Preporuka prijenosnika za gledanje HD filmova

poruka: 4
|
čitano: 3.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka prijenosnika za gledanje HD filmova

Može li mi netko preporučiti najeftiniji prijenosnik koji bez problema reproducira hdrip filmove u rezoluciji 1080p i ima HDMI izlaz. Probao sam na par prijenosnika(npr. HP ProBok 4515s) i svima zvuk i slika nisu bili ujednačeni.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Preporuka prijenosnika za gledanje HD filmova

Takav prijenosnik koji tražiš teško da ćeš naći. Evo jedino ovdje imaš sličnu temu na forumu:

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=154648

pa ako uspiješ pronaći neki prijenosnik... ali sumnjam... baš da je jeftin i da može prikazati 1080i u super kvaliteti slike i zvuka... Sretno...

RW
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka prijenosnika za gledanje HD filmova
frkavac kaže...

Može li mi netko preporučiti najeftiniji prijenosnik koji bez problema reproducira hdrip filmove u rezoluciji 1080p i ima HDMI izlaz. Probao sam na par prijenosnika(npr. HP ProBok 4515s) i svima zvuk i slika nisu bili ujednačeni.

s kojim programom s to gledao???

 

skini media player home cinema 32 bit i skini COREAVC 2.0 instaliraj oboje i u playeru namisti u options/output - stavi Haali renderer, pod interal filters/source filters makni kvacicu sa Matroska-MP4/MOV, a sa transform filters makni sa svega osim zadnje 4. zatim pod external filters klikni add filter i stavi core avc i to je to

 

pokreni mkv u fullhd i trebalo bi da radi normalno

 

pozz

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2010 16:03 (Jurky).
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka prijenosnika za gledanje HD filmova

hvala na iscrpnom odgovoru, nisam imao priliku isprobati jer prijenosnici nisu bili moji

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice