Weebot's Alphabetical Adventures

poruka: 8
|
čitano: 4.647
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Weebot's Alphabetical Adventures

Pozdrav svim forumašima {#}

Došao sam tu da dokažem da zapravo i na BUG-u može da zaživi projekt {#}

Ajde da počnem.

Radi se o 2D flash igri koja je povezana sa websiteom preko PHP-a i MySQL-a.

Glavni cilj igre je prolazak kroz nivoe i skupljanje razbacanih slova, koje na kraju levela treba složiti u riječ.

Caka je u tome što korisnici zadaju te riječi korisnicima.

Kada se korisnik registrira na web site, on dobija opciju da kreira svoju igru i da zada svoje riječi. Onda drugi korisnici to igraju.

Trenutno je prvi world završen, drugi planiramo završiti uskoro, a moramo jer je igra zamišljena kao projekt na olimpijadi projekata, koja će vjerovatno biti održana u Rumuniji, Turskoj i još dosta drugih zemalja.

Trenutno smo osvojili zlato na olimpijadi projekata u Bosni, tako da se nadamo da će nešto i biti od ovoga :D.

Imamo samo mali bug a to je kada se igra kreira, za peti level treba upisati fiksno 5 riječi, inače neće raditi, ali to ćemo riješiti ubrzo.

Pa, volio bih kad bi i vi, forumaši, se registrirali na website, i kreirali koju kreativnu igru sa kreativnim riječima, čisto da podržite projekt :)

Ugl, da pojasnim, jer mnogima će vjerovatno biti nejasno kako funkcionira to zadavanje riječi.
Kada napravite igru, dobit ćete da možete customizirati svaki level, i za svaki level ćete moći maksimalno zadati 10 riječi. Sistem će odabrati random riječ i ispremetati je po levelu. Naravno, ne morate unositi sve riječi za svaki level, već je dovoljna jedna riječ po levelu, čisto da sistem ima šta ispremetati :)

Igru možete naći ovdje

Hvala puno svima koji će podržati

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 17:15 (Hambrle).
 
10 0 hvala 6
14 godina
offline
Weebot's Alphabetical Adventures

Žalosno je da više nikoga ovakve stvari ne zanimaju

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Weebot's Alphabetical Adventures

Ajmo ljudi malo podrške, igra je zanimljiva i super osmišljena, ali vjerujem da većina vas zna, da kod ovakvih projekata treba osim kvalitetne aplikacije i ljudi koji će pomoći da aplikacija odnosno projekt stvaro dođu do izražaja...

Aktivirajte se malo :)

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Weebot's Alphabetical Adventures

Jesi razmišljao o portu za Android/iOS?

 

Nisam igrao igru, ali sami koncept se čini dosta zanimljiv, i mislim da bi mogla imati jako puno uspijeha na mobitlnim platformama...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Weebot's Alphabetical Adventures
rooswelt1991 kaže...

Jesi razmišljao o portu za Android/iOS?

 

Nisam igrao igru, ali sami koncept se čini dosta zanimljiv, i mislim da bi mogla imati jako puno uspijeha na mobitlnim platformama...

Ah, ona se već može pokrenuti na Androidu (nisam iOS probao), ali ne radi sistem :D

Treba samo osmisliti čitav koncept sa ovim websiteom i svim da se porta na android.

A sumnjam da će biti pravog porta jer ne znam Javu :/

Možda nekad u budućnosti, a sve mi ovisi kako bude prošla na PC-u :D

Hvala ti šta se interesuješ ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Weebot's Alphabetical Adventures
Super stvar, lijepo napravljeno... Nadam se da će BUG učiniti svoj dio i podržati projekt.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Weebot's Alphabetical Adventures

Sljedeće šta sam mislio napraviti je neki shop za customizaciju lika (npr. kape, šeširi i sl.). I možda da se oni kupuju virtualnim novcem koji se dobije kad se pređe neki game ili nešto slično? I World 2 sam planirao po snijegu, a Weebot bi imao skije umjesto točkova :D. I još neke sitnice, bugove popraviti. I kad sve to riješi, ja se nadam da će biti port na android, ali mi se nekako ne radi to jer vidim da nisu ljudi baš zainteresirani :/

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Weebot's Alphabetical Adventures
Najs :D, to i jest igra za mobove, rijetko tko ce igrati to na PC-u :S
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice