Potreban programer/i za razvoj mobilne aplikacije

poruka: 5
|
čitano: 1.832
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Potreban programer/i za razvoj mobilne aplikacije

Postovani,
Biti cu kratak naime trazim nekoga sa dobrim znanjem i iskustvom u izradi mobilne aplikacije, aplikacija koju 
planiramo napraviti nije nista prekomplicirana sastoji se od "osnovnih" fukncika kao GPS lokator, baza sadrzaja, mogucnost stalne nadogradnje sadrzaja...

Pa molim sve koji su zainteresirani za rad na aplikaciji da mi se jave putem maila.
Svakako preferiram one koji su iz Zagreba radi lakse komunikacije i u slucaju suradnje lakseg rada, posao za sada nije stalni slobodno mozete biti zaposleni u drugoj firmi i ovo raditi honorarno,
bitno mi je da je osoba odgovorna, marljiva i da moze ispuniti i napraviti ono sto je potrebno.

kontakt putem maila: leonvlahovic@outlook.com


Hvala! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Potreban programer/i za razvoj mobilne aplikac
efpis kaže...

aplikacija koju 
planiramo napraviti nije nista prekomplicirana

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Potreban programer/i za razvoj mobilne aplikac

:D pod to nije komplicirano mislio sam nije nesto inovativno u smislu inovativne funkcije aplikacije vec se rabe funkcije koje su vec puno puta napravljene tipa gps lociranje, push notifikacija, baza podataka... , ali da je sam proces izrade aplikacije kompliciran i zahtjeva odredeno znanje i iskustvo to se poradzumjeva ;)

10 godina
neaktivan
offline
Potreban programer/i za razvoj mobilne aplikacije

Bilo bi zgodno kad bi jos napisao iOS ili Android

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potreban programer/i za razvoj mobilne aplikac
tLeon kaže...

Bilo bi zgodno kad bi jos napisao iOS ili Android

 U principu razvijali bi za obje platforme, ali prednost prve verzije ima android

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice