Pc ili monitor out of range

poruka: 6
|
čitano: 1.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pc ili monitor out of range

Stavio sam rezu na 1920x1080 i javlja out of range, monitor podrzava tu rezu  i grafička jer je oduvijek bila ta reza, probao sma stavit drugi monitor ista stvar, probao sam drugu grafičku javlja isto, probao sma safe mode javlja isto.Ima li netko riješenje? radi se o windows 7

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pc ili monitor out of range

Jel sve dobro spojeno? Probao drugi port, drugi kabel i tako?

15 godina
offline
Pc ili monitor out of range

koji monitor i koliki mu je najveći refresh (tvornički)? nije sve samo u razlučivosti. obično je 1920 x 1080 samo na 60Hz, a i to ako spajaš preko DVI ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 17:59 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Pc ili monitor out of range
njuskac kaže...

Stavio sam rezu na 1920x1080 i javlja out of range, monitor podrzava tu rezu  i grafička jer je oduvijek bila ta reza, probao sma stavit drugi monitor ista stvar, probao sam drugu grafičku javlja isto, probao sma safe mode javlja isto.Ima li netko riješenje? radi se o windows 7

Na koliko ti je postavljen refresh rate? http://quehow.com/how-to-change-monitor-refresh-rate-in-windows-7/2483.html

10 godina
offline
Pc ili monitor out of range

A to bi trebao vidjet kako ako ne mogu uci u windows?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Pc ili monitor out of range

Sad sam se sjetio da je znalo biti problema kod Windowsa 7 s monitorma (to je bilo ono kad su Windowsi htjeli pokazati da su pametniji od korisnika, odnosno da bolje od njega znaju koje postavke idu za koju monitor).

 

Ajd vidi možeš li u Windowse na ovaj način:

If you press F8, and then click Enable VGA Mode on the Windows Startup menu, Windows starts with a screen area of 640 by 480 pixels with low 8-bit color and may use an OEM video driver, not the standard VGA driver.

 

Također, jesi li probao monitor spojiti na drugi izlaz iz grafičke kartice, kao što su ti kolege predložile?

 

Nekako se bojim da će sve završiti s reinstalacijom Windowsa. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice