Internet provider-što odabrati?

poruka: 6
|
čitano: 4.941
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Internet provider-što odabrati?

Što odabrati,kojeg providera za internet?Koji ima najbolju brzinu,ali da nudi samo pristup internetu bez obaveznog uzimanja fiksnog telefona za cijenu od kojih oko kojih cca. 130 kuna?Gledao sam Amis,Iskon itd. ali nemam iskustva s njima niti nitko od mojih poznanika.Tko ima iskustva neka kaže kojeg preporučuje i ako moze navesti po redu počevši od najboljeg?A s ovim T-Šrot necu vise imati nikakve moguće veze.Živim u Varaždinu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2013 18:19 (JustAnotherPCNerd).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet provider-što odabrati?

mislim da je bez fiksnog telefona jedino bnet, al nisam siguran. imas od h1 telekom za 100 kn telefon+flat internet 3mbit brzina. mislim da je to najjeftinije sta se moze naci trenutno.

10 godina
offline
Internet provider-što odabrati?

Optima nudi internet bez telefona, no ja u zadnje vreme imam male probleme s konekcijom sa njima (Istok)

/watch?v=yo15M9n6ilw
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Internet provider-što odabrati?
Meni treba u Lici... malo sam zabaceniji sta mi preporucivate koji bezicni internet..posto normalno adsl-a nema cuo sam samo da vip ov stick nije neko rjesenje..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Internet provider-što odabrati?
treba mi preporuka interneta na usb stickove, stick je otkljucan tako da mogu sve mreze.. trebao bih da ima sto vise giga, ako je moguce i flat, al da cijena ne prelazi 150 kn maximalno.. vidim da ima t-comu flat al po brzini od 64 kb/sec, jeli moguce surfat uz to, jel ce ic youtube, bar na najmanjoj kvaliteti?
14 godina
offline
Internet provider-što odabrati?

Ljudi, dajte prvo provjerite kakav vam je doma signal. Posuditi stick/SIM od operatera na kojeg ciljate i izvrtiti speedtest.

Kitu ćete mobilno surfat ako ste u nekakvoj rupi.

s.f. - s.n.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 19:40 (ninotocka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice