Visual studio 2010 run time error

poruka: 14
|
čitano: 4.421
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

Bok svima,

 

imam jedan mali problemčić oko otvaranja bilo koje verzije visual studija, naime ne zeli mi otvoriti novi projekt, uvjek baci error for navigate that site,.... 

... ovdje je snimljena greška pa ako nekoga zanima detaljnije može pogledati  http://tinypic.com/player.php?v=iqxzk4&s=7 , .....

operativni sustav : windows7 64, internet preglednik google chrome,.......

 

.... pa ako je netko imao sličan ili isti problem, ..... nek se javi .... dok nije dobio po glavi ...:)

... ovo je jedan od linkova koji nude rješenje za neke starije verzije windows-a i preglednika (koji vjerojatno stvaraju probleme),  http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/Vsexpressvc/thread/40fde5ae-a179-42af-91f6-e2c488b5375f,  no naravno ne radi (kao i obično) na novijim verzijama, .......

 

... dosta sam tražio po stričeku google-u, ali vidim da se i nije baš pokazao u najboljem svjetlu,......:(

 

.....thnx 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visual studio 2010 run time error

rješenje: stavi novi os 

15 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

projekti se spremaju u documents->visual studio->projects pa pogledaj jel imas permision za pisanje za taj folder.

 

ako to nece onda probaj run as administrator.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visual studio 2010 run time error

mislim da problem ima veze sa win7 securityem...

 

run-aj VS kao administrator...i nemoj mu sam davati putanju za spremanje projekta...ostavi defaultnu...i nebi trebalo biti problema...

do something while necrknes
13 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

Jel imash .NET framework ispravno instaliran?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Visual studio 2010 run time error
baaab kaže...

mislim da problem ima veze sa win7 securityem...

 

run-aj VS kao administrator...i nemoj mu sam davati putanju za spremanje projekta...ostavi defaultnu...i nebi trebalo biti problema...

hvala na savijetu, ali izgleda da je problem malo dublji ... 

12 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

Nemam bas iskustva s programiranjem, ali koliko mi kazu u visual studiu ne treba stavljati system pause, za razliku npr. od DEV C. da ipak vidim sto sam napisao. Ali evo ja sad pokrenem Visual studio 2010 express Debug -izvrši program i sve-ali nestane. Zna li netko drugi nacin osim system pause, jer ipak kao u Visual studiu, bi  trebalo dovoljno biti return 0; mozda tebam neke postavke namjestiti ili nesto ?{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

Što stvarno nitko ne zna? Goolao sam sve funkcije znam cin get,getcahar...ali postoji li neka postavka za taj express 2010, da ne moram to pisati a da mi ne zatvori program u roku sekunde?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

Pokreni program s CTRL+F5. Prozor tad neće nestati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

ne mogu  (ne znam) tako pokrenuti stisnem ctrl+F5  i ništa

-a sad mi nece ni sistem pause {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Visual studio 2010 run time error

djeco ba , programirate par mjeseci ili godinu i odmah idete na visual studio, skinite sebi free visual basic i visual c++ nemojte biti djeca, to je profesionalni alat koji kosta $11,899.00

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Visual studio 2010 run time error
Jure77 kaže...

ne mogu  (ne znam) tako pokrenuti stisnem ctrl+F5  i ništa

-a sad mi nece ni sistem pause {#}

Očito onda ne znaš pravilno kreirati projekt.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Visual studio 2010 run time error

jeli to radis konzolnu aplikaciju, ako da onda na kraju koda napisi Console.ReadKey();

to ce ti zaustavi program dok ne stisnes nesto na tipkovnici

12 godina
neaktivan
offline
Re: Visual studio 2010 run time error
Octopus kaže...

jeli to radis konzolnu aplikaciju, ako da onda na kraju koda napisi Console.ReadKey();

to ce ti zaustavi program dok ne stisnes nesto na tipkovnici

Da radim Console, jesam evo probao sam to upisati i dalje leti ekren u sekundi ko da nista nisam upisao?{#}

A evo malo sam istrazivao pa sam promijenio basic postavke u proffessional i sad imam opciju pokreni bez debugga, pa se sad time sluzim.

Znam da su vama ta pitanja malo smijesna ali i ja moram nekako nauciti, i od neceg poceti. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice