Problem sa Hard diskom

poruka: 10
|
čitano: 3.151
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Hard diskom

Ovako, prije par dana kada sam pokusavao uci u neki program, javilo mi je gresku (neznam sada tocno kakvu). Danas sam odlucio formatirat hard i instalirati windowse ispocetka, ali kada je zavrsilo s formatiranjem, reklo je da mozda nesto sa hard diskom nije u redu, te da nije zavrsilo formatiranje. Sada mene zanima, dali ima kakav program kojim se moze provjerit jeli HDD uredu, ili nesto??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa Hard diskom

Probaj sa NTECH programom, to ti je bootabilni HDD manager - nesto u tom stilu, ak nejde s njim, nejde ni sa cim

15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Hard diskom

I kako bih ja sad trebao pokrenuti taj program, posto nemam nista na racunalu??

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Problem sa Hard diskom

Skini ga kod prijatelja, snimi na CD i bootaj svoj komp s CD-a. Druga preporuka ti je HDD regenerator, ali on je užasno spor. Dobra strana mu je što će ispraviti greške koje je moguće ispraviti.

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Hard diskom

Ako nije problem, moze link za oba programa, jer nisam uspio preko googla nac :S

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Hard diskom

HDD Regenerator - Softpedia.

Uđe Bruce Willis u HGSpot i kaže: Daj Hard...od 500MB
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Problem sa Hard diskom

Torrenti

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Hard diskom

daj provjeri jeli ti disk dobro spojen dali se mozda koji kabel nije malo isteka

meni takoder pri instalacij windowsa pisalo da s hardom nesto nije u redu(izbacivalo error)pa ja otvorih kuciste i skuzija da se sata kabel malo iskopca

I can't remember anything
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa Hard diskom

Nazalost NTECH nemogu pronaci ni na mininova, piratebay, torrenthr....

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa Hard diskom

ne da mi se otvarati novu temu jer imam jedno pitanje u svezi harda... Naime kupio sam novi 2tb disk WD caviar green i na njega instalirao win xp, yatim sam instalirao xp na drugi disk te bootao sa tog starog diska i htio formatirat ovaj od 2tb i nije htio, moyda jer je pisalo u disk manageru da je system disk. Zato sam bootao sa linux mintom i kroz njega formatirao taj 2 tb disk. E sad problem je u tome da mi sad kad je prazan disk piše da je na njemu zauzeto 128 MB... Zna li itko zasto?Izlanuo se

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, BFG GTX 280 OC, CoolerMaster HAF 932 big tower , CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice