Ljubicasti ekran smrti?

poruka: 5
|
čitano: 2.169
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ljubicasti
danas dok sam igrao neki rpg slika mi se smrzla uz jednu ljubicastu nijansu. Racunalo nije reagiralo pa sam ga morao resetirati. To se mos jednom ponovilo, nakon toga sam usao u bfbc2 i tu je u izborniku opet crklo. Komp se ne pali izbacuje cudne crte po ekranu. Komponente su foxcon mars 8800gt c2de7300. Promjenio sam grafulju jer sam na nju sumnjao,ali onda je samo jako pistao i nije htio startati. Moguce dijagnoze?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ljubicasti ekran smrti?

Moguce da ti maticna kihnula... Neznam moze biti svasta

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ljubicasti
Pislje kaže...
danas dok sam igrao neki rpg slika mi se smrzla uz jednu ljubicastu nijansu. Racunalo nije reagiralo pa sam ga morao resetirati. To se mos jednom ponovilo, nakon toga sam usao u bfbc2 i tu je u izborniku opet crklo. Komp se ne pali izbacuje cudne crte po ekranu. Komponente su foxcon mars 8800gt c2de7300. Promjenio sam grafulju jer sam na nju sumnjao,ali onda je samo jako pistao i nije htio startati. Moguce dijagnoze?

pogledaj u uputama maticne sta tocno znaci tvoje pistanje. svako pistanje je neki drugi uredaj.

15 godina
offline
Ljubicasti ekran smrti?

da, moguce da je mobo pri kraju.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 9:32 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ljubicasti ekran smrti?

probaj RAM-e promjeniti ili ako imaš više modula probaj vaditi jedan po jedan. Ja sam jednom prilikom naletio na sličan problem isto sumnjao u grafu i eliminacijom došao do RAM-a. To je bio moj slučaj neznam da li je i tvoj ali probaj.

Sunny D. & Rum
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice