Značenje vašeg nicka i avatara izdvojena tema

poruka: 554
|
čitano: 167.323
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick - prezime 123

avatar - "likica" from tiny toon (inace crtic sam obozavao kad sam bio mali <3)

Potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 21:58 (bancic123).
12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ime mi je od prvog igranja samp-a na 0.2x verziji i prvom hrvatskom serveru New Generation kojeg je drzao Baff pa sam po njemu uzeo ime koje je imao kao prezime da se sjecam na samp.

Slika nista posebno :)

dafuq! =)
13 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick jer sam prije obožavao cod4

 a avatar je moj najdraži gitarist adam dutkiewicz

PRODAJEM AJVAR
12 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick- nadimak koji sam dobio još prije 10 godina u školi, 777 jer mi je 7 najdraži broj pa eto 777 kao jackpot {#}

avatar- moj najdraži igrač, volim Barcu i igre {#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Znaćenje nic-a, neznam, bezveze, kad sam se registrirao, nisam znao šta bi napisao, sjetio sam se kako računala funkcioniraju na bazi jedinica i nula, pa sam si uzeo 1 BIT, ubiti sad da mogu bi si preimenovao u 1.0 BIT, a avatar sam uzeo sa foruma cro modding od jednog forumaša koji je dosta slićno razmišljao kao ja, tj u svemu sam se složio sa njim, nakon što se zatvorio cro modding sam došao na ovaj forum = )

12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick ste kontam vecina vas prepoznali po tome sto je sastavni dio imena jedne gamerske kompanije a to je Crytek.

Kako sam poceo igrat cod4 prije par godina nisam znao kakav nick da furam pa sam dodao "o" u crytek i ispalo je cryotek :D

A avatar je slikica vojnika iz cod4,jer sam kako sam i gore napisao igrao cod4 2 i pol godine aktivno =) Sada je mala stanka jer "apgrejdam" kompjuter =)

Cheers {#}

15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick...hm nemam pojam zašto, možda zato što sam u to vrime bio ameter prema većini forumaša...

Avatar.... ljubav... Tuđi čovik nikad neće znati što to veže dalmatinske ljude......

11 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick: Nekakav sitni lopov u knjizi "Igra prijestolja".. Potpuno nebitan lik, ali meni se svidio :P

Avatar: Sve je jasno.. ForeverAlone {#}

12 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

aj da i ja objasnim svoje avatar je iz starog filma robo ninja a stjepanj (panjina:-)) mislim da je sve jasno...

12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

VALVE

 

Tvrtka čiji rad rad poštujem, te njihove igre smatram najboje.

Ne žalim što drugi kradu moje ideje, žalim što nemaju svoje. - Nikola Tesla
12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick je iz mojeg imena "Benjamin", a očito je da je n zamijenjeno s x.

To je moj pokušaj galskog imena tipa Asteriks, Obeliks.

A avatar je znak Strogga iz Quakea.

 

&quot;Pas mater.&quot; - Bob Marley
14 godina
odjavljen
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

A što misliš?

 

Embrace yourself, TD's are coming.

11 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick mi je ime, a avatar sam ja...:D

&quot;Everything should be made as simple as possible, but not simpler.&quot;
11 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick od prezimena + HR što je očito šta znači.

Avatar osobni logo primjete se dva R i između H.

very enraged dude.
10 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Moj nadimak je inačer potjekao od moga prezimena a nadimak mi je dao moj razrednik još prošle godine.

Avatar: Hrvatska zastava. Razlog je taj što volim ovu zemlju. Kolika god bila kriza i bjeda ja ću se i dalje ovdje osjećati kao svoj čovijek jer nemogu biti nitko drugi jer nisam rođen nigdje drugdje nego u Hrvatskoj.

Daniel
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 13:22 (Shumy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Značenje vašeg nicka i avatara

kao klinac bio lud za dinamom, marko mi ime a 01 sam stavio jer je bbbmarko bilo zauzeto :)

avatar nemam :)

11 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Čuo sam ovu riječ. sviđalo mi se kako zvuči, 6 i 8 su mi najdraži brojevi, avatar je moj case mod logo.

Toni
12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Inače koristim nadimak spidEY, ali ako je taj nadimak zauzet (u večini slučajeva nažalost je), onda koristim SpideyFusion. Spider-Man mi je definitino jedan od najdražih super heroja iz djetinstva.

 

Avatar je iz animea Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai. Na njemu su prikazani Kyousuke i Kirino (brat i sestra).

11 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Bitni su nazivi, posebno je dobar osjećaj vidjeti nečiji upečatljiv nick. A posebno je meni dobro vidjeti slike koje ljudi uzimaju za avatare...

 

 

Svoj nick na forumu sam izabrao iz razloga, jer sam se jednostavno zaljubio u noževe i hladna oružja koja radi ta američka tvrka čiji naziv sam uzeo za svoj nick. Slika u avataru je logo te firme. Još sam u potpis stavio njihovo geslo koje često ide zajedno u paru sa logom Cold Steel.

 

Priča ide tako, da Cold Steel nije pronašao mene, nego ja njega. Naime, prije nešto više od dvije godine imam sam stvarnu potrebu za dobrim kvalitenim nožem, koji je morao ispuniti neke moje kriterije.Da nije veliki, odnosno da je preklopni, da ima dobru kočnicu, tj. da uslijed radnih uvjeta i zadataka koji se stave pred nož, da ne kiksa.(ako je kočnica preslaba, odoše prsti onog tko drži u ruci preklopni nož), da oštrica nije predugačka, da ima dobru dršku, da mi se vizualno sviđa, da je  namijenjen u svrhe dobrog zabijanja i rezanja. I tako surfao sam bespućima Mreže, te naletio na njihov model noža AK-47, koji mi se odmah svidio po nazivu, obliku, a najviše po testovima koje svi noževi od Cold Steela prolaze, te ih svatko može vidjeti na Internetu. Gledajući konkurenciju po mom mišljenju nema im premca, jer ostali firme ne daju dokaze za mogućnosti svojih noževa(npr. Sypdereco....) ili pak proizvode noževe koji ne bi kod mene imali svrhu. Gledali se ja i taj model noža više od godinu dana po Internetu, te rekao ja pusti će mene volja za tim noževima, ali nije, te sam si napokon nabavio taj nož, te je onda uslijedilo još nekoliko noževa od Cold Steela u moju koleciju, te taj proces traje...(tko želi me nešto pitati u vezi toga, možemo na PM nastaviti, jer o ovome mogu danima...) [pardon na duljini...](al' ljubav je to...)

{#}

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 18:39 (Cold Steel).
10 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Glavaš - sve je jasno -

Ako želiš da nešto bude kako treba, moraš to obavit sam.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2013 12:18 (Glavas).
12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Deep - u trenutku kad sam pravio account,gledao film deep blue sea..i tako , aa slika govori za sebe {#}

12 godina
odjavljen
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick- kad je još bio GeForce online gaming community up & running tražio sam nick pa sam negdje na nekom papiru vidio DEA i baš sam gledao drvo za gitaru i spojio sam to skupa LoL, ali sam kasnije promjenio u jedan drugi (koji koristim na Steamu, Originu...), ali BOL ne dozvoljava promjenu nicka ://

Slika- sasvim jasno, I love rock 'n' roll, veliki sam obožavatelj rock žanr pa sam jednostavno stavio tu sliku.

13 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Bio sam debejuškast u vrjeme kad sam pravio acc pa su me svi zvali Strm jer sam bio strm xD Više nisam a nick je ostao, inače po drugim forumima mi je nick Tromy jer se zovem Tomislav ali sam trom tj. samo za mjenjanje grafičke mi treba 15-ak min jer sporo radim da nebi nešta shebal... xD

Strm
10 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick govori to da vozim Hyundai Veloster-a   a avatar kao sto se i vidi po mom hardveru da sam njihov veliki fan .

10 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nicky.sl jednostavno Nicky me svi (bar većina) zovu a sl početna slova prezimena, a sličica ilitiga avatar moj procesor jadničak izbrušeni govori da volin experimentirat s hardverom

nicky.sl
12 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara
Ithuriel je u Kabbali entitet povezan uz put otkrivenja i samootkrivenja, a kako imam potrebu filozofski tragati za sobom i smislom... :) A druga osobina u kojoj se vidim je pronicljivost. Sa svim dobrim i lošim stranama.
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Korny mi je nadimak od malih nogu.

Broj iza je nastao kao ljutnja jer su prvih par kombinacija bile zauzete pri registraciji. (ovo je datum rođenja)

 

Leo di Caprio - nema razloga, solidna fotka :-D Dosta dugo je tu pa će tako i ostati.

magistar prava
11 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Grozota- jer većina ljudi reagira sa ajme grozno kad kažem da sam veliki obožavatelj tarantula

Avatar - slika jedne od tarantula koja se nalazi u mojoj kolekciji

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
10 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Tony096-Tony mi je nadimak,a 096 je jer sam 96 godiste.

Avatar-AMD jer sam imo 2 AMD-a i sad cu i 3. put opet uzet AMD jer za intel nemam pare :D ( da imam para,definitvno bi bio intel na slici hehe ;) )

Borek
11 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

The pleyaa - u svmu sto radim :-)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice