AMD Fx procesori na windowsima

poruka: 7
|
čitano: 2.485
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
AMD Fx procesori na windowsima

 

Imam jednostavno pitanje: Da li AMD FX procesori iz serije FX 6300 ili FX 8350 uredno rade pod Windowsima XP, 32 bitnim ili 64 bitnim?

 

negdje sam naletio na ogranicenje za FX seriju 6000, vezano za cipset na asrock maticnoj ploci...

 

Unaprijed hvala.

 

MarkoST

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Fx procesori na windowsima
MarkoST kaže...

 

Imam jednostavno pitanje: Da li AMD FX procesori iz serije FX 6300 ili FX 8350 uredno rade pod Windowsima XP, 32 bitnim ili 64 bitnim?

 

negdje sam naletio na ogranicenje za FX seriju 6000, vezano za cipset na asrock maticnoj ploci...

 

Unaprijed hvala.

 

MarkoST

 

 

kakvo ograničenje?

nema ograničenja, dapače AMD je na svojim procesorima prvi omogućio 64-bita

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Fx procesori na windowsima
dakle uredno rade pod WinXP ili ne rade?
7 godina
offline
Re: AMD Fx procesori na windowsima
Koristio sam FX8350 na svim varijantama Windowsa od 7 do 10.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Fx procesori na windowsima
MarkoST kaže...
dakle uredno rade pod WinXP ili ne rade?

 

 

Jedino što nije radilo je bio Windows XP mod za Windows 7, ali je to riješeno kroz patch

15 godina
odjavljen
offline
AMD Fx procesori na windowsima
Eventualno možeš imati problema s driverima, s obzirom da je to prastari os za koji se više ne izdaju driveri za novije uređaje.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Fx procesori na windowsima

 

to i je ono sto me zanima. Zanimaju me iskustva korisnika koji su STVARNO rabili primjerice fx 8350 na stroju na kojem se vrti Windows XP.

 

Moja ploca gigabyte 970A - dsp3 ima drivere za windowse xp i na njoj trenutno radi fx4100 bez problema.

 

Prije par mjeseci sam naletio na Asrockovu siteu na jednu plocu (asrockovu) i FAQu ploce pisu nesto kao da chipset na ploci ne podrzava nista iznad FX6300 na Windowsima XP...

 

zato i trazim dodatne informacije...

 

MarkoST

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice