Web cam koja je najbolja

poruka: 6
|
čitano: 5.200
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Web cam koja je najbolja

ćao.. imam web cam od logitecha platio sam ga oko 200 kuna slika i zwuk su sranje weza mi je 2mbit/256 tako da to nebi trebao biti problem jel mi mozete preporuciti brand koji pravi dobre web camove koristim program sightspeed i slika i zwuk su bolji nego preko msn-a, ali jos uwijek je to sve dosta lose.. ako znate za neki dobar i da ima za kupiti tu u hrvatskoj bio bih vam jako zahvalan

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Web cam koja je najbolja

Logitech? :)

Zatvorite prozore. linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Web cam koja je najbolja

e da zaboravih napomenuti da nije preko 400 kuna :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Web cam koja je najbolja
Zatvorite prozore. linuxzasve.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Web cam koja je najbolja

probaj koristit skype, jer ovo kaje slika jadna i to je do msna, ja sam chato s frendom iz australije na msnu i slika je bila koma i trzava, kad sam preso na skype slika je bila odlicna koda si tam al on koristi kameru ugradenu u mac

16 godina
moderator
offline
Web cam koja je najbolja

Ako budes kupovao Logitech a koristis vistu, pripazi da je noviji model camere, jer stari modeli nemaju driversku podrsku.

Ponosan vlasnik beskorisne quickcam messenger. Ima tweakova da vista povuce xp driver i radi uredno ali to se zakompliciralo nakon SP1, pa mi se nije dalo osposobljavati.

 

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice