Problem sa zvukom na laptopu

poruka: 7
|
čitano: 8.478
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa zvukom na laptopu

Pozdrav,

 

imam problem sa zvukom na HP Probook 4530s.

 

Naime zvuk je radio, onda je otišao na servis ( nakon 2 tjedna od kad je kupljen ) jer mi nije htio puniti, na što su mi oni rekli da su oni provjerili i da je sve ok i da sam ja krivo uštekao ( došli mi je da ih zapalim ) no uglavnom nakon povratka mi zvuk ne radi, normalno provjerio sam sve živo i neživo...Znači drivere sam reinstalirao valjda 3 puta. U device Manageru je isto sve ok, koriste se dobri driveri za speakers, nije mutano, sve je pojačano i kad pustim nešto tipa u media playeru ili youtube mi skače i onaj "green bar" pored speakers u audio devices ( i da speakers su default ). Kad uštekam slušalice radi sve normalno i čuje se. Prvo sam pomislio da su zvučnici otišli no onda sam slučajno pokrenuo Skype i čuje se onaj login sound od skype i logout od Skype i samo to ništa više pa mi je to bilo užasno sumnjivo i stvarno više ne znam šta mu je?

 

Savjeti?

 

P.S. IDT Audio je audio device, OS je W7 Professional 32bit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 12:30 (Ivche).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem sa zvukom na laptopu
Ivche kaže...

Pozdrav,

 

imam problem sa zvukom na HP Probook 4530s.

 

Naime zvuk je radio, onda je otišao na servis ( nakon 2 tjedna od kad je kupljen ) jer mi nije htio puniti, na što su mi oni rekli da su oni provjerili i da je sve ok i da sam ja krivo uštekao ( došli mi je da ih zapalim ) no uglavnom nakon povratka mi zvuk ne radi, normalno provjerio sam sve živo i neživo...Znači drivere sam reinstalirao valjda 3 puta. U device Manageru je isto sve ok, koriste se dobri driveri za speakers, nije mutano, sve je pojačano i kad pustim nešto tipa u media playeru ili youtube mi skače i onaj "green bar" pored speakers u audio devices ( i da speakers su default ). Kad uštekam slušalice radi sve normalno i čuje se. Prvo sam pomislio da su zvučnici otišli no onda sam slučajno pokrenuo Skype i čuje se onaj login sound od skype i logout od Skype i samo to ništa više pa mi je to bilo užasno sumnjivo i stvarno više ne znam šta mu je?

 

Savjeti?

 

P.S. IDT Audio je audio device, OS je W7 Professional 32bit.

Napravi backup podataka i onda reinstall windowsa.

 

EDIT: E i još nešto stavi si x64 verziju windowsa, samo prije za svaki slučaj provjeri jel imaš za skinut x64 drivere za sve komponente.

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 16:18 (Valentin17).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na laptopu

A nešto što ne uključuje reinstall?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na laptopu
Probaj preko neke live distre linuxa provjeriti da li je problem hardverski ili softverski. Samo u file manageru nadji neki mp3 i pokreni.
Me gusta....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na laptopu

Da li si resio taj problem sa zvukom i ako jesi kako? Meni se isto desava na HP 625 i nemam ideju sta da radim. Hvala unapred.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa zvukom na laptopu

Kontrol panel - Zvuk , pregledaj sve postavke na uređajima za reprodukciju

10 godina
neaktivan
offline
problem sa zvukom na laptopu cytron

imam problem sa zvukom tj zvuk ima ali kad pustim neku pjesmu i pojacam do kraja sve mi blokira ako neko zna u cemu je fazon nek mi kaze

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice