[Prodaja] DELL 3040 micro zaključana tema

poruka: 13
|
čitano: 2.379
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] dell 3040 micro

Dell OptiPlex 3040 - mikro - Core i3 6100T 3,2 GHz - 8 GB - 500 GB hdd Prodajem malo korišten za kodi,koji filmić i surfanje interneta na televiziji Konp je u izvrsno stanju ko novo,prodajem jel mi je sada višak star 28 mjeseci

1100kn

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 12:49 (dudo3).
12 godina
offline
[Prodaja] DELL 3040 micro

Takav samo sa i3 7100 sam jedva za 1200kn prodao prije 2 godine. 1700 za dualcore komp sa hardom i praktički bez ikakve mogućnosti nadogradnje...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 15:09 (maks0806).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro

A nisi prodo takvoga da ga hebeš 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro

https://www.cnet.com/products/dell-optiplex-3050-micro-core-i3-7100t-3-4-ghz-4-gb-500-gb/

Ovakvog sa 8gb rama. Ne znam što je čudno, pa to stvarno nije za ništa konkretno osim za lagani uredski rad. Ako bi već na veličinu išao za media player, imao sam mini pc sa J1900 celeronom i bez ventilatora za 500kn. Skuplje verzije sa i5 8250u su dostupne, tako da ovo je po meni ni 1000kn vrijedno jer je presporo, relativno glasno i nenadogradivo. Tj ne vidim niche koji ispunjava nekom, a da žele složiti po komponentama komp, za 1000kn se složi bolji koji se da nadograditi 

5 godina
offline
[Prodaja] DELL 3040 micro

Niti je spor niti je bučan,nadogradnja može i5,i7 šeste i sedme generacije sa oznakom T, 32gb ram memorije i ssd sata i a mislim i onaj na ploču m2 dobra podrška od della, bolji od nuca i ostalih kerefeka  za tv.i zato novi i košta po 4k i više

12 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro

Dobra podrška od Della? Na koji način za skoro 5g star hardver? Po čemu je bolji od nuca i "ostalih kerefeka"? Novi košta 4k jer je to Dellova ponuda za biznismene, a za obične korisnike je poprilično besmislen za ovu lovu. Vidjet ćeš i sam. Poz

I ne može pc sa hardom biti ne spor na win 10, a svakako je bučniji od fanless mini kompova za media playback...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 9:53 (maks0806).
9 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro
dudo3 kaže...

Niti je spor niti je bučan,nadogradnja može i5,i7 šeste i sedme generacije sa oznakom T, 32gb ram memorije i ssd sata i a mislim i onaj na ploču m2 dobra podrška od della, bolji od nuca i ostalih kerefeka  za tv.i zato novi i košta po 4k i više

 

Ignoriraj ovog maksa0806, on je običan troller i spammer po oglasima. Čovjek nema pametnijih stvari za raditi nego soliti pamet po hrpi oglasa prodaje. Kao i nekolicina dežurnih dušebrižnika koja se našla tu da ocjenjuje oglase, cijene i komponente koje se prodaju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 8:14 (Thinker).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro

Ti prodaješ rabljeno iznad dućanske cijene na računalnom forumu i duriš se kad ti to spomenu 

Kome smetaju komentari, neka ih lagano disableaju. Ostavim komentar iz vlastitog iskustva što sa njuškala što sa foruma, ne pjeni se dragi 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro
maks0806 kaže...

Ti prodaješ rabljeno iznad dućanske cijene na računalnom forumu i duriš se kad ti to spomenu 

Kome smetaju komentari, neka ih lagano disableaju. Ostavim komentar iz vlastitog iskustva što sa njuškala što sa foruma, ne pjeni se dragi 

Što si se uzjogunio? istina boli? Nisam se durio nego sam odustao od prodaje baš zbog komentara da je cijena veća nego u dućanu. Ne pjenim se i ne očekujem da se ti pjeniš. I molim te, nema potrebe spammati čovjeku thread jer samo zadaješ posla moderatoru i administratoru, ako želiš nešto rasčistiti, imaš PM pa udri.

 

Pusa...

 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] DELL 3040 micro
Thinker kaže...
maks0806 kaže...

Ti prodaješ rabljeno iznad dućanske cijene na računalnom forumu i duriš se kad ti to spomenu 

Kome smetaju komentari, neka ih lagano disableaju. Ostavim komentar iz vlastitog iskustva što sa njuškala što sa foruma, ne pjeni se dragi 

Što si se uzjogunio? istina boli? Nisam se durio nego sam odustao od prodaje baš zbog komentara da je cijena veća nego u dućanu. Ne pjenim se i ne očekujem da se ti pjeniš. I molim te, nema potrebe spammati čovjeku thread jer samo zadaješ posla moderatoru i administratoru, ako želiš nešto rasčistiti, imaš PM pa udri.

 

Pusa...

 

Hahah licemjerno!

Kad već imaš tu taktiku da se preko pm-a rješava, zašto meni i drugima spammaš oglase? Daj molim te.

Isprike oglašivaču. Povlačim se iz ove jednosmjerne prepirke

5 godina
offline
[Prodaja] DELL 3040 micro

1300 kn

5 godina
offline
[Prodaja] DELL 3040 micro

1100 kn

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 12:50 (dudo3).
5 godina
offline
[Prodaja] DELL 3040 micro

Bump

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice