Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

poruka: 310
|
čitano: 173.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

nemaš tu što instalirat...recovery pokretanje pronađi u settingsima... 

Da, u pravu si... pročitah ponovo sve skupa. Samo Volume+ i kad uđe u svoj recovery onda instalirat ovaj mod. Samo sam mislio da je taj mod Jelly Bean, no nije.. nema još JB-a za ovaj Prestigio model...

 

Nego, imaš gore onaj clocksync, pa ti sat ne bi trebao više raditi probleme.. ;)

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Jel neko zna gdje u ponudi naci 3g stick koji podrava ovaj tablet posto ni jedan operater nema u ponudi ni jedan od navedenih modela sa slluzbene stranice?gdje god pokazem popis kazu da su to stari modeli pa ih nece vise ni dobivati?jel neko isprobao uopce jel i kako radi to uopce?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
gogo46 kaže...
Jel neko zna gdje u ponudi naci 3g stick koji podrava ovaj tablet posto ni jedan operater nema u ponudi ni jedan od navedenih modela sa slluzbene stranice?gdje god pokazem popis kazu da su to stari modeli pa ih nece vise ni dobivati?jel neko isprobao uopce jel i kako radi to uopce?

 

Evo ti liste podržanih uređaja:

http://marketing.prestigio.com/$Customer_Support/Service_Files/Tablet_PC/Compatibility/PMP3270B_Supported_3G_dongles.pdf

 

Ja imam stari Vipnet-ov 3G stick koji je na ovoj gornjoj listi. 

 

EDIT:

Ah, sad vidim da tražiš nove uređaje. Sorry..

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 14:03 (Grof-LZS).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

nemaš tu što instalirat...recovery pokretanje pronađi u settingsima... 

Baš mi ne želi uletiti u Recovery mod.

 

Držim Power + VOlume + i pojavi se krepani droid s otvorenim vratima na tijelu i iznad njega crveno svjetli trokut s uskličnikom. Pritisak na bilo koji hardverski gumb na tabletu ne daje nikakvih rezultata? Kak je tebi izlgedao ulazak u Recovery mod? (doduše nemam instaliranu vanjsku SD karticu, ali mislim da to ne bi smjelo imati veze s ulaskom u Recovery)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

ta slika s krepanim droidom je normalno sve....kako misliš instalirat firmware ako nisi stavio firmware na ex card?

napomeno sam da dobro sve pročitaš !

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 17:10 (ATI HD3870).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Da jer nema u ponudi nigdje vise tih starih koji su na ovom popisu.znaci ti imas taj i radi normalno?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Firmware  se  može  instalirati  i  stavljanjem  na  internu  memoriju'  npr.  u /cache  direktorij

  Osim toga zasto bi ulaz u Recovery bio uvjetovan SD karticom, kad isti taj Recovery nudi opciju wipea :-)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
gogo46 kaže...
Da jer nema u ponudi nigdje vise tih starih koji su na ovom popisu.znaci ti imas taj i radi normalno?

  Nisam  jos  probao,  no  javim  kad  pristekam.

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Juče mi je google play prestao sa radom, nisam uspio nikako to da riješim. Vratio sam na kraju na fabričke postavke, međutim problem je ostao. Na kraju mi je google support odgovorio da oni ne podržavaju ovaj uređaj i da sa istim ne mogu da pristupim na store. Ima li još neko sličan problem ili je ovaj peh samo mene zapao?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

sve to dobro zboriš ali nema bolje pročitat pa ić po onom što i kako piše....ako nisi zna prvo treba napravit factory reset a to briše kompletnu memoriju....sad mi reci kad izbriše svu memoriju gdje bi završio tvoj zip file custom roma.....neznam ja uvijek dobro pročitam pa idem onako kako piše...tebi na volju {#} 

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

assert failed: !less_than_init(1343889544, getprop("ro.build.date.utc"))
E:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted

ovo dobijem kada pokušam da instaliram firmware sa nand memorije

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
hattrick1980 kaže...
Juče mi je google play prestao sa radom, nisam uspio nikako to da riješim. Vratio sam na kraju na fabričke postavke, međutim problem je ostao. Na kraju mi je google support odgovorio da oni ne podržavaju ovaj uređaj i da sa istim ne mogu da pristupim na store. Ima li još neko sličan problem ili je ovaj peh samo mene zapao?

 

Meni je prestala raditi Youtube aplikacija- Izbacuje Error 401. Za GPlay ne znam, budem danas vidio...

U svakom slučaju mislim da ću ga prvo dignuti na službeni firmware 1.07, pa ako i dalje bude problema, onda s custom ROM-om... 

 

Čudan je odgovor od Googlea. Naravno da oni ne podržavaju (daju tehničku podršku) za njega jer to nije njihov Nexus uređaj, ali ne vidim zašto tablet ne bi mogao ići na Play jer nije Googleov? Pa hrpe custom ROM-ova stalno idu na Google Play.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 9:08 (Grof-LZS).
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
CWM recovery za PMP3270B stize do petka!
TD za glupost
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Laxarus kaže...
CWM recovery za PMP3270B stize do petka!

 

CWM Recovery je već stigao ;)

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Zasto to nitko nije ovdje objavio? Sad sam programirao bzvz..

No jel zna netko koje su promjene u sluzbenom 1.0.7? jel postoji negdje changelog?
TD za glupost
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

što se postiže sa ovim CWM Recovery :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Laxarus kaže...
Zasto to nitko nije ovdje objavio? Sad sam programirao bzvz..

No jel zna netko koje su promjene u sluzbenom 1.0.7? jel postoji negdje changelog?

Ja sam danas ovo tek vidio na tom ruskom forumu kojeg sam počeo odnedavno pratiti na nagovor korisnika @ATIHD3870

 

I tablet imam tek odnedavno (zapravo je sinovljev, pa mi se ne da po njemu puno drmat dok mu radi, a kad splasne volja kod njega, onda ću ga haknut).

Kako su neke informacije tamo malo oprečne, jednom, kada izvršim hack, mogu ovdje napisati neki konkretniji tutorijal kako to ispravno napraviti. Iako, po meni bi trebalo prvo staviti gore ovaj njegov CLockWorksMod Recovery, pa tek onda dalje...

 

Nemam pojma... Prestigio je vrlo štur s informacijama.

Pitao sam ih u vezi Jelly Beana na fejsu, ali su tamo samo službeno odgovorili - ništa!

 

BTW, ne kontam, čemu služi Update u Settingu od Androida, kada mi ne prijavljuje da postoje nove verzije firmwarea za ovaj tablet? Ili je to predviđeno samo za nekakve manje preinake koje ne uključuju kompletnu zamjenu FW-a?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

što se postiže sa ovim CWM Recovery :)

 

CWM daje više opcija za Backup/Restore, brisanje, formatiranje i još poneke opcije pri hakiranju ROM-a.

Imam ga gore na jednom starom Tattoo-u.

 

Mislim da neki Custom ROM tipa CyanogenMod možeš gore staviti jedino s CWM-om, ali ne uzimaj me za riječ.

 

Evo ti više:

http://forum.xda-developers.com/wiki/ClockworkMod_Recovery

13 godina
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Za ovaj tablet neće najvjerovatnije ni izaći službeni JB jer ni na službenoj web stranici nije navedeno upgradeable to jelly bean ili slično što je navedeno kod modela koji će uskoro dobiti jelly bean
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

zna sam ja što je CWM recovery samo nije mi jasno što može bitno promijenit na ovom tabletu...gledajući ništa.....bojim se da će izdat JB za ovaj tablet....previše su škrti sa informacijama.....ova 4.0.3 doslovno uguši tablet u bugovima.....mogli su se bar potrudit i napravit posa kako treba a ne ovo. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 21:53 (ATI HD3870).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

zna sam ja što je CWM recovery samo nije mi jasno što može bitno promijenit na ovom tabletu...gledajući ništa.....bojim se da će izdat JB za ovaj tablet....previše su škrti sa informacijama.....ova 4.0.3 doslovno uguši tablet u bugovima.....mogli su se bar potrudit i napravit posa kako treba a ne ovo. {#}

Pa dobro, ali ovaj ruski CustomROM kojega i ti vrtiš i sam kažeš da nije loš i da je dosta ubrzan u odnosu na službeni.

Obično su ti custom ROM-ovi bolji od službenih. TIpa Cyanogenmod kojeg bije dobar glas....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
robimarko kaže...
Za ovaj tablet neće najvjerovatnije ni izaći službeni JB jer ni na službenoj web stranici nije navedeno upgradeable to jelly bean ili slično što je navedeno kod modela koji će uskoro dobiti jelly bean

Obično svaki novi Android traži i jače resurse stroja, pa je i pitanje da li je 512 MB RAM-a dovoljno da uredno zavrti JB?

Ne znam koje su specifikacije ovih tableta koji dobivaju JB?

13 godina
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Specifikacije su im:Dual Core CPU na 1.5Ghz(Nemaju svi jednaki chipset),
Mali 400 MP grafa(U nekima Quad,a u nekima Dual core),te 1 GB rama,1024X600(I veće reze) IPS Ekran.To su specke koji dijele svi koji dobivaju JB
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
robimarko kaže...
Specifikacije su im:Dual Core CPU na 1.5Ghz(Nemaju svi jednaki chipset),
Mali 400 MP grafa(U nekima Quad,a u nekima Dual core),te 1 GB rama,1024X600(I veće reze) IPS Ekran.To su specke koji dijele svi koji dobivaju JB

Eh da.... sve su to ipak malo "ozbiljniji" strojevi u odnosu na ovog Prime-a ;)

 

U principu je ovaj ICS OK Android, samo da ga ipak bolje srede jer je pun bugova, a izgleda da ga se prilagodbom ipak da i ubrzati (dakle, iako liči na vanilla Android, ipak je malo bloatwarean)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
ATI HD3870 kaže...

zna sam ja što je CWM recovery samo nije mi jasno što može bitno promijenit na ovom tabletu...gledajući ništa.....bojim se da će izdat JB za ovaj tablet....previše su škrti sa informacijama.....ova 4.0.3 doslovno uguši tablet u bugovima.....mogli su se bar potrudit i napravit posa kako treba a ne ovo. {#}

Evo, onaj blackmax je izdao novi mod na baz i1.07 firmwarea.

Ako ti se da, možeš ga probati, navodno je u njemu riješen i problem sa satom

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

Ne radite ljudi ovaj update sto je ovaj iznad postavio,.hoce da vas zezne,jer ja sam maloprije uradio taj update i evo zeznuo sam nov prestigio 3270b kupljen prije 10_ak dana,nema uospte tipki home,back niti za multitasking,jednostavno,ne mozete nista,sada ziv ne znam sta da radim,a u ovom updateu nema ni recovery mode sto dodje u sistemu,sto znaci da sam zeznuo nov uredjaj-jedino cu jos pokusati prekop sd kartice uraditi update sa oficijelne stranice.Zato se ovo momku gore i pokazuje onaj android sa trokutom crvenim,kod mene je bio i recovery i sve,sada nema nista,uredjaj ne moze nista-ne radite ovaj update gore ni za zivu glavu,ja ne znam ziv sta cu i kako cu-nov uredjaj,ode mi i garancija od 2 godine,i sve.Ne znam hocu li moci vratiti stari firmware sa oficijelne stranice!?

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

imam već instaliran taj custom rom...mogu reć da radi dosta bolje....ne osvrćem se na sebe već na ostale ljude koji kupe ovaj tablet a nisu u svijetu nadogradnje a pritom se ubijaju sa bugovima softverskog tipa da prilikom sleep moda tablet više ne reagira...meni neće bit problem promjenit rom ali nekom tko nezna definitvno bi trebalo predstavljat problem....zasad sa ovim custom romom i ne vidim probleme....većina problema upravo i dolazi od mali 512 mb rama.....nekom dovoljno a nekom i ne...memorija se brzo popuni....s tim da koristi oko 350 za rad....     

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

imaš u postavkama za display(fullscreen mode)...izbaci iz fullscreena i to nije bug...odma prilikom instalacije namješteno ti je na fullscreen pa zato ne vidiš tipke....većina ne pročita dobro pa srlja i onda nastaju problemi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 7:21 (ATI HD3870).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew

nisi ništa zezno...imaš postupak ako želiš vratit....imaš i upute gore u jednom postu u kojem sam napisa potupak instalacije koji se ujedno i nalazi na njihovoj glavnoj stranici...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad PMP3270B 7" tablet reivew
Strelac kaže...

Ne radite ljudi ovaj update sto je ovaj iznad postavio,.hoce da vas zezne,jer ja sam maloprije uradio taj update i evo zeznuo sam nov prestigio 3270b kupljen prije 10_ak dana,nema uospte tipki home,back niti za multitasking,jednostavno,ne mozete nista,sada ziv ne znam sta da radim,a u ovom updateu nema ni recovery mode sto dodje u sistemu,sto znaci da sam zeznuo nov uredjaj-jedino cu jos pokusati prekop sd kartice uraditi update sa oficijelne stranice.Zato se ovo momku gore i pokazuje onaj android sa trokutom crvenim,kod mene je bio i recovery i sve,sada nema nista,uredjaj ne moze nista-ne radite ovaj update gore ni za zivu glavu,ja ne znam ziv sta cu i kako cu-nov uredjaj,ode mi i garancija od 2 godine,i sve.Ne znam hocu li moci vratiti stari firmware sa oficijelne stranice!?

 

Meni se taj trokut pokazuje na originalnom firmwareu koji je došao s mojim tabletom (ja još do dana današnjeg uopće nisam nadogradio svoj ROM, što također piše u mojim porukama samo treba čitati! Niti sam ja rekao da itko išta instalira, nego samo razgovaram s korisnikom o nadogradnji na nove ROM-ove, te sam link na custom ROM dao NJEMU na razmišljanje.

 

Žalosno je kako su ljudi informatizacijom izgubili moć čitanja s razumijevanjem :(

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice