I5 750 vs X4 965 ?

poruka: 7
|
čitano: 2.813
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
I5 750 vs X4 965 ?

cijena je razlika 100 kuna.. molim vac recite mi neke pluseve ili minuse tj preporuke ... hvalaaa punoooo

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: I5 750 vs X4 965 ?
Comfort kaže...

cijena je razlika 100 kuna.. molim vac recite mi neke pluseve ili minuse tj preporuke ... hvalaaa punoooo

Pa ukratko. Uzimaj i5 i nauživaj se. Noviji i bolji. Manje se grije i troši manje. Odličan procesor sa odličnim overclockerskim mogučnostima. I usto je jeftiniji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 14:35 (zabranjeniples).
15 godina
odjavljen
offline
RE: I5 750 vs X4 965 ?
zabranjeniples kaže...
Comfort kaže...

cijena je razlika 100 kuna.. molim vac recite mi neke pluseve ili minuse tj preporuke ... hvalaaa punoooo

Pa ukratko. Uzimaj i5 i nauživaj se. Noviji i bolji. Manje se grije i troši manje. Odličan procesor sa odličnim overclockerskim mogučnostima. I usto je jeftiniji.

 I dulje će biti aktualan(zato sam ga ja uzeo).

14 godina
neaktivan
offline
I5 750 vs X4 965 ?

predobar procesor s obzirom na cijenu intel naravno

Ako kome treba Lockerz pozivnica neka se javi porukom (odmah dobije 100 bodova ko se registrira))
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
I5 750 vs X4 965 ?

mislis na i5  da ce dulje biti aktivan ???

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: I5 750 vs X4 965 ?
Comfort kaže...

mislis na i5  da ce dulje biti aktivan ???

 AKTUALAN,NE AKTIVAN. To ti znači da će dulje biti kompetentan. I naravno da to mislim- 3-4 godine bi mogao durati(osim ako se ne desi neki strašno veliki,nepredviđeni napredak).

14 godina
offline
RE: I5 750 vs X4 965 ?
zabranjeniples kaže...

Pa ukratko. Uzimaj i5 i nauživaj se. Noviji i bolji. Manje se grije i troši manje. Odličan procesor sa odličnim overclockerskim mogučnostima. I usto je jeftiniji.

 

Tako je.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice