Problem sa Logitech z-5500

poruka: 4
|
čitano: 1.811
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Logitech Z-5500

Imam problem sa svojim z5500, ukratko;

Bili su spojeni na komp preko coax cabla te su bili pojacani na full (pri tome ne mislim na boost opciju koju imaju ti zvucnici), kad su odjednom

poceli "krcat". Melodija muzike se je mogla cuti kroz krcanje. Na kraju kada sam ih istekao iz struje i ponovo ustekao, zaslon na kontrolnom centru je samo "blinkao" (palio se i gasio u intervalima od cca. 0.5s). Kada sam isao otvarat subwoofer-straznji metalni poklopac sa tkz. probirštiftom (onaj odvijac kaj ima ispitivac struje u sebi-tj. žarulju) on je pokazivao da ima struje-žarulja na njemu je svjetlila. Kabel od stuje je bio ustekan u sub. ali je prekidac bio na 0, no kasnije sam isprobavao, bez obzira dal je na 0 ili 1 ispitivac pokazuje napon na kompletnoj straznjoj stranici subwoofera.

Sad me zanima dal netko od vas ima te zvucnike pa da proba sa ispitivacem dal je normalno da ima napona na straznjoj strani sub-a. Nasao sam si kompletnu kutiju sa elektronikom u susjedstvu za prodaju, pa da ne kupim ako nije to uzrok. 

Mozda netko zna kaj bi bilo s njima?

 

 

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Logitech z-5500

Itko ? :)

Gle malu vocku poslije kise, uzmem motiku i nema je vise....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Logitech z-5500

Na mojima nema, isprobao sam sve vijke + hladnjak i nista.

11 godina
neaktivan
offline
Problem sa Logitech z-5500

Ej ljudi, imam na ploči od kompa optički ulaz pa sam ove zvučnike spojio optičkim kablom direkt.

Ne pušta mi nikakav zvuk. Onda sam spojio auxom i dobijem krčanje i čuje se muzika naravno kroz 2 zvučnika i to kao preko neke krpe. Sve krči, puca i tako dalje.

Vjerojatno je centralna jedinica prdnula ili?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice