[Prodaja] CPU cooler

poruka: 22
|
čitano: 3.009
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

Na prodaju CPU cooler Artic Freezer e34 (verzija s jednim fanom, ne duo), kupljeno u futuri, placeno 308kn prije nekoliko mjeseci

 

To je ovaj model samo s bijelim ventilatorom kao na slici nize.

 

Cijena:200kn

 

Primopredaja Zagreb

PSN: Carlikaa
13 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

bump

PSN: Carlikaa
13 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

bump

PSN: Carlikaa
15 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

Dali se s njim dobiju vilice za montažu još jednog venta ili ne?

13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
batly kaže...

Dali se s njim dobiju vilice za montažu još jednog venta ili ne?

 Nisam ih dobio, mogu pogledati u kutiji ako ima, ali mislim da kad bi ih imao da bi i ja stavio jos jedan vent :D 

PSN: Carlikaa
5 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
FiCoO kaže...
batly kaže...

Dali se s njim dobiju vilice za montažu još jednog venta ili ne?

 Nisam ih dobio, mogu pogledati u kutiji ako ima, ali mislim da kad bi ih imao da bi i ja stavio jos jedan vent :D 

Inace se dobiju, provjeri u kutiji ako jos uvijek imas sve.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
paqsha kaže...
FiCoO kaže...
batly kaže...

Dali se s njim dobiju vilice za montažu još jednog venta ili ne?

 Nisam ih dobio, mogu pogledati u kutiji ako ima, ali mislim da kad bi ih imao da bi i ja stavio jos jedan vent :D 

Inace se dobiju, provjeri u kutiji ako jos uvijek imas sve.

 Stvarno se dobiju, imam ih :)

PSN: Carlikaa
12 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

Je li ovo i dalje dostupno? Ako je, moze PM da se dogovorimo?

13 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

Bump, i dalje dostupno

PSN: Carlikaa
13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
FiCoO kaže...

Bump, i dalje dostupno

Korigiraj cijenu jer ne vrijedi svakome taj hladnjak 300 kn u startu, neki malo razmišljaju svojim glavama pa uzmu isti hladnjak za

malo više od 200 kn, nov i nekorišten, samo bez ove boje na koju očito love naivne.

 

https://www.protis.hr/products/details/hladnjak-za-cpu-arctic-cooling-freezer-34-co-s-11501151115511562011201132066/139584?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 5:38 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
A jbga, ne prodaje on model bez boje, nego onaj skuplji. Nekom ta boja nije bitna, ali nemereš na osnovu toga rušit cijenu.
Tako nekom nije bitna buka kod grafičkih kartica i gleda samo fps, ali nemereš zato govorit da netko treba spustit cijenu msi gaming modela zato jer je palit ili gainward osnovni model jeftiniji, a daje samo par fps manje
3 godine
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
Kanta Jupola je 50kn, + ruke. 200 kn je ok cijena😁
9 godina
online
Re: [Prodaja] CPU cooler

kanta jupola je nemal 200kn... kantica je možda 50kn... al kanta je kanta.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
Valentin17 kaže...
FiCoO kaže...

Bump, i dalje dostupno

Korigiraj cijenu jer ne vrijedi svakome taj hladnjak 300 kn u startu, neki malo razmišljaju svojim glavama pa uzmu isti hladnjak za

malo više od 200 kn, nov i nekorišten, samo bez ove boje na koju očito love naivne.

 

https://www.protis.hr/products/details/hladnjak-za-cpu-arctic-cooling-freezer-34-co-s-11501151115511562011201132066/139584?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 Nisu baš kruške i jabuke, ali su 2 različita proizvoda. I tu svaka tvoja pametna nota završava prije nego li počinje!

13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
Valentin17 kaže...
FiCoO kaže...

Bump, i dalje dostupno

Korigiraj cijenu jer ne vrijedi svakome taj hladnjak 300 kn u startu, neki malo razmišljaju svojim glavama pa uzmu isti hladnjak za

malo više od 200 kn, nov i nekorišten, samo bez ove boje na koju očito love naivne.

 

https://www.protis.hr/products/details/hladnjak-za-cpu-arctic-cooling-freezer-34-co-s-11501151115511562011201132066/139584?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 Necu reci nista za boju, ali ovo je crni hladnjak (bilo je jace od mene), ono sto ovaj kaj si linkao nema jest mount za AM4 socket koliko vidim a meni hladi r1600af :)

PSN: Carlikaa
13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
Idealist kaže...
 Nisu baš kruške i jabuke, ali su 2 različita proizvoda. I tu svaka tvoja pametna nota završava prije nego li počinje!

Bome su različita, jedan je crni drugi je srebrno-crni.   Nije idealist, ali što se može.   

FiCoO kaže...
 Necu reci nista za boju, ali ovo je crni hladnjak (bilo je jace od mene), ono sto ovaj kaj si linkao nema jest mount za AM4 socket koliko vidim a meni hladi r1600af :)

Ti pričaš o onome što piše u specifikacijama, ja pričam iz iskustva. Taj hladnjak koji sam ja stavio link ide bez problema na AM4 soket i dolazi sa svim što treba za instalaciju. 

ps. iz priloženoga se vidi da ti cijena ne valja, budi sretan ako dobiješ i 150 kn realno, osim ako naleti neka budala, na forumu teško, iako nikada se ne zna, ima ovdje svega. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 16:36 (Valentin17).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler

Ovaj crni ima dodatni korak u proizvodnji pa je samim time skuplji te nije isti proizvod. U slobodno vrijeme budi pametan van foruma. Bok

6 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler

A i ono, drukciji ventilator, drukciji tdp, drukciji mounting kit, duza garancija... nema uopce poante raspravljat o tome
Ispravite me ako sam u krivu, al sta nije ovaj valentin ko i onaj stjepanj, sve tudje smrdi, ne vrijedi ni 30% početne cijene, a za sve svoje komponente traze više nego što košta u dućanu?

13 godina
offline
[Prodaja] CPU cooler

Tog trola treba jednostavno ignorirati, ovim raspravama mu dajete pažnju u kojoj on uživa.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
Ohanzee1911 kaže...

A i ono, drukciji ventilator, drukciji tdp, drukciji mounting kit, duza garancija... nema uopce poante raspravljat o tome
Ispravite me ako sam u krivu, al sta nije ovaj valentin ko i onaj stjepanj, sve tudje smrdi, ne vrijedi ni 30% početne cijene, a za sve svoje komponente traze više nego što košta u dućanu?

Doslovno ništa od ovoga što si napisao nije istina. 

Prvu tezu slobodno provjeri u specifikacijama oba hladnjaka, drugu možeš provjeriti tako da pogledaš moje poruke na forumu. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 17:55 (Valentin17).
6 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler

6 godina garancije vs 10 godina garancije, ball bearing vs liquid bearing, 1800rpm vs 2100rpm, 150 watt tdp vs 200 watt tdp

https://www.arctic.de/media/be/5e/29/1584105473/spec_sheet_Freezer_34_CO_190328_r2_EN.pdf

https://www.arctic.de/media/de/09/c4/1584105651/spec_sheet_Freezer_34_eSports_1901106_r3_EN.pdf


E sad, samo je pitanje jesi li ti glup namjerno ili slucajno, citati ocito znas izgleda, u tom slucaju, mora da ti inteligencija nije jaca strana.
A posto lazes o specifikacijama, pretpostavljam da lazes i o preprodavanju
Lp :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 20:43 (Ohanzee1911).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] CPU cooler
Ohanzee1911 kaže...
E sad, samo je pitanje jesi li ti glup namjerno ili slucajno

Čitaj natpis na mojoj slici, sve piše. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 21:01 (Valentin17).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice