Značenje vašeg nicka i avatara izdvojena tema

poruka: 554
|
čitano: 167.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

FlyBoy = pa eto, zrakoplovac sam i po struci i po hobiju, nisam baš ni mator pa otud Boy.

 

Što se tiče avatara, koristim ga već apr godina, a nije ništa posebno na njemu, ali eto, navikao sam se..

 

Potpis = izvađen iz konteksta iz najboljeg stripa na svijetu. Nisam prije ni imao potpis, ali kad je bila sva ona frka sa skraćivanjem potpisa, odlučio sam staviti nešto (a ovo mi je oprvo palo na pamet).  Inače u originalu još poslije ovoga piše: Pucko ima dva uha, a nema usta.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara
F1-IVO kaže...

Posto na ovom forumu ima stvarno raznolikih nickova i avatara htio bih znati sto vasi nickovi znace ili predstavljaju takodjer i vasi avatari.

 

Budući da BOLu i redakciji još treba koji gram moždane mase da reagiraju na zahtjeve i postave gumb "Hvala" na sve teme bez diskriminacije, ne mogu ti se drugačije zahvaliti nego ovako za ovu temu. Pametno.

 

Smooth Operator kaže...

Ime po pjesmi

.

 

Druga moja omiljena pjevačica (nakon Annie Lennox). Super što ima još obožavatelja. Osmijeh

 

rambox kaže...

Kaj se tice Avatara na njemu je Eddie Vah Halen ili divljak na gitari kako ga ko vec vidi a on mi je najomiljeniji gitarist pa je onda sve jasno!Nevinašce

 

 

Meni isto među naj-gitaristima. Super.

 

scorpion667 kaže...

Eh da, i avatar. Glavni lik iz jedne od meni najdražih serija - Stargate SG-1. Jack O'Neill iliti Richard Dean Anderson. Uglavnom lik je oličenje sarkazma, ali na smiješan način.

 

O'Neil je meni lik nad likovima u svim serijama. Osmijeh

 

scorpion667 kaže...

Eh da, i avatar. Glavni lik iz jedne od meni najdražih serija - Stargate SG-1. Jack O'Neill iliti Richard Dean Anderson. Uglavnom lik je oličenje sarkazma, ali na smiješan način.

 

Super avatar, mislim da sam davno od tebe tražio da mi pošalješ takav gif, samo veći. Poslije nikad nisam naišao na sličnu veću sliku.Mršti se

 

hrvatskafarkasevec kaže...
avatar... hmm...zadnje vrjeme cesto ih mjenjam ali mislim da cu ovog ostavit 

to je znak zabrane za izvanzemaljce iz filma

 

Kakav je film, tvoja procjena? Skinuo sam screener, ali prije nego gledam, malo da vidim komentare.

 

Cerina15 kaže...

 

A avatar (Izet Fatlinović) jer je to legendarna serija. 

 

Možda baš i serija nije, premda je bolja od većine hrvatskih, ali je Izet svakako, po meni, životna uloga Mustafe Nadarevića, neočekivana transformacija takvog glumca, izvrsno.

 

 

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick - taj mi je prvi pao na pamet

 

avart - zato sta sam fan nvidie

16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Skywalker

 

Veliki sam fan Star Warsa pa otud ovo Skywalker još otkad sam se registrirao na MSN-u. Otad sam ga nastavio koristit jer mi zvuči nekako cool.

 

Ovaj moj zadnji avatar označava neko jedinstvo i boljitak svijeta i čovječanstva. "Heal The World" koristim u potpisu , iz istog razloga kao i avatar. Znam da bi neki mogli cinično gledat na ovo, ali volim tu ideju "boljeg svijeta" i vjerujem u nju, ma koliko nestvarno zvučala.

 

Eto, nadam se da nisam jedini.

Heal The World
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 20:37 (Skywalker).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick - sviđa mi se to ime "Hyperion" nekako mi zvuči uzvišeno, a mislim da sam to vidio na nekom napajanju.


Avatar - našao na google-u neku veliku sliku i u paintu izrezao "HYPERION", paše uz nick.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick:

Zayc  -  nick koji sam dobio u osnovnoj

_17   - navika s pisanjem godina koju sam ostavio (možda mi se koji moderator ili admin smili maknuti tu ružnu naviku ovdje Nevinašce)

 

Avatar:

Nick obrađen u Photoshopu

I was here.
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

pa...to je zapravo vrlo zanimljiva priča..

naime, prije nekolik godina želio sam napraviti neki univerzalan nick koji ću moći koristiti na gotovo svim web mjestima (u smislu da neće biti zauzet več)

i tako sam razmišljao dosta dugo, i palo mi puma napamet.

neznam zašto.

ali, puma je dosta čest avatar i uglavnom je zauzet, tako da sam želio staviti sufix.

imao sam ideju staviti svoj broj godina (14  tada) ali sam se sjetio da prije ili kasnija neću više imati 14.

i tako je broj 14 dobio dvije nule i postao 1400.

i tako je nastao nickname puma1400 koji na skoro svakom mjestu na webu asocira na mene. :D

a avatar.. na avataru je puma, ali sam malo tu sliku sredio u pshopu i dobio kristalno zaleđenu pumu.

Iznad piše <|TGC|Puma1400> ,to označava klan u kojem sam <|Tactical Gaming Community|> i  moj nickname.

;D

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick-prva 3 slova označavaju mjesto gdje živim,a broj je nasumičan

Avartar-na koji naletim

st001cro@gmail.com-MSN
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Kad sam tek dobio pristup internetu, morao sam se registrirati za jednu igru(Club Penguin na Miniclipu, eto, nisam znao za drugo) i nakon hrpe nickova koje sam upisivao, svi su bili zauzeti. Ja po...ludim i počnem lupati po tipkovnici. I ispadne Horagio. Mislim si, ajde, nije loše, svi vole Horatio Cainea iz CSI: Miami, frajer ima one fensi naočale i stalno lupa kul izreke(Horacije je inače bio neki umjetnik u doba Rimljana i Grkljana). I eto, tako je došlo do mog nicka. Inače, drugdje me možete naći pod imenima: Krazy Ivan, UberIvan(moje pravo ime, bez Krazy i Uber, naravno), Chief Chevaap(ćevap), Danko Bananko, Darko Bubamarko i Boško Buha.

 

Avatare često mijenjam. Na ovome je Dr. Evil iz Austin Powersa kojemu sam dodao oči i osmijeh koji inače pripadaju najboljem smajliju na svijetu - AWSUM smajliju. On nije smajlić. On je THA SMILEY.

 

Danny_HR kaže...

Nick Danny zapravo je potekao od mog pravog nadimka Deni (zovem se Daniel) kojeg mi je prišio bratić dok sam još bio jako mali. A budući da puno igram online igre sa stranom ekipom preoblikovao sam ga kako bi njima bio jasniji. Sufix HR jednostavno pokazuje od kuda sam.

Hungary? IJA, IJA, UNGARIJA!!!1

Normal's overrated!
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je kombinacija  cookiea i iphona pa sam tako izmislio iCOOKIE. A sto se tice avatara stavio sam vw tiguan jer obozavam vw. 

JAZZ.BA
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Aki je nadimak od kad sam imal mozda godinu dana, reci alen... moj odgovor aki, :D

svi me znaju tak samo oni koji me opce ne poznaju zovu po imenu i ime mi je pomalo za strance totalne, al bas ono cak i oni koji me znaju 10 minuta budu zvali po nadimku, to volim, mutavo ime :D

cak su me i ucitelji u osnovnoj zvali aki

a avatar jebiga tak zgledam valjda, ne :D

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick - Vido, nadimak još iz osnovne pošto se prezivam Vidas

 

Avatar - Predator, jer mi nekako kul izgleda, a da ne budem dosadan sa raznim zvučnicima koje inace stvaljam kao avatare

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je došao prije jedno 2-3 godine kad sam igrao u starcraft preko battleneta. Likovi u klanu su mi dali taj nadimak, a broj 6 zato što mi je najdraži.

Avatar predstavlja marku automobila koju najviše volim, a potpis glazbu koju najviše volim slušati.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 21:18 (crystal6).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

I ja sam tražio univerzalan nick koji ću koristiti na internetu i dok sam gledao Ace Combat 6 filmić sa enterovog CD-a zapazio sam "callsign" jednog pilota- "Shamrock". Fora mi je zvućio pa sam ga uzeo. Inaće, svugdje je zauzet pa mi je nick uglavnom "Shamrock_One".

Volim borbene zrakoplove (i zrakoplove općenito) pa mi je avatar cockpit od F-16.

15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ništa posebno, moj nick uopće ne opisuje moju personalnost.

Inače ga koristim skoro dvije godine, pod tim nickom igram i na CoD2 i CoD4 i koristim ga još na jednom forumu.

Učinio mi se ok, a Ali mi je kao boksač veoma karizmatična ličnost pa sam njega stavio kao avatara i povremeno mijenjam slike.

 

Prije par dana sam ponovno gledao  film S.W.A.T. i primijetio da jedan lik u ekipi nosi kodno ime "Boxer" Cool

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 21:29 (boxer).
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick mi je ime, ne pristajem na neko drugo (a i registrirao sam se medu prvima pa sam ga rezervirao na vrijeme :D)!

 

Avatar- ne predstavlja nikakve politicke stavove vec neku ludost i vatru koja je u meni gorila dok sam bio "mlađi", predstavlja slobodu govora, izrazavanja onoga sto imam na umu pod svaku cijenu, uz sve posljedice! ...Istina je, navedeni pjevac mi se u zadnje vrijeme malo "zamjerio" zbog raznih stvari (profit/politika) ali avatar ostaje kao simbol onoga sto je predstavljao prije ne tako puno godina kada su svi bili kao jedan, kada nije sve bilo u novcima, kada se covjek mogao ponositi svojom domovinom i svojim podrijetlom, kada su ljudi imali srce i pomagali jedni drugima, kada smo znali da smo svoji na svome! Dalje je sve politika...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2010 23:10 (Luka).
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj je veoma lame, trebao sam uzeti Luka kao na drugim forumima :D

 

Inače dolazi od IT i fan... davno sam ga izmislio i koristim ga s malim varijacijama posvuda.

 

Na (ne)sreću gotovo nitko se ne potrudi pročitati ispravno, pa čitaju tif4n, fit4n, itf... ajme :D

 

edit: LOL, post iznad mojeg ^^. P.S. ja sam bio među prvima ne-Bugovcima na forumu (ako ne i prvi). Ja sam trebao biti prvi Luka! Ja! Ja!

 

 

edit2: Zaboravih avatar. On je iz igre McGee's Alice, igre iz vremena kad je gameplay još bio bitan. Obavezno odigrati ako niste...

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 22:09 (itf4n).
15 godina
online
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nick je ime i prvo slovo prezimena, a avatar je tu da se malo reklamiram, ne Cool

Čemu forumi kad imamo google... :D
14 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Znam da sve vas zanima značenje mog imena i avatara.

 

Molim vas možete li ubiti onog sa dr. House nickom tako da ga ja uzmem.

 

Prvi put kada sam počeo igrati CS (naravno prije sam igrao sam single-player igrice), stavio sam ime dr. House, jer mi je to lik koji je utjecao na moj život veoma jako. To je po meni najbolja serija svih vremena i nikada se ni jedna neće porediti sa njom.

 

Mentalist mi je dobra serija, zabavna, lik je moćan ali nije izražen kao dr. House, jer ni jedan glumac nije kao Hugh Laurie.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
odjavljen
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick - inače sam pesimist pa kao ono - uvijek očekujem sve najgore. Dan prije registracije na forum sam pročitao knjigu od Toma Clancya - Sum of all fears pa se eto poklopilo. Drugdje sam poznat i po nickovima MCR (My Chemical Romance - naj bend) i Fallen Soldier.

 

Avatar - Ghost rider - jedan od mojih najdražih filmova i likova. "I'm the only one who can walk in both worlds. I'm the Ghost Rider."

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 21:38 (Sum_of_all_fears).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nadimak je izgovorna verzija mojih inicijala; avatar ne koristim jer nisam siguran što staviti a da bude originalno :)

KaeR
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je napisan iz inata na japanske animirane filmove "Anime" (Pokemon, Dragon Ball) jer su mi počeli ići na živce. Što se tiče avatara, slučajno sam naletio na tu sliku na internetu i bila mi je toliko odvratna da sam ju morao spremiti i negdje iskoristiti  Smijeh

Is it weird that this gave me an orgasm?
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick: ivan_1995

 

 

ime mi je ivan.,

a _1995 oznacava moje godiste, sve kristalno jasno

 

a avatar........nema veze s potpisom

Baš sam majmun ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 21:55 (ivan_1995).
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ige dolazi od Egi, što je RL nadimak od mog imena Eugen.

Avatar je složen u onome create your south park character.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara

paintb0x - Po pjesmi 'Pink Floyd - Paintbox', iz poštovanja prema glazbenicima, a i za temu pjesme sam vezan. Nula umjesto O se našla jer je nick 'paintbox' na GMailu već bio zauzet.

 

Na avataru je fotografija Jean Seberg sa snimanja Jean-Luc Goddardovog 'À bout de souffle'. Zašto? Jer volim film, volim francuski film, volim Belmonda, i na kraju - Jean me podsjeća na moju djevojku (:

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

I Rambo Plače se trebao zvati bend u kojem sam trebao svirati, ali na kraju ništa od tog benda, pošto smo na ideju o osnivanju benda došli na kraju osmog razreda. Na kraju nismo ni započinjali s bendom jer bi uvijek netko imao nešto što bi ga spriječavalo da dođe na probu, a bilo je i neslaganja oko glazbenih ukusa. Da se to još začini, ja sam se odselio iz kvarta na kraju ljeta i to je bio konačan pad nikad uzdignutog benda.

 

Slika je cover s albuma 'Freedom of Choice' grupe Devo.

 

Potpis su lyricsi pjesme Jocko Homo od Devo.

 

Anyways, veliki sam music freak i ne znam što bih bez muzike.

 

EDIT: svi moji avatari.

Prvi avatar - Rambo Prvi avatar - Rambo
Cover s albuma Dire Straitsa Cover s albuma Dire Straitsa
Butters, South Park. Nažalost već postoji user s Buttersom pa... Butters, South Park. Nažalost već postoji user s Buttersom pa...
Moj sadašnji avatar, objašnjen gore u postu Moj sadašnji avatar, objašnjen gore u postu
God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 0:09 (i_rambo_plache).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

fenomenalna tema...

 

nick: prilikom registracije sam morao odabrati nick, i znam da sam odabrao 2 ili 3 koja su već zauzeta (ne znam sad točno koja), pa sam nabrzaka morao smisliti neki nick kojeg nitko nema... i ja se sjetim pa odaberem jurluk

 

jur - prva 3 slova mog prezimena

luk - prva 3 slova mog imena (Luka Cool)

 

avatar: dosad sam mjenjao dosta avatara.

1. chuck norris

2. onaj lik iz farcry-a 2

3. nick praskaton

4. sexy ženske

 

i bilo je onda tu još svakakvih varijacija na temu

 

a evo sad je onaj čiča što gleda kroz teleskop. mislim da sam tu sliku našao na zvjezdarnica.com pa sam et odlučio da to trenutno bude moj avatar. jer 2009. je godina astronomije, a ja sam se prije dosta bavio astronomijom...

 

eto...

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick mi je pao na pamet kad smo igrali COD2 pa su svi imali tako neka luda imena, pa sam ja uzeo ovo. Od tada ga stalno koristim, bilo na forumima ili u OCD4 sada. A sliku sam uzeo negdje sa neta...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Denix je nastao kao mala varijacija na ime Denis (koje mi je ime u RL-u). Tu i tamo naletim da je zauzeto, pa onda napravim neku varijaciju tog nadimka sa 1337 jezikom.

A avatar mi je fora. Inaće, jedno vrijeme sam se smijao drugima (tj. zezao ih) na način (HA-HA) kako to radi nelson, pa eto, došao na ideju da ga stavim kao avatar.

edit: mislim da se denix zove i neka tvrtka koja proizvodi oružje i streljivo, nemojte misliti da je reklamiram Izlanuo se (to sam saznao poslije nastanka nadimka)

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 1:00 (denix).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick?..u biti svi moji nickovi gdje god bili pocinju sa slovom R...negdje cak i jest samo 'R'...uglavnom nema veze s mojim pravim imenom....jednostavno sam si odabrao najdraze slovo...i uzimam nickove/nazive/fraze koji mi padaju na pamet.

avatar?..bilo je donedavno crveno oko sa odsjajem eksplozije u sredini zjenice...kao da gleda u buducnost ili tako nesto...inspirativno mi bilo. ...sada je ova gljiva..koja je simbol iliti logo najdraze mi grupe koju slusam, infected mushroom.

Pretvarat cu se da nemam potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice