Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

poruka: 64
|
čitano: 24.287
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Ja i brat igramo CoD5 i neprijatelj puca bez puške (drži ruke u položaju kao da ima gun, a ono ruke prazne...i još se trese od ispaljivanja metaka)! Druga je bila stvar sa našim vojnikom, kleči i puca u neprijatelje na drugoj strani dok jednim koljenom kleči, a druga noga "lebdi" podosta nad tlom! Sitni bugovi, ali podosta smiješno!

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Call Of Duty:World At War - ona mislija kad se ide  u onaj Asylum - mislim da je Ecviction ili tako nes.

Uglavnom - jedan časnik kojeg sam ubio je zbog buga osto nagužen,a iza njega se jastuk smotao u oblik cigare i ulazio časniku u stražnjicu pa izlazio - krepo sam od smjeha.Nažalost trajalo je svega sekundu dvije dok jastuk nije netragom odletio u nebesa.

Jel ima još ko bug da ljudi kad ih se ubije ostanu u čudnim pozama - jednom je neki Japanac pravio špagu kad sam ga ubio.

 

Inače konfa je:

nVidia 8600GT tvornički klokana/domaće klokana

Intel Core2Duo E4400 2.00GhZ 2Mb

ASUS P5LD2-X.

 

Inače ovo je jedan od rijetkih Bugova koji mi ne smetaju(drugi je Bug On Line Smijeh)

Sve u gore napisanom tekstu je zaštićeno autorskim pravima. 92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica

nintendo 64  mislim da je ta konzola bila uglavnom igrali smo ZELDU ebga napusili se prije i peglamo kad frend udje u nekakvu gljivu i nakon 5 minuta tumaranjem po toj gljivi koja je odprilike 5x5 metara shvatismo da nema vrata za van i tako jedno 15 minuta vidjesmo da nema smisla i gasnemo konzolu drugi dan nastavili smo normalni i shvatili da smo se zaglavili u nekakvom cosku hahahaha i da nismo mogli van ahhahahahaha

vratit čes se satane
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica

Imao sam i ja takvih situacija: Jednom dok sam igrao Age of mythology, prošao sam je pa sam malo išao igrati sa cheatovima, i tako ja na jednom levelu poubijam svu neprijateljsku vojsku, pa i Gargarensisa (sa cheatovima) i kad dođe pojačanje pojavi sa cinematic, a protivnici samo stoje... i gledaju u moju vojsku ko telci u šarena vrata ( naravno čekaju Gargarensisa da izblebeće svoje) i tako oko pola sata. Meni>restart.

Kad si sretan udri glavom ti u zid
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

vecinom su me se smijesne situacije desavale na PES 6, jednom kad je lopta prosla kroz golmana, drugi put kad je lopta nekim cudom zastala na precki, pa su je igraci pokusavali udariti glavom i svi su skakali dok golman nekako nije skino loptu sa precke, i jednom kada sam izveo slobodni udarac sa tribina (ne pitajte me kako, ne znam ni ja)

Intel Pentium D 925 2x3.00GHz Pov9600GT EXO edition HDD WD160GB+WD500GB 1,5GB DDRII 667MHz
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

igram ja Prince of persia:warrior within i došao do onog jednog portala i tu save,kad sam loadao prešlo mi pola igre :D (za one koji znaju postao sam tamni princ a trebao sam tek nakon još 2 sata igre)

a u codovima sam doživio gomilu bugova kao npr:u cod2 lik mrtav a pola mu tijela u podu a pola naslonjeno na kamion ili u cod4 nakon što opucaš sa rpg često ostane vatra neka goruća u zraku ili sam jednom liku u cod2 bacio bombu u naručje i ostala mu u rukama ili ima nekih stvari u cod4 koje su namjerno tu al ih nije lako primijetit

evo i malo slika

 

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

igram ja Prince of persia:warrior within i došao do onog jednog portala i tu save,kad sam loadao prešlo mi pola igre :D (za one koji znaju postao sam tamni princ a trebao sam tek nakon još 2 sata igre)

a u codovima sam doživio gomilu bugova kao npr:u cod2 lik mrtav a pola mu tijela u podu a pola naslonjeno na kamion ili u cod4 nakon što opucaš sa rpg često ostane vatra neka goruća u zraku ili sam jednom liku u cod2 bacio bombu u naručje i ostala mu u rukama ili ima nekih stvari u cod4 koje su namjerno tu al ih nije lako primijetit

evo i malo slika

 

pola pola pola pola
retardo :D retardo :D
naslonio se... naslonio se...
leteća vatra leteća vatra
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Ja sam jednom u GRIDu vodio za nekih 30sec i okrenem se ja sa ručnom pred ciljem(ono kao grand finale). Završi utrka kad ono ja drugi. Uf kako sam bio bijesan.

Dogodilo mi se u prostreetu da mi je na početku utrke auto bio totaled. Uvijek kad bi ušao u tu utrku stvorio bi mi se auto koji bio totaled. Bio bi sretan kad bi je počeo uz heavy damage

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Ja se sićan kad san igra Serious sama 2 i ja san varija ne zbog bugova nego jednostavno zato šta je igra prekomična

Ipak je to Mady in: CROATIA

I oni Scooter brothers ny youtubeu o GTA 4 me jako nasmije

15 godina
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Meni najčudnije  - dok igram FM 2008, i bude neka šansa i to mi prikazuje ''Pitch'' komentator ''priča'' jedno a na terenu se dešava skroz nešto drugo. tako je u jednoj utakmici po komentatoru bilo 4 gola a utakmica završila 1-0

The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Uff...medu boljim situacijama sigurno spada zabijanje gola kroz vanjsku stranu mreze (Winning Eleven 2002), bas smijesno izgleda.

 

I jos je fora u ISS 3 mogucnost pomicanja zivog zida i golmana u slobodnim udarcima kad se igra u dvoje za isti tim...na taj nacin su sloboni udarci bili vazniji od penala, maknes golmana do najdalje stative (ako ga previse maknes vraca se na pocetnu poziciju), pomaknes par igraca iz zivog zida i to je to  :)

 

A tek bjezanje od tenka u GTA: Vice Cityu sa vespom koja je imala probusene gume (mislim da sam cak 15 sek izdrzao)   XD

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

ja sam jednom igrao cod 2 u mulitplaeru bilo nas je puno kad je mene stvorio pao sam ravno na bombu

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

ja sam u GTA IV pao s drugog najvišeg nebodera u gradu i nekako sam pao između nekog zidića i tla i preživio

15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

meni se dogodilo da sam u pes 5 puco i pogodio vanjsku mrežu a ono lopta u golu komentator se dere da je gol !! xD

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

U fifi sam si zabio autogol koji se pripisao meni

Ojla!
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

 

Ima ih predobrih...

 

Smijeh

I find your lack of faith disturbing!
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

EDIT: ovo gore sam postao...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 11:37 (RoyalBlood).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica

Jednom u san andreasu sam vozio avion visoko visoko i bacio se bez padobrana i ostao živ kad sam skocio na travu :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
vice kaže...

Jednom u san andreasu sam vozio avion visoko visoko i bacio se bez padobrana i ostao živ kad sam skocio na travu :D

 Bacio sam se u sanandreasu sa najviše zgrade a lovila me policija s helićima i ostao živ
...
i onda me dole za 2 sek. policajci ubiju
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
Red Devil kaže...

U fifi sam si zabio autogol koji se pripisao meni

 to nije ništa meni  fifa 2006 za pc lopta je prošla pokraj gola i prepisao kao gool to se debelo vidi na snimci
15 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Ili još nešto, u CoD4 sam tipu bacio bombu u glavu, i umro je prije neg je explodirala.

Ojla!
15 godina
protjeran
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
Red Devil kaže...

Ili još nešto, u CoD4 sam tipu bacio bombu u glavu, i umro je prije neg je explodirala.

 to nije ni čudno ni smiješno, nego normalno...možeš ubit i s flash il stun granatom---to se desi samo ako je ranjen
AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
doxy kaže...
Red Devil kaže...

Ili još nešto, u CoD4 sam tipu bacio bombu u glavu, i umro je prije neg je explodirala.

 to nije ni čudno ni smiješno, nego normalno...možeš ubit i s flash il stun granatom---to se desi samo ako je ranjen
 :) Lol ja sam puko od smijeha, koda ga je netko pračkom pogodio
Ojla!
16 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

U gridu sa 2-3 Km/h dotaknem zid i odjednom totaled :D...    Dogodilo se par puta :))

Only God (& mod) can judge me
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
Core2Duo2 kaže...

U gridu sa 2-3 Km/h dotaknem zid i odjednom totaled :D...    Dogodilo se par puta :))

 Meni se nakon flashbacka događalo da je auto sav uništen a bio čitav u toj situaciji u koju sam vratioViče
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
protjeran
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacje
zombie_killer kaže...

Ovdje napišite najsmješnije ili najčudnije situacje koje su vam se dogodile u nekoj igrici.

 

npr; neki dan sam igrao BF2 i vozio helikopter, vozim ja lagano i fino se zaleti u mene avion iz mog tima i ja poginem a on leti dalje.

 

Znam da ima boljih ali se trenutačno nemogu sjetit, zato vi pišite svoje.

 dogada se ako te donjim dijelom uhvatio za rotor, onda je steta njemu minimalna a ti padas..

skuzila sam to kada sam jednom doslovce sletila na drugi helic u zraku, unistila sam ga a sebe jedva ogrebala
LUXX je dobio mail sa slikom mojih hr i grckih osobnih isprava Zato tisina!!
13 godina
neaktivan
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Igrao sam Motocross Madness 2, popeo sam se na brdo. Vozio sam dulje, odjednom nešto me odbacilo 100 m unatrag i u zrak, motor i mene.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Najsmješnije ili najčudnije situacije u igrica
Zv22 kaže...

Igrao sam Motocross Madness 2, popeo sam se na brdo. Vozio sam dulje, odjednom nešto me odbacilo 100 m unatrag i u zrak, motor i mene.

Tako je programirana igrica ..

Nemozes se penjat na novo brdo , odbaci te natrag ..

15 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Iznenađen.

CAPETAN PRICE
13 godina
protjeran
offline
Najsmješnije ili najčudnije situacije u igricama

Najsmješnije situacije u igricama su mi se desile najviše u left 4 dead 2 kada sam ubijao zombije u par navrata je bilo presmiješnih situacija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice