Može li se narasti u visinu? :)

poruka: 353
|
čitano: 161.304
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
betmen kaže...
Danny_HR kaže...
Moj tata je jači i moj je veći.

Pazi ovo. A njega zovu moderatorom i dopuštaju mu da dijeli kartone Osmijeh

Danny je zakon,bez obzira na to kaj je mod :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
netko,netkovic kaže...
Danny je zakon,bez obzira na to kaj je mod :D

ulizica Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
patch123 kaže...
netko,netkovic kaže...
Danny je zakon,bez obzira na to kaj je mod :D

ulizica Smijeh

haha koda ce mu to pomoć...ma ne danny je fkt zakon!!...samo za dannya: Danny daj još 4 zvjezdice!! NECU nikom reChahah..znam da nemozes..a i netreba mi

nothing is true, everything is permitted
14 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
patch123 kaže...
netko,netkovic kaže...
Danny je zakon,bez obzira na to kaj je mod :D

ulizica Smijeh

Gledaj,nema to veze s time,danny-evi postovi su mi uvjek dobri, još od prije nego je bio mod. Do sada nisam pratio to da je mod :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
netko,netkovic kaže...
patch123 kaže...
netko,netkovic kaže...
Danny je zakon,bez obzira na to kaj je mod :D

ulizica  Smijeh

Gledaj,nema to veze s time,danny-evi postovi su mi uvjek dobri, još od prije nego je bio mod. Do sada nisam pratio to da je mod :D

  Pa kolko ja vidim ne pise da je moderator.....Ili to postajes automatski s 5 zvjezdica?

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
16 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

Pise i te kako. Nisi citao.

:)
16 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Ma pusti nek mu danny dokaze. Nek mu dokaze jedno tri dana xÐ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)

Mislis prakticno? ;)

:)
16 godina
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
A sta mislis? xÐ
15 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

Ako želiš narast trebaš pitat Tom Cruise-a kako njemu to uspjeva??? LOL Belji se

LINK

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 10:43 (mtopol).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
mtopol kaže...

Ako želiš narast trebaš pitat Tom Cruise-a kako njemu to uspjeva??? LOL Belji se

LINK

ja ono jucer gledam telku isto...i vijesti.."tom cruise misteriozno narastao" kad sam se ja poceo smijat..hahaa

nothing is true, everything is permitted
13 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
mtopol kaže...

Ako želiš narast trebaš pitat Tom Cruise-a kako njemu to uspjeva??? LOL Belji se

LINK

Vjerovatno je dobra hrana u onoj njegovoj sekti, pa je izrasto Smijeh

13 godina
protjeran
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
loser1296 kaže...

znam da ovaj forum nije prikladan za ovakve teme,ali sam jedino na ovom forumu i htio bi vas pitati...može li se narasti u visinu?u 12.mj ću imati 14 godina i visok sam 159,5 cm.U razredu smo imali jednog dečka kojeg smo od 3-7 razreda zvali kepecom,bio sam viši od njega barem 20 cm,i od tada me je prerastao za 6-7 cm s timda je po cijele dane bio u kući igrajući WoW ili učio(štreber).Bavio sam se nogometom,košarkom,rukometom sve to vrijeme,a sada već 2 tjedna treniram stolni tenis(ako je važno).Ne želim da mene počnu zvati kepecom,već želim biti jedan od viših kao prije... :(

 

 

Još jednom oprotite.

Nebrini što si kao kepec mali,iskreno ni ja nisam bio neki dugonja,no nakon 16-e godine počeo sam rasti naglo,sada jesam dugonja

Chuck Norris je uspio hakirati 4chan
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

RJEŠENJE: IGRAJ WOW

BFBC2: Drugar
14 godina
neaktivan
offline
RE: Može li se narasti u visinu? :)
Looka kaže...

Aha da, svaki put kad vidim naziv teme poželim napisati : Ne,  to je fizički nemoguće. Smijeh

I opet sam to poželio pa sam išal vidjet jesam možda to već napisal, i jesam. :/

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

e jer ko zna šta se sve mora koristit od hrane za veci rast  {#}

tinokio
15 godina
odjavljen
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

Burek i ćevapi. -.-

 

Hrani se redovno i kako treba pa ćeš rasti. Nema tu nikakvih magičnih napitaka.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
tinokio2 kaže...

e jer ko zna šta se sve mora koristit od hrane za veci rast  {#}

žganci

13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)

hahahahha....................tnx..........{#}

 

tinokio
13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

i loci mliko...jer ti manjak kalcija moze usporit rast...recimo da ti tribas narast ko otac ti 180...ako imas manjak kalcija ili nekog drugog biogenog minerala automatski ti se usporava rast i neces narast koliko si triba...tijelu moras osigurat dovoljno "materijala" da raste i da se razvija..znaci jedi zdravo i jedi puno {#} EDIT:po mogucnosti treniraj neki sport i ne idi u teretanu jer ti i to usporava rast..

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2011 16:58 (zoharbizo).
13 godina
protjeran
offline
Može li se narasti u visinu? :)

EEEEE moji 14-godisnjaci,nemojte se puno sikirati,to je normalno da upadate u krize svoje osobnosti!

Prvo nas pukne krivnja da nam dlake narastu!

Tada nas pukne visina!

Tada sljedi veličina(koja nas drzi gotovo cjeli zivot)

I zadnja velicina pivske škembe!

 

Polako sve ce to godinama doci i dlake,visina,velicina i škemba!

Na kraju skuzis da je ipak naj ono sto imas u glavi,a to sta drugi pricaju-lagano zapjevušiš od TBF-a Odjeb je lansiran!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
14 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
lukavg kaže...

Ja sam U 14. godini bio visok oko 165cm, do 16. Sam narastao na 190, zato sada imam problema a kralježnicom.

Slično si rastao kao i ja samo sam se ja bavio sportom pa nemam problema s kralježnicom.

Mrdni dupe.

Demokracija je kad dva idiota nadglasaju genija !
13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)
1.srednje, 180cm, 62kg. Ja zadovoljan, samo još 5cm i bit ce dosta.
13 godina
protjeran
offline
Može li se narasti u visinu? :)

30 god,183 cm,93 kg i zapeo na 18 cm{#}

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
15 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)

17 god, 80kg, 185-186cm{#}

13 godina
neaktivan
offline
Može li se narasti u visinu? :)
Imam jedno pitanje za vas.Naime imam skoliozu kraljeznice,40 stupnjeva mi je osla.Imam pomagalo-zovem ga oklop(zato sto ima oblik oklopa)Moram ga nosit 23 h i moram vijezbat da mi se kicma ispravio.Imam skoro 16 godina.Visok sam 175 a tezak 90 kg .Čovijek koji mi je pravio taj oklop reko mi je da sam trebao narasti min 5-6 cm(da sam nosio taj oklop i vijezbao)Sada ako neko zna,dali cu ja narasti?Taj oklop sada stalno nosim i vijezbam(vijezbe za kicmu.)Sada pitanje za one koji su iz Čakovca.Vidio sam u 24 sata članak o Deanu Jambrošiću(energetska medicina)Gledo sam na netu i vidio sam da je popravio kicmu ljudima.
13 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

17 godina, 172 cm, 71 kg. Tata je visok 180 cm, ali bojim se da nikad necu dostici njegovu visinu (mama je visoka 155{#}), ali isto mislim da je sve to u glavi i pamet ti je najvaznija, okani se bilo kakvih hormona rasta jer uz njih idu i nezeljene nuspojave, a ako se bavis body-buildingom, mozes zaboraviti na rast jer ti se kosti zatvaraju, tj. sve više i više konačno oblikuju tada.

Moj savjet: jedi što je moguce vise ribe (zbog proteina), što je moguce vise voca jer je zdravo i pij mlijeko (zbog kalcija koji je nuzan kostima) - nisam ga nikad volio, probao sam na sve načine, ali ne mogu nazalost, koliko se god trudio, podnijeti taj okus{#}, a da sam ga od malena uzimao sada bih jamačno bio tatine visine. Neka ti moj slučaj posluzi kao pouka, i nemoj se uopce sekirati i da ne narastes, ima uvijek i jako lijepih nižih cura, btw. meni dođu one od 160 do 165 kao idealne (iako vec par mjeseci hodam s jednom mačkom višom 5-6 cm{#}), tako da mozes biti siguran - visina nije bitna, bitno je koliko soli imaš u glavi.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Sum_of_all_fears kaže...

Burek i ćevapi. -.-

 

Hrani se redovno i kako treba pa ćeš rasti. Nema tu nikakvih magičnih napitaka.

hrana je nebitna. geni su u pitanju. u protivnom ne bi bilo neishranjenih visokih ljudi u africi. hrana utiče na kvalitetu tkiva, nema (puno) veze s visinom.

Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 15:32 (karakteran).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li se narasti u visinu? :)
Caesar et Brutus kaže...

17 godina, 172 cm, 71 kg. Tata je visok 180 cm, ali bojim se da nikad necu dostici njegovu visinu (mama je visoka 155{#}), ali isto mislim da je sve to u glavi i pamet ti je najvaznija, okani se bilo kakvih hormona rasta jer uz njih idu i nezeljene nuspojave, a ako se bavis body-buildingom, mozes zaboraviti na rast jer ti se kosti zatvaraju, tj. sve više i više konačno oblikuju tada.

Moj savjet: jedi što je moguce vise ribe (zbog proteina), što je moguce vise voca jer je zdravo i pij mlijeko (zbog kalcija koji je nuzan kostima) - nisam ga nikad volio, probao sam na sve načine, ali ne mogu nazalost, koliko se god trudio, podnijeti taj okus{#}, a da sam ga od malena uzimao sada bih jamačno bio tatine visine. Neka ti moj slučaj posluzi kao pouka, i nemoj se uopce sekirati i da ne narastes, ima uvijek i jako lijepih nižih cura, btw. meni dođu one od 160 do 165 kao idealne (iako vec par mjeseci hodam s jednom mačkom višom 5-6 cm{#}), tako da mozes biti siguran - visina nije bitna, bitno je koliko soli imaš u glavi.

 

ti si slican ko ja... ja imam 16 god, 173 i 60kg :P i da nemojte se za visinu borit... ko sto je i kolega reko.. ima i ljepih nizih cura (nezz al meni su nize cure i bolje ;)) glavno da ste zdravi i da imate kolko tolko pameti u glavi.. za ostalo lako ;)

14 godina
offline
Može li se narasti u visinu? :)

probaj s jogom :D

 

Moja bivsa je bila visoka 159 cm. bavila se jogom pola godine i dosla je do 166 cm. Ne znam sad kako je to uspijela...

http://www.youtube.com/beleudovice
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice