[Prodaja] Hyperx Cloud II

poruka: 5
|
čitano: 980
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Hyperx Cloud II

Prodajem navedene slušalice kupljene u 3. mjesecu 2017. godine. Slušalice i mikrofon rade odlično bez ikakve mane. Uz slušalice dolaze dvije vrste jastučića (jedni vidljivi na slikama, drugi kožni) te sve ostalo s čime su slušalice orginalno došle.

 

Cijena: 400kn

 

Link do Njuškala: Klik

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 16:25 (dtomicic).
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Hyperx Cloud II

Sorry što ovako upadam, ne znam da li trollaš, ali za 100 kn više se kod nas mogu nabaviti nove, a na amazonu i noviji model od clouda 2 prema tome morat ćeš smanjiti cijenu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 0:51 (Shockwave).
16 godina
offline
[Prodaja] Hyperx Cloud II

Nedavno su na akciji u HG Spotu prodavali nasljednika za cca 550/580 kn, na sjećam se točno, radilo se o HyperX Cloud Alpha...

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Hyperx Cloud II

Nema veze, drago mi je da si napisao nešto. Iskreno nisam baš pratio cijene kako se kreću nove niti išta, ali eto hvala što si mi ukazao na to. Smanjio sam cijenu na 400 pa ću vidjeti dalje.

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Hyperx Cloud II
dtomicic kaže...

Nema veze, drago mi je da si napisao nešto. Iskreno nisam baš pratio cijene kako se kreću nove niti išta, ali eto hvala što si mi ukazao na to. Smanjio sam cijenu na 400 pa ću vidjeti dalje.

 https://www.bug.hr/forum/topic/prodaja-ostalo/prodaja-slusalice-hyperx-cloud-ii-gaming-71-k/259283.aspx

 

zašto smanjuješ cijenu, kupio si ih ovdje od mene prije 7 mj. za 400kn, fino ih 7 mjeseci testirao i optimizirao, i sad bi ovi lešinari ovdje htjeli tvoj trud 7 mj. oko ovih slušalica za đžabe  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice