Macbook USB-C hub preporuka

poruka: 7
|
čitano: 712
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina

Pozdrav,

trazim preporuku za dobar hub / multiport adapter (po mogunosti u links.hr).

Sve preporuke koje sam nasao na netu su vecicnom na amazonu i nisu dostupni kod nas u trgovinama.

Hvala! :)

0 0 hvala 0
3 godine
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Re: Macbook USB-C hub preporuka
CindX kaže...

Pozdrav,

trazim preporuku za dobar hub / multiport adapter (po mogunosti u links.hr).

Sve preporuke koje sam nasao na netu su vecicnom na amazonu i nisu dostupni kod nas u trgovinama.

Hvala! :)

Koji konektori su ti potrebni?

Ako je samo USB-A koji je za periferiju, ima ih i za 100ak kuna.

Ako je za monitor - moras biti detaljniji jer ovisi o rezoluciji i frame-rateu monitora.

Tu su jos i punjenje, ako zelis bas dock - pa da sve ide preko jednog kabela dok si za stolom.

Vidi koje su ti zelje/potrebe, jer ako zelis punjenje, video i mrezu, sve to kosta dosta vise od samo USB-A huba za mis/tipkovnicu, a i ima ogranicenja, pa da ne kupis dock koji ima samo 30W punjenje ili samo 1080p preko HDMIa za monitor.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina

Potrebna su mi minimum 2x usb-a, 1 displayport (1080p 144hz monitor) ili hdmi (1080p 60hz), ethernet i po mogućnosti da se može punjač spojiti tako da mi je sve na docku.

0 0 hvala 0
3 godine
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 9:43 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Pogledaj ovo. Malo je skuplje, ali ima sve što ti treba, spojiš sve što ti treba na dock (napajanje, ekrane, periferiju) i sa jednim kabelom se spojiš i radiš

Slični setup imamo u uredu, samo koristimo Dell USB-c monitore pa nam u principu monitor radi kao dock, ali i dalje odličan feeling kada ti je sve jednom žicom spojeno u laptop

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Macbook USB-C hub preporuka
CindX kaže...

Potrebna su mi minimum 2x usb-a, 1 displayport (1080p 144hz monitor) ili hdmi (1080p 60hz), ethernet i po mogućnosti da se može punjač spojiti tako da mi je sve na docku.

Imaš na Aliju takve stvarčice daleko povoljnije nego kod nas.

Za 100kn sam si uzeo ovo, ima 2xUSB 3.0, PD, čitač kartica, HDMI izlaz i 1xtype-C.

LINK

Ima razno raznih modela, i sa LAN konektorom, displayportom... 3 u 1, 6 u 1, 10 u 1... ugreen su provjereni.

Ovome je jedina mana da ga ne možeš spojti dok je MBP u case-u, smeta pa se treba skinuti donji dio, ali ima modela i sa kabelom umjesto direktnog spajanja na MBP.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 17:35 (mzopg).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice