Crn screen pri podizanju ekrana laptopa

poruka: 4
|
čitano: 3.080
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Crn screen pri podizanju ekrana laptopa

U zadnje vijeme mi se zna dogoditi da kad podignem poklopac laptopa, vidim samo crn ekran. I onda ga spustim i nekad se upali od prve, nekad od druge.

NEkako mislim da mi polako odlazi ekran. Sva sreća da imam još godinu i 9 mjeseci garancije.

 

Zanima me da li je netko imao sličan problem i kako se ovo sve završilo kod vas?

 

P.S. HP 6715b je laptop.

 

...code your life...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 23:49 (coder_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crn screen pri podizanju ekrana laptopa

Da nije kontakt na onom prekidacu (senzoru) da je ekran podignut? U svakom slucaju, na vrime odnesi na servis...

16 godina
neaktivan
offline
Crn screen pri podizanju ekrana laptopa

Hmm, moguće da je to...

Pošto svaki puta kad podignem poklopac, ako se ne upali, malo "prodrmam" prekidač i onda se upali ekran. Budem to riješio ovih dana.

 

Ako je netko imao nešto slično, slobodno pišite.


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crn screen pri podizanju ekrana laptopa

Problem s pekidačem (senzorom) je vrlo izgledan ali ako koristis XP moze biti i do njega... Imao sam istih problema na Fujitsu-Siemens laptopu s instliranim XP-om. Prvo sam mislio da je problem u prekidaču ali nakon sto sam ga provjerio (bio je ispravan) bio sam odustao jer mi nije bilo bas toliko važno. Igrom slucaja instaliram vistu i problem je nestao. Nakraju se ispostavilo da XP nakon određenog vremena (vise od 4-5 sati) provedenom u hibernaciji ima problema sa pokretanjem servisa potrebnih za neometan rad grafičke...

 

To je bilo kod mene a po onome sto si napisao veca je mogućnost neispravnog prekidača. zZz

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice