Asus P5B ima beepa, nema slike

poruka: 4
|
čitano: 1.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Asus P5B ima beepa, nema slike

Imam poblem s ovom plocom,Asus P5B,sve vrti ali nikako ne daje sliku.Probao sam sa mjenjat sve komponente sa ispravnima ali nema sanse.

Kad izvadim memoriju daje beep da nema memorije,bios sam resetirao nekoliko puta.

I uglavnom se ventilator na procesoru prvo upali,nakon par sekundi se ugasi i onda ponovno krene,ne znam ima li to ikakve veze.

Hvala na pomoci

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus P5B ima beepa, nema slike

Pregledaj još jednom da li si sve uredno spojio. Obično ostane 4 pinsko napajanje matične ploče. Izvadi grafičku karticu i ponovo je pažljivo umetni i spoji napajanje na nju ako je predviđeno. U user manual matične ploče provjeri u koje utore stavljaš RAM i u kojim kombinacijama. Naravno provjeri da li se RAM nalazi na listi podržanih od Asus-a. Također provjeri da li postojeći BIOS podržava procesor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus P5B ima beepa, nema slike

-izvadi VGA i RAM, beep. Vrati RAM, beep (isti/drugačiji)? Ako ima razlike, tad je VGA problem ili veća šansa da je crkla MBO. Ako imaš drugo napajanje, trebalo bi probati..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Asus P5B ima beepa, nema slike

Kada izvadim graficku a ostavim ram onda nema nikakvog beepa.Problem je sto je maticna prije nekih mjesec dana davala sliku i od tada nije koristena,a sada nema slike.

Kablove od napajanja sam provjerio,sve je ok,i testirao sam sa ispravnim napajanjem.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice