2 is a stereo gaming and music headset. Virtual 7.1 surround sound can be achieved via audio software products such as Razer Surround Pro."

 

Ovdje je link na navedenu stranicu, gdje je i link za kupovinu tog software-a....

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Razer electra v2

Ne mora kupiti software, free verzija radi dobro a kada registrira slušalice onda mu se otključa Pro verzija.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Razer electra v2
191x7 kaže...

Ne mora kupiti software, free verzija radi dobro a kada registrira slušalice onda mu se otključa Pro verzija.

 Aha, sorry, my bad

11 godina
offline
Razer electra v2

Rijesio, tako sto sam kontaktirao support. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Razer electra v2

Imam te sluške i možda samo moje uho nema vidljive prednosti u FPS igricama sa 7.1 virtualnim u odnosu na stereo.

Nedavno sam pogledao video gdje Linus ima test high end pravih 7.1 u odnosu na stereo i nema objektivne prednosti u takvim igricama.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Razer electra v2
love2ml86 kaže...

Imam te sluške i možda samo moje uho nema vidljive prednosti u FPS igricama sa 7.1 virtualnim u odnosu na stereo.

Nedavno sam pogledao video gdje Linus ima test high end pravih 7.1 u odnosu na stereo i nema objektivne prednosti u takvim igricama.

 vecina igara nema 7.1, a i kad ima razlika je neprimjetna... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice