Ne prepoznaje monitor

poruka: 5
|
čitano: 1.483
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznaje monitor

Pozdrav,

 

trenutno sam na poslu i imam problem,

računalo je spojeno na 2 monitora, na početku je radio, moj, glavni monitor, htio sam sliku prebaciti i na drugi monitor, ali nije uspjelo (vga) ali, stisao sam da želim da mi ostanu takve postavke i napravio zajeb. 2 crna monitora, zamjenio sam utore i sad imam sliku na onom drugom monitoru i nikako ne mogu vratiti na prijašnje postavke, ne prepoznaje monitor, u padajućem izborniku(za mjenjanje moniotra) pise generic NoN pnp monitor i uređaj za prikaz na vga. Imate li neke ideje

 

Grafička je nvidia, oba monitora su asus, a za seriju ne znam.

 

 

Pozdrav i hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznaje monitor
Lac kaže...

Pozdrav,

 

trenutno sam na poslu i imam problem,

računalo je spojeno na 2 monitora, na početku je radio, moj, glavni monitor, htio sam sliku prebaciti i na drugi monitor, ali nije uspjelo (vga) ali, stisao sam da želim da mi ostanu takve postavke i napravio zajeb. 2 crna monitora, zamjenio sam utore i sad imam sliku na onom drugom monitoru i nikako ne mogu vratiti na prijašnje postavke, ne prepoznaje monitor, u padajućem izborniku(za mjenjanje moniotra) pise generic NoN pnp monitor i uređaj za prikaz na vga. Imate li neke ideje

 

Grafička je nvidia, oba monitora su asus, a za seriju ne znam.

 

 

Pozdrav i hvala

Jeste li pokušali vratiti postavke pomoću System Restore-a?

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Ne prepoznaje monitor

to m je palo na pamet, ali nisam upoznat s tim najbolje. Pošto je to računalo od firme, ima dosta vaznih stvari na racunalo pa me malo trta da nebi napravio jos vece sranje. Ali ako nece nista napraviti...onda mozemo probat

 

ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznaje monitor
Lac kaže...

to m je palo na pamet, ali nisam upoznat s tim najbolje. Pošto je to računalo od firme, ima dosta vaznih stvari na racunalo pa me malo trta da nebi napravio jos vece sranje. Ali ako nece nista napraviti...onda mozemo probat

 

Nebi trebalo obrisati nista,vrati ga na raniju vremensku točku kad je sve radilo normalno.

Softwer
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne prepoznaje monitor

Hvala na odgovoru, ali mislim da cu to sutra ujutro riješiti kada dođe šef, pomoć je još uvijek dobrodošla, još jednom hvala na brzom odgovoru.

ko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice