HP 1515 - ne printa sve linije

poruka: 5
|
čitano: 1.741
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
HP 1515 - ne printa sve linije

Ima li tko iskustva sa HP-ovom 1510 serijom printera (u mojem slucaju 1515), radio je dobro 10-ak dana i od onda mu se neda printati sve linije teksta, uglavnom crna boja i na sasvim random mjestima. Cak i slike u boji (na obicnom papiru) unakazi sa nekim crtama. Boje ima, softverski pokrenuta ciscenja s HP-ovog utility-a ne pomazu nista. A printer je star jedva 2 mjeseca..

 

Reklamirat cu ga, ali sto ako opet nakon povratka sa servisa pocne zezati? Imao sam do prije 5 godina jeftinog Epsona iz 2000.g. i nikad nije radio ovakve stvari, pa sam razocaran sa ovim HP-om.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HP 1515 - ne printa sve linije

Koristim 1510 oko 2,3 mjeseca i jos nisam imao takvih problema...jesi probao sa svime,allingmentom,clean ink cartigdes??

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2016 23:24 (fizicar1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HP 1515 - ne printa sve linije

Probaj zamjenit boje. Taj printer nema posebnu glavu nego ima glavu na bojama,tak da 99% da je do toga (ili silovat čišćenje), možeš i uzet van boje pa stisnut glavu na papirnatu maramicu i vidjet dal ti je otisak kontinuiran (ali to opet ne znači jako puno).

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HP 1515 - ne printa sve linije

Imam taj printer i nisam imao taj problem, vjerojatno treba zamijeniti tinte .

1.

2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HP 1515 - ne printa sve linije

Reklamirat cu ga; nadam se da je i boja pod garancijom :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice