Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.822
|
čitano: 13.275.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
1335 podržava malo brži DDR5 RAM.

Ako laptop dolazi sa DDR4, nema nikakve razlike.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Gledam Lenovo V17 G4 za oko 500€. Ima li što bolje u tom cijenovnom razredu? Ovaj ima 95% sRGB ekran, ok cpu, 16 gb rama, 512 gb ssd. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

neki laptop 500 eura... muiltimedija i surfanje..nista gaming...

 

znaci dobar ekran..baterija...

 

hvala

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Trebam office laptop, Office i ništa drugo, ali da može pokrenuti League of Legends...e sad, imam HP trenutno, HP 255 G9 s R3/8gb rama pa dosta šteka...

 

Ima verzija HP laptopa s i5/16gb i r5/16 gb...hoće to moći vrtiti kako treba?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Koji r3 imaš?
Kod mojeg hp g255 je 5300u, ali sam dodao još jednu pločicu istog rama i dosta su se popravile performanse
Igpu treba dual channel da bi radila kako spada, pogotovo se to vidi što prestanu ili su pino rjeđi veći padovi fps-a, odnosno upravo to zatrzavanje.
Doduše nisam gejmao tu igricu, ali u drugima se situacija poprilično popravila s drugim stickom rama
4 godine
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

R3 5425U je procesor, ugradnja memorije nije opcija...uzimam svakako još jedan laptop, tako da...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Taj je još bolji od mojeg, a ram vrlo jednostavno utakneš
4 godine
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Kažem, uzimamo još jedno laptop računalo, tako da neću ovo ugrađivati...ali svakako si mi pomogao!

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Eric Prydz kaže...

Kažem, uzimamo još jedno laptop računalo, tako da neću ovo ugrađivati...ali svakako si mi pomogao!

ok, za to drugo računalo, ako uzimaš sa igpu, opet gledaj da su dva sticka po 8gb, ne jedan od 16gb (eventualno ako misliš nadograditi na 32gb), jer dual channel je bitan za igpu

 

za prvo pitanje koji laptop, najprije reci budget

ako uzimaš generaciju starije procesore, onda rajzen jer ima jaču igpu i to dosta

ako ideš na novije, onda intel core ultra ima i nešto bolju igpu od rajzena, ali pazi da bude h model (primjerice i5 125h, ne 125u), jer na u modelima su skresali igpu i broj jezgri

 

možda bi bilo najbolje da linkaš modele koji ti se čine ok, pa ćemo te lakše savjetovati kad vidimo što je unutra

 

4 godine
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Laptop HP 17-cn3028nm 9N4E9EA, 17/i5/16/512/W11 (sancta-domenica.hr)

 

Mislio sam ovaj, uglavnom želim da bude HP laptop...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Danas mi je stigao Lenovo V17 G4 i3 model. Evo nakon par sati korištenja mogu reći da sam jako zadovoljan. Ekran je iznenađujuće dobar. Performanse na Linuxu su odlične. Na papiru izgleda dosta slabašno ali sve se izvodi jako brzo i glatko. SSD je gen 4 s brzinama preko 6000 mb/s što me iznenadilo.

Minusić je što zvučnicima fali basa, ali za ovu cijenu se ne mogu žaliti.

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Treba mi prijedlog laptopa za 400 eura, koristit ce se za multimediju i microsoft office

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice