Bloka tipkovnica

poruka: 9
|
čitano: 4.863
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bloka tipkovnica

jučer san napravija novu particiju na hard disku i na nju san instalira windows vistu usporedno sa xp-om

htio sam probati vistu ali se sad događa jedan problem.kad mi dođe da biram windows tipkovnica bloka te mi za 30 sec.uđe u vistu a ne može u xp.

u bios naprimjer mogu uč a kad iden botat windows i piše da stisnem bilo koju tipku za pokrenit opet bloka tipkovnica.

tipkovnica mi je neka logitekova multimedijalna .

kako da odblokiram tipkovnicu.

molim vas pomozite.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bloka tipkovnica

pitaj susjeda da ti svoju posudi pa s njom probaj

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
16 godina
neaktivan
offline
Bloka tipkovnica

Nisam 100% siguran, ali mislim da tvoj problem čak i nema veze s tipkovnicom. Negdje je već bilo govora o dual boot-u, mislim da je netko napravio neki tutorial, pa malo pogledaj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bloka tipkovnica

Evo ga: http://forum.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/xp-vista-dual-boot-izbor-sustava-vodic/5265.aspx?page=0&jumpto=68531&sort=asc&view=flat.

 

Ali ipak prije probaj s nekom drugom tipkovnicom, žičnom, PS2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bloka tipkovnica

dali bi mi možda pomogao restart biosa te ako bi kako se to radi i dali je sigurno.

 

16 godina
neaktivan
offline
Bloka tipkovnica

Ne vjerujem da ima veze s tim. Mislim da nije potrebno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bloka tipkovnica

Odes u bios i nadjes negdje di pise USB kyboard i to postavis na "yes" ili "enabled" ili sta vec pise, uglavnom, postavis da imas USB tastaturu ako imas! Ako ti se tastatura ne spaja preko USB-a onda ne znam u cem je problem, ali za USB bi ovo trebalo radit!

Sretno!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bloka tipkovnica
Assassin kaže...

Odes u bios i nadjes negdje di pise USB kyboard i to postavis na "yes" ili "enabled" ili sta vec pise, uglavnom, postavis da imas USB tastaturu ako imas! Ako ti se tastatura ne spaja preko USB-a onda ne znam u cem je problem, ali za USB bi ovo trebalo radit!

Sretno!

 ej stari stvarno si kralj.uspilo je, puno ti hvala.


16 godina
offline
Bloka tipkovnica

Imo sam i ja slican problem i nisam ga znao rjesit, al sam onda dobio novi komp pa me bilo bas briga, jer ovaj stari i tako vise nist nije valjo! Al sam prije nekih mjesec dana gledo nest u BIOS-u kad sam naiso na tu opciju i pretpostavio da mi je to uzrokovalo probleme! Jedva sam ceko da naidje netko sa slicnim problemom pa da vidim jel to radi! Bas sam sretan sad!Smijeh

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice