AM3+ je blizu, kao i Bulldozer zaključana tema

poruka: 3.556
|
čitano: 409.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Minos kaže...

ovo mislim da neće bit dobro za nas. ako je toliko jači od i7 950 bit će i paprena cijena, min. 2000kn..još skupe ploče :(

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Minos kaže...

 Mozda je jos gore sto ima par mjeseci do izdavanja,a to znaci da ce mozda jos bolji bit,ali opet treba pricekat BUG da napravi test.

16 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
djdomi kaže...
Minos kaže...

ovo mislim da neće bit dobro za nas. ako je toliko jači od i7 950 bit će i paprena cijena, min. 2000kn..još skupe ploče :(

Ak je brzi to ne znaci uopce da ce bit skuplji, s obzirom na AMD politiku cijena i tak dalje a ovo da je baš 50% brzi teško je za ocekivat možda je tolko brzi od Phenom II to da.{#} Ak bude tak onda je to velika šamarcina Intelu ko s vratima od Škode, no mislim da zapravo nece bit 50% brži od Intel procova sigurno to su napuhavanja ili nisu ko zna ali 10-20% brzi bez problema to je realno itekak i ništa neobicno sjetimo se kaj je bilo u prošlosti.{#}{#}

15 godina
offline
AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

Razmatram kupnju SB-a u 2. mjesecu pa hoću li pogrješiti ako ne čekam buldozera, točnije kupujem i5 2500k

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

Ja se samo bojim najjačeg Sandy-ja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Mitch kaže...

Razmatram kupnju SB-a u 2. mjesecu pa hoću li pogrješiti ako ne čekam buldozera, točnije kupujem i5 2500k

Cekaj normalno pa ne gori ti pod nogama kaj ne fuckaj ga.{#}{#}

15 godina
odjavljen
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Crni bomarder kaže...

Ja se samo bojim najjačeg Sandy-ja...

 Bojiš se procesora?! OMG.  Pazi da ti se ne zavuče pod krevet!!!!

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
rambox kaže...
Mitch kaže...

Razmatram kupnju SB-a u 2. mjesecu pa hoću li pogrješiti ako ne čekam buldozera, točnije kupujem i5 2500k

Cekaj normalno pa ne gori ti pod nogama kaj ne fuckaj ga.{#}{#}

vise se bojim da cu cekati poslije 5. mjeseca, ima naznaka da će ga odgodit par tjedana

15 godina
neaktivan
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Mitch kaže...

Razmatram kupnju SB-a u 2. mjesecu pa hoću li pogrješiti ako ne čekam buldozera, točnije kupujem i5 2500k

Pa pričekaj još 2 mjeseca, osim ako si u terminalnoj fazi neke zločudne bolesti.

15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
the economist kaže...
Mitch kaže...

Razmatram kupnju SB-a u 2. mjesecu pa hoću li pogrješiti ako ne čekam buldozera, točnije kupujem i5 2500k

Pa pričekaj još 2 mjeseca, osim ako si u terminalnoj fazi neke zločudne bolesti.

ne nego zbog osobnih razloga mogu kupovati u periodu od svaka 4 mjeseca

15 godina
odjavljen
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Mitch kaže...
ne nego zbog osobnih razloga mogu kupovati u periodu od svaka 4 mjeseca

 Svaka čast! Meni je period zamjene komponenata svake 2-3 godine.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
vexx5555 kaže...
Mitch kaže...
ne nego zbog osobnih razloga mogu kupovati u periodu od svaka 4 mjeseca

  Svaka čast! Meni je period zamjene komponenata  svake 2-3 godine.

  ma ne, nisam kupovao od prije 4 godine, nego govorim kad mogu ići kupiti ove godine znači ili ću kupiti u 2. mjesecu ili u 6- om

sve si sam plaćam pa zato gledam na dugoročnije, pa mi se onda više čini da čekam buldozera za cpu a da kupim 6950 dok se jos moze unlockat

13 godina
neaktivan
offline
AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

U nekim odabranim AMD benchevima, budući 8-jezgreni AMD-ov proc je 50% brži od dvije godine starog 4-jezgrenog Intela.

 

Znači nema nikakve šanse da u svakodnevim single i dual threaded aplikacijama i igrama dostigne prastari sck. 775 Wolfdale???

 

http://www.anandtech.com/bench/Product/203?vs=54

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Mitch kaže...

da kupim 6950 dok se jos moze unlockat

 Ne može se više. Imaš info o tome u temi o unlockanju iste.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
CrapFireX kaže...

U nekim odabranim AMD benchevima, budući 8-jezgreni AMD-ov proc je 50% brži od dvije godine starog 4-jezgrenog Intela.

 

Znači nema nikakve šanse da u svakodnevim single i dual threaded aplikacijama i igrama dostigne prastari sck. 775 Wolfdale???

 

http://www.anandtech.com/bench/Product/203?vs=54

 

 

  daj malo bolje pogledaj, intel je samo bolji (oduvijek) u sysmarku, u ovom benchu je phenom daleko bolji

15 godina
odjavljen
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
CrapFireX kaže...

U nekim odabranim AMD benchevima, budući 8-jezgreni AMD-ov proc je 50% brži od dvije godine starog 4-jezgrenog Intela.

 

Znači nema nikakve šanse da u svakodnevim single i dual threaded aplikacijama i igrama dostigne prastari sck. 775 Wolfdale???

 

http://www.anandtech.com/bench/Product/203?vs=54

 

 

 Meni je zanimljiva usporedba i5 750 i Buldija. Rezultati su skoro pa isti kao i sa i5 750 vs X6 1055.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
neaktivan
offline
AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

A vidim da je bolji u single threaded   {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 21:37 (CrapFireX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

 Pogledaj što piše: Nije na skladištu

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
vexx5555 kaže...

  Pogledaj što piše: Nije na skladištu

prodano je prvih 10 komada, čeka se druga isporuka

16 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
vexx5555 kaže...

 Pogledaj što piše: Nije na skladištu

sto znaci da ce cijena skociti barem jedno 200 kuna kad ga budu imali na stanju :)

tako je uvjek bilo sa bilo kojim hardwerom kojem sam pratio cijenu preko nabave.hr

ali svejedno je dosta jeftin :)

-=PiS=- CROZOKI
16 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Mitch kaže...
vexx5555 kaže...

  Pogledaj što piše: Nije na skladištu

prodano je prvih 10 komada, čeka se druga isporuka

a po kojoj cijeni su prodana tih 10 primjeraka?

po ovoj ili nekoj drugoj?

-=PiS=- CROZOKI
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
crozoki kaže...
Mitch kaže...
vexx5555 kaže...

  Pogledaj što piše: Nije na skladištu

prodano je prvih 10 komada, čeka se druga isporuka

a po kojoj cijeni su prodana tih 10 primjeraka?

po ovoj ili nekoj drugoj?

  1713 kn. WOW cifra u at : http://www.ditech.at/artikel/IC5250K/Prozessor_INTEL_Core_i5_-_2500K_330GHz_LGA1155_Quad-Core_Boxed.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 21:45 (Mitch).
16 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
Mitch kaže...
crozoki kaže...
Mitch kaže...
vexx5555 kaže...

  Pogledaj što piše: Nije na skladištu

prodano je prvih 10 komada, čeka se druga isporuka

a po kojoj cijeni su prodana tih 10 primjeraka?

po ovoj ili nekoj drugoj?

  1713 kn. WOW cifra u at : http://www.ditech.at/artikel/IC5250K/Prozessor_INTEL_Core_i5_-_2500K_330GHz_LGA1155_Quad-Core_Boxed.html

pa i nije kod nas strasno veca cijena pod uvjetom da takva i ostane kad ga dobiju na stanje sto cisto sumnjam

219.9 eura je oko 1627 kuna znaci samo 86 kuna je skuplji kod nas za sada

-=PiS=- CROZOKI
13 godina
neaktivan
offline
AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

200 eura, tj 166 funti je u preskupoj EU - cca 1450kn.

 

Znaci kupujem ga kad padne na 1300kn, jer nemam namjeru uzdržavati Abrahamove potomke u Hrvatskoj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
crozoki kaže...
Mitch kaže...
crozoki kaže...
Mitch kaže...
vexx5555 kaže...

  Pogledaj što piše: Nije na skladištu

prodano je prvih 10 komada, čeka se druga isporuka

a po kojoj cijeni su prodana tih 10 primjeraka?

po ovoj ili nekoj drugoj?

  1713 kn. WOW cifra u at : http://www.ditech.at/artikel/IC5250K/Prozessor_INTEL_Core_i5_-_2500K_330GHz_LGA1155_Quad-Core_Boxed.html

pa i nije kod nas strasno veca cijena pod uvjetom da takva i ostane kad ga dobiju na stanje sto cisto sumnjam

219.9 eura je oko 1627 kuna znaci samo 86 kuna je skuplji kod nas za sada

  racunaj 40 eura manje radi mervera

13 godina
neaktivan
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
rambox kaže...
djdomi kaže...
Minos kaže...

ovo mislim da neće bit dobro za nas. ako je toliko jači od i7 950 bit će i paprena cijena, min. 2000kn..još skupe ploče :(

Ak je brzi to ne znaci uopce da ce bit skuplji, s obzirom na AMD politiku cijena i tak dalje a ovo da je baš 50% brzi teško je za ocekivat možda je tolko brzi od Phenom II to da.{#} Ak bude tak onda je to velika šamarcina Intelu ko s vratima od Škode, no mislim da zapravo nece bit 50% brži od Intel procova sigurno to su napuhavanja ili nisu ko zna ali 10-20% brzi bez problema to je realno itekak i ništa neobicno sjetimo se kaj je bilo u prošlosti.{#}{#}

hehe zapravo sam sa dozom sarkazma mislio kad sam napisao "nabrijavanja" sve su još to nagađanja rekla/kazala i sl.. kad to bude crno na bijelo onda vjerujem..

 

btw he will be back{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2011 22:20 (Minos).
15 godina
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
ford eleanor kaže...

Što prije dođe bulldozer to bolje.Cijene od x6 phenoma će biti niže i svima nama dostupnije.Mislim da narednih par godina će 6 jezgri biti sasvim dovoljno.

Što više mućkam u glavi to sve više naginjem opciji da ostanem na ovom procu i da zemem ddr3 i 890GX ploču i vozim 2.5 godine, jer ionako sada idem na faks pa se nema puno vremena.


A to ću i napravit, nadam se da će prodavača 890GX-ica biti puno :-)


Nadam se da će bulldozer dati pravi udarac intelu...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2011 3:05 (Hyperion).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
AM3+ je blizu, kao i Bulldozer

Što vi mislite

16 i5 2500k za 1300 kn i p67 ext4
66 buldožer ispod 1600 kn i mbo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: AM3+ je blizu, kao i Bulldozer
bulldozer, zato sto ce, kada aplikacije i igre pocnu koristiti svih 6 jezgri, on stvarno zasjati :)
तुम सच में करने के लिए पर्याप्त गूगल में इस डाल अनुवाद समय क्या करना है
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice