Neispravan ram

poruka: 3
|
čitano: 1.198
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Neispravan RAM

Dakle došao doma, spojio nove komponente u kučište (lik u servisu mi je stavio već procesor na ploču i rame usput. Slike nema, neće se ništa pokrenut. Išao metodom eliminacije. Probao rame iz svog drugog kompa, proradilo odma sve. Provjerio sa "tim" ramima na drugom kompu, isto ne radi ništa. Jel mogu slobodno to ja furat sutra na reklamaciju i da mi daju novi? Ne bi trebalo biti problema oko toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Neispravan RAM
Kiky877 kaže...

Dakle došao doma, spojio nove komponente u kučište (lik u servisu mi je stavio već procesor na ploču i rame usput. Slike nema, neće se ništa pokrenut. Išao metodom eliminacije. Probao rame iz svog drugog kompa, proradilo odma sve. Provjerio sa "tim" ramima na drugom kompu, isto ne radi ništa. Jel mogu slobodno to ja furat sutra na reklamaciju i da mi daju novi? Ne bi trebalo biti problema oko toga?

Da, sve će biti okej. Moraju to priznati pod garanciju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Neispravan RAM

Obavezno spojiti svu periferiju na komp (tastaturu , miš , monitor) i startati računalo, ako ni tada ne daje rezultat moguće da je memorija. Ima memorija koje jednostavno se ne slažu sa nekim matičnim pločama...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice