Prepotuka za solidnu-kvalitatnu tipkovnicu

poruka: 4
|
čitano: 1.339
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Prepotuka za solidnu-kvalitatnu tipkovnicu

Kao što sam naslov kaže, treba bi preporuku za jednu kvalitatnu tipkovnicu. Čitao sam malo po forumu, net-u, razne testove, i otprilike bi trebao neku univerzalnu za pisanje i igranje.

Uglavnom trebala bi biti žičana, mehanička, sa proširenim tipkama, znači i sa numeričkim, sa osvjetljenjem po mogućnosti bijelim, da je dobra za pisanje i igranje. Čitao sam nešto o vrsti tipki i valjda bi se to odnosilo na Cherry smeđe tipke. Cijena, hajde do 1000kn. Trebala bi imat i hrvatska slova na tipkama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prepotuka za solidnu-kvalitatnu tipkovnicu
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: Prepotuka za solidnu-kvalitatnu tipkovnicu
Pero Dinamit kaže...

 Da, čitao sam i ovdje, ali tu se većinom piše ili za igranje, ili za pisanje. Prolistao sam zadnje dvije godine, jer nema smisla ići od 2010 god.

11 godina
online
Re: Prepotuka za solidnu-kvalitatnu tipkovnicu
Cobra33 kaže...
Pero Dinamit kaže...

 Da, čitao sam i ovdje, ali tu se većinom piše ili za igranje, ili za pisanje. Prolistao sam zadnje dvije godine, jer nema smisla ići od 2010 god.

 pa prebaci pitanje tamo, em nema smisla otvarati novu temu bezveze, em ćeš tamo prije dobiti odgovor

zato postoje teme preporuka za pojedine kategorije hardvera i periferije, da nemamo stotine tema bezveze i da možda i netko drugi pročita savjet koji ćeš ti dobiti

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice