GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 problem

poruka: 6
|
čitano: 1.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 PROBLEM

Lijepi pozdrav, evo otvaram ovu temu, jer nisam uspio naći slično nešto, dakle drhti mi slika na monitoru kada mi je temperatura graficke ispod 30-tak °C,

Molio bih za pomoć jer se ovo prije nije dešavalo, grafička je stara 3 mjeseca, kupljna nova. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 problem

si probo prikljucit integriranu ako ju imas na kompu..ako normalno radi onda je grafa..mislim da je to najednostavniji nacin da nju elminiras ili budes siguran da je ona sto posto

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 problem

Da, imam integriranu, i kada nju priključim slika ne drhti, ali me zanima zašto drhti na ovoj gafičkoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 problem

e to neznam , neka ti neko strucniji objasni 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 problem

Evo sada mi slika ne drhti kada mi je temperatura ispod 30 °C nego mi drhti kada je pod opterećenjem negdje oko 35-40°C drhti, primjetio sam da joj smeta promjena temperature u prostoriji.

Da li bi mogao uzrok problema biti odašilanje nekog signala od nekog uređaja pa joj smeta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GIGABYTE (gv-n220oc-1gi) gt220 problem

Prijatelj je imao zanimljiv problem...drhtala mu je slika bez obzira na sve sto je napravio. nakon nekoliko dana zajednickog prucavanja problema shvatili smo da je problem u tv kartici. Tocnije, kada je antena prikljucena slika drhti, kada nije onda je okej. Tako smo ga i rijesili. izvukli govno van is sad je sve ok.

tako da eto, ako je blizu utora za antenu, zice od antene, bezicnog telefona, frizidera, mikrovalne, zvucnika nekih ili nekog takvog uredjaja mozda je u tome problem. 

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice