A1 - Flatbox DUO 1TB

poruka: 1.802
|
čitano: 566.244
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

A onda ide u ćesme 😊

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Nuclear_Phoenix kaže...

Normalno da ga ne možeš prodati jer smo ga svi morali kupiti, kome je neispravan A1 ga je zamijenio free a toliko je loš da je bilo što drugo bolje kupiti nego to.

 A gle jbg, treba probat. Možda je nekom dedi ok, pa si misli gle za 2 glave mogu imat rezervu ak mi ovaj krepa i mora u servis imam backup. Al nikako da se javi taj deda 😂

12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Miktotik je zakon, za već 400 kn se može dobiti jako moćan uređaj. Inače i ja sam odustao od pokućnog, uzeo optimu, 18 Mbps, ali stabilno, pa ćemo vidjet.
7 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Za sve one koji govore da je smece zte evo sad sam mjerio bez ikakvih antena ili bilo cega..Nemojte drzati rutere u atomskim podrumima.. https://www.speedtest.net/result/10563694184

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Nema veze gdje ga drzis evo ss a drzim ga na tavanu doslovno na vrhu kuce...
Black Spider
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
..
Black Spider
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 9:41 (crni pauk).
9 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
vuki696 kaže...

Za sve one koji govore da je smece zte evo sad sam mjerio bez ikakvih antena ili bilo cega..Nemojte drzati rutere u atomskim podrumima.. https://www.speedtest.net/result/10563694184

Tako je kolega...dođite s tim superrouterom kod mene u rudeš i ako uspijete izmjeriti pola te brzine bilo kad u toku dana,platim vaš sljedeći račun vipu za flatbox...šta pola,pristajem i na trećinu te brzine🤭

11 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Ekipa prešao sam sa Tele 2 na A1 i moram priznati da je A1 kod mene teži k.. u odnosu na Tele 2. Wifi se gubi svako malo, iptv puca, pola kanala ne otvara, ipad i iphone mi se ne žele spojiti po 2-3 minute na wifi, na pc-u i laptopu mi puca wifi konstantno, ping katastrofa, odlučio sam staviti karticu u stari Tele 2 Huawei router, brzine nešto bolje, nemam nikakvih problema više.

 

Garanciju sam izgubio ali nije me niti briga, u poslovnici rekli da mogu karticu šaltati gdje god želim, dok mi pak na fb rekli da ne mogu, sad tko je tu lud nemam pojma, vi koji ste do sada koristili A1 karticu u Tele routeru, niste imali nikakvih problema, račun isti, pitam da ne bi bilo da se kartica veže na neki način uz router itd.. 

 

Hvala.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Možda se i može vezati, tj pratiti, ali sumnjam da je njih briga.

 

Jedino ti mogu odbiti garanciju ako ti A1 router crkne, ostalo ih nije briga dok plaćaš račune. Nigdje ne piše da ti tu karticu ne smiješ negdje drugdje staviti, ali piše da možeš samo izgubiti garanciju na router što tebe u ovom slučaju nije briga jer ga ne koristiš.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Pero Dinamit kaže...

Možda se i može vezati, tj pratiti, ali sumnjam da je njih briga.

 

Jedino ti mogu odbiti garanciju ako ti A1 router crkne, ostalo ih nije briga dok plaćaš račune. Nigdje ne piše da ti tu karticu ne smiješ negdje drugdje staviti, ali piše da možeš samo izgubiti garanciju na router što tebe u ovom slučaju nije briga jer ga ne koristiš.

 Pa teoretski po ICCID-u, IMSI, IMEI-u možeš vidjeti dali je kartica spojena fizički u router kojim je recimo njima u sustavu vezana ili je spojena na neki drugi, pitam čisto radi postavki samog uređaja, nisam nešto baš sa mrežama pa da se ne bi iznenadio :)

 

Ali brate mili, na Tele 2 sam bio od prvog dana kada im je pokućni došao jer kod mene t-shit i danas nudi 2 mbs paricu što je sramota za 2020 godinu.. da stvar bude gora, nikad problema kod Tele 2 nisam imao do spuštanja brzina, na kraju krajeva, spojim ovo sranje od ZTE routera prvi dan odma 101 problem, doslovno sam poludio, obzirom da sam znao strimati dosta i upload koristiti, potrošio bi oko 800-900 GB mjesečno, prvi puta upalim DOTA 2 imam ping od 60-100 koji mi skače gore dole, doslovno neigrivo, na Tele nikakvih problema.. Doduše brzina na A1 mi je max 30/30 dok mi je na Tele recimo bila 120/50 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 14:13 (donzega).
16 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Pa nemaš frke što si ga stavio u drugi router, to svi isto pišu ovdje u temi.

 

Na A1 ti je takva brzina s tele2 routerom?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Pero Dinamit kaže...

Pa nemaš frke što si ga stavio u drugi router, to svi isto pišu ovdje u temi.

 

Na A1 ti je takva brzina s tele2 routerom?

 Tele 2 Router mi je onaj B315s, na njemu sam kada sam koristio Tele 2 imao preko 100&50 brzinu, sada imam tako oko 50/50 sa A1, doduše na ovom ZTE od A1 mi je brzina 25-30 max, tako da.. ne znam dali mi se isplati kupit neki bolji router, kad sam već bacio u dim 400kn za to smeće od ZTE ali ako ekipa normalno koristi A1 karticu u Tele 2 routerima onda ne vidim nikakav problem, jer ekipa iz A1 piše da će ti suspendirati kao liniju ako izvadiš karticu i slične gluposti i da se isključivo smije sa njihovim routerom koristiti.. 

16 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Ha? To pišu? Sumnjam, mislim da njima nije u interesu da to naprave. Što ako ti na primjer crkne router i ti imaš rezervni, zašto ga ne bi smio koristiti?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Pero Dinamit kaže...

Ha? To pišu? Sumnjam, mislim da njima nije u interesu da to naprave. Što ako ti na primjer crkne router i ti imaš rezervni, zašto ga ne bi smio koristiti?

Nemam te kaj lagati lol velim, problem je kaj se toliko neškolovanih ljudi zapošljava da je to strašno, sama činjenica da su meni na prodajnom mjestu rekli ma možete vadit i stavljat sim gdje god hoćete, citiram prodavača "ja osobno koristim sim karticu tu ponekad u svojem mobitelu" mislim stari ako ti na takav način prodaješ ljudima uslugu a onda tvoji kolege pismenim putem rade drugo, to je po meni zakonom kažnjivo dijelo bez nekog prevelikog razmišljanja, jer tim činom prodavač radi sve da ti proda i uvjeri da možeš a onda kada kupiš i koristiš ti govore drugo, znači dezinformiranje. 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 15:09 (donzega).
15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

Di sluzbeno pise da se kartica nesmije vadit?

11 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
R4zOR229 kaže...

Di sluzbeno pise da se kartica nesmije vadit?

 Nigdje, ja sam tele 2 vadio i nosio di sam stigao, jer imam i onaj mali prijenosni router šta sam si kupio u tele 2 isto.

14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Dal je neko probao sa huawei ruterom od tele 2 dali rade pozivi? Odnosno fiksna linija koja je spojena u ruter. Posto kad ja na zteu od a1 promjenim postavke samo na 4g pozivi ne rade, agent mi je zadnji put pojasnio da kad te neko zove ili ti nekoga da se automatski prebaci na 3g. E sad kak bi to funkcioniralo sa huawei ruterom posto rucno stavljas frekvencije? Ima neko ko koristi fiksni plus huawei ruter?
Black Spider
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Zasto telefon nebi radio? Ko da je routeru vazno cija je Sim unutra. Ja imam slozen fiksni tel na B525 i sve šljaka odlicno. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Znam da mu nije vazno cija je sim,ali ako ga ja zakljucam na jednu frekfenciju di mi je brzina najbolja a to nije 3g nego 4g dali ce raditi ili ne? Probaj svoj staviti samo na 4g pa javi dali radi. 😉
Black Spider
5 godina
neaktivan
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Jucer probao odigrat par mečeva Coda, i Bf1.. 

To je bilo uzasno kakav packet loss je bio, penjao se na 25%

E sad, jel to do flatboxa, ili do njihovih servera, sumnjam da su bas oba otisla k vragu..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Meni je ping na Warzoneu oko 100
Ne igrivo totalno
Portovi otvoreni,dmz i upnp uključeni
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
crni pauk kaže...
Znam da mu nije vazno cija je sim,ali ako ga ja zakljucam na jednu frekfenciju di mi je brzina najbolja a to nije 3g nego 4g dali ce raditi ili ne? Probaj svoj staviti samo na 4g pa javi dali radi. 😉

 Telefon će raditi ako je router na AUTO ili samo 3G kada fiksiraš 4G frekvenciju telefon neće raditi.

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB

to vam je do a1, imaju užasan ping u igrama, to jest dobar je on ali je packet loss i lag spike uzasan sto zapravo dolazimo do toga da je neigrivo.....tele2 je tu najbolji, tcom(4g mreza) ima ping 90 ali je bar stabilan

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 12:24 (dado16).
11 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
dado16 kaže...

to vam je do a1, imaju užasan ping u igrama, to jest dobar je on ali je packet loss i lag spike uzasan sto zapravo dolazimo do toga da je neigrivo.....tele2 je tu najbolji, tcom(4g mreza) ima ping 90 ali je bar stabilan

 Jbg meni dota 2 na Tele ping bio stabilnih 30-35, sad na ovom smeću od A1 ping skače od 55-150, doslovno da si neuk mislio bi da moraš računalo promjenit da je do grafičke.

 

Znači ovo je užas u odnosu na Tele 2.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 12:37 (donzega).
13 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Bit će još više problema kada se još njih "preseli" s TELE2 na A1 a tek kada dođe ljeto.....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
Zato imate mogucnost koristenja bez ugovorne obveze za istu cijenu kao i pod ugovorom. Mozda tele2 ponovno ubaci 1TB pa se lako preselite. :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
A1 - Flatbox DUO 1TB

Mislim da je vrijeme da nekako prekinu dovod novih korisnika ili da nešto naprave ako se može. Sad mi je maksimum 20-ak mbita, a i taj maksimum rijetko dostigne. Zadnjih dana se vrti 5-10. Zadnjih nekoliko sati je 2-5. Prije 3-4 mjeseca sam redovno imao 35+.

UŽAS!

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
pqweasdyxc kaže...

Mislim da je vrijeme da nekako prekinu dovod novih korisnika ili da nešto naprave ako se može. Sad mi je maksimum 20-ak mbita, a i taj maksimum rijetko dostigne. Zadnjih dana se vrti 5-10. Zadnjih nekoliko sati je 2-5. Prije 3-4 mjeseca sam redovno imao 35+.

UŽAS!

 

 

 Ja sam na Tele 2 imao valjda 3-4 godine od kad je došao tu po 100 mbita i rijetko je padalo, ako bi padalo možda bi padalo na 50-60-70 ovo sa A1 je glupost, mada gledam i mobitel isto banana signal na tomatu, mada mi kum isto ima A1 par kuća od mene njemu brzina 60/30 ne znam. Signal mi je inače -68 ne znam kako je vama.

4 godine
online
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
pqweasdyxc kaže...

Mislim da je vrijeme da nekako prekinu dovod novih korisnika ili da nešto naprave ako se može. Sad mi je maksimum 20-ak mbita, a i taj maksimum rijetko dostigne. Zadnjih dana se vrti 5-10. Zadnjih nekoliko sati je 2-5. Prije 3-4 mjeseca sam redovno imao 35+.

UŽAS!

 

 

 Shvati da je hrpa ljudi kod kuće zbog korone i da su se svi zalijepili na internet. Nisu samo u pitanju prebjezi s Tele2 nego je naprosto više korisnika koji su ranije bili negdje vani u ovo doba tjedna i noći... I tako će biti barem do sveta tri kralja ili duže.

15 godina
offline
Re: A1 - Flatbox DUO 1TB
pqweasdyxc kaže...

Mislim da je vrijeme da nekako prekinu dovod novih korisnika ili da nešto naprave ako se može. Sad mi je maksimum 20-ak mbita, a i taj maksimum rijetko dostigne. Zadnjih dana se vrti 5-10. Zadnjih nekoliko sati je 2-5. Prije 3-4 mjeseca sam redovno imao 35+.

UŽAS!

 

 

 moram reci od kada su poceli masivno se reklamirati i kako je sve vise ljudi pocelo ici kod njih tako su postepeno pocele padati i brzine ovisi o doba dana i dana u tjednu... eto cak i ja na selu to dobran osjetim koji sam do prije mjesec dana uvijek imao stabilnih 100 downl i oko 30-45 upload...

 

sada nekad nemam niti 20mbita a ponekad cak to ide i manje... imam doma u pripremi antene ali tesko da bi one ista donijele....

Bnet: mNik987#2148
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice