Display driver stopped responding and recovered

poruka: 14
|
čitano: 5.748
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ati display

Pitanjce, čitao sam malo po forumima o tom problemu no mene interesira sljedeće. Inače radim kao sistem administrator i serviser kompova, al stvarno mi ne ide u glavu što se događa. Jedino na internetu kad otvorim neku stranicu (nije nužno uvijek) na kojoj ima puno flash animacija zbrejka se slika i iskoči poruka „Display driver stopped responding and has successfully recovered “. Komp nije clockan i radi se o Win 7 32-bit i HD3870 grafi. Probao sam mem test nema grešaka, kurio sam kompjutor dan i noć sa kojekakvim mogućim testovima i sve 5. Kad igram igrice, pogotovo najnovije naslove opteretim grafu i komp najviše što mogu i sve uredno radi. Ne smrzava se ni niš. Evo recimo stranice na kojima mi se zna to dogoditi: vip.hr, bug.online i njima slične i to nekoliko puta za redom i onda prestane. Svi su driveri najnoviji, flashan bios… Pogledao sam alerte koje komp bilježi i u toj grešci se nalazi neki ati…netšo što na googlu objašnjavaju kao dio ATI-jevih drivera. Što se tiče napajanja uzeo sam Corsairovo TX650W. Eto, bilo bi mi drago ako netko imao kakvo rješenje. Thanx unaprijed!

Hoky
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 12:02 (intel2hoky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ati display

to se i meni događa na drugom kompu sa 2600xt, kad igram igre je više manje u redu, ali kad otvaram neke stgrenice ili nešto isto mi se dogodi. ISto mi se danas dogodilo na radeon 3850 kad sam stavio aa4x na far cry 2, samo se kopm zamrzao ,izašao na dektop i piše display drvier has stop responding and it hasd recovered i onda dalje sve normalno. NEznam, što je to  ali znam da neću skoro kupovati atijeve grafe.

14 godina
neaktivan
offline
Display driver stopped responding and recovered

Hmmm...čitao sam na forumima da se to uredno događa i sa nVidijinim grafama. Ono šo je najzanimljivije to mi se nije događalo dok mi je na kompu bio xp. Kad sam stavio sedmicu onda su se pojavili ti problemi. Iskreno, na naki način me to tješi jer znam da je sa komponentama u redu. Neki pišu da se taj problem javlja zbog aera u sedmici...tipa 3D screen. ali mi njie jasno zašto mi se onda to u igrama ne događa?! Mislim da one ipak više toga žderu i trebaju. Imao sam prije problem sa smrzavanjem kompa u igricama. Nisam mogao niš samo restartati. Poludio sam, al sam skužio po greškama da se radi o audio driveru i čim su na Asusovoj stranici izdali novi diver za zvuk, skinuo sam ga, instalirao i od tada radi ko bubica. Samo eto...ovo me hebe što može biti. Ako je problem taj Aero šljivi mi se onda...al se isto tako nadam će atijevci riješiti taj problem ...

Hoky
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 12:19 (intel2hoky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Display driver stopped responding and recovered

Možda Adobe flash player za*ebava stvar. Meni ponekad nabije 100% CPU usage prilikom gledanja online videa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Display driver stopped responding and recovered
E vidiš, o tome sam i ja razmišljao. Iako su sada izdali novu verziju flasha i ponadao sam se nekom napretku. Ali 2 minute nakon instalacije novog flasha. Odlučio sam posjetiti bug online i pogodi kaj se dogodilo...heheh :)
Hoky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Display driver stopped responding and recovered

A da probaš ovo:

http://kb2.adobe.com/cps/141/tn_14157.html

 Pa onda čista instalacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Display driver stopped responding and recovered
Prije 2 tjedna je napravljena nova instalacija kompa. :) Znači, sve friško. :) Enigma, kažem ti.
Hoky
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ati display

Probaj otvoriti iste stranice u nekom drugom browseru iz svetog trojstva (Firefox, Opera, Chrome), pokušaj DriverSweeperom očistiti drivere pa ih instalirati ponovo...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
neaktivan
offline
Display driver stopped responding and recovered
Budem. :) Baš ću se i sa time poigrati. Da vidim. Možda IE hebe po tavanu. :)
Hoky
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Display driver stopped responding and recovered

probaj isključiti aero na windowsima možda pomogne :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ati display
paintb0x kaže...

Probaj otvoriti iste stranice u nekom drugom browseru iz svetog trojstva (Firefox, Opera, Chrome)

I u Firefoxu se to dešava, iako do sada nisam to povezivao sa Flashom.

 

Također mi se počelo događati od kad sam instalirao sedmicu, imam nVidia grafu.

13 godina
offline
RE: Ati display

nema riješenja za taj problem tj. nitkoga ne zna...ja sam imao siti problem i nisam ga uspio riješiti i onda sam se vratio na xp koji radi savršeno :))

15 godina
odjavljen
offline
Display driver stopped responding and recovered

upravo se i meni desilo. chrome na xhamsteru :)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Display driver stopped responding and recovered

Isto je i kod mene sa msi n560gtx ti twin frozr II/oc ali nikad u igrama ili necemu zahtjevnom nego samo pri surfanju s tim da se kod mene artifakti pojave ali se uspjesno rekaveruje i sve ok. Za godinu i po desilo se mozda 5-6 puta. Fino je znat da nisam sam :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice