Miš i tipkovnica do 1400kn

poruka: 51
|
čitano: 4.672
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Pozz,

 

evo sam dobio 1400kn za rođendan i htio bi to potrošit na novu periferiju.

 

Moji zahtjevi:

 

1. Mora bit: Logitech, Razer ili Roccat

2. Tipkovnica i miš moraju biti iste marke (estetika)

3. Bežično ne želim

 

Molim preporuke!

 

Ja sam za sada za dvije kombinacije:

 

Razer Imperator i Razer Lycosa

Logitech G9x i Logitech G15

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Razer D'adder i Tarantula+Goliathus control ili neka druga 'ebačka podloga

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 20:46 (AlienWare1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=KMS110

 

Evo za tebe ko stvoreno...

 

Šala mala...

 

Gle, odi si probaj periferiju prije nego je kupiš.

 

Yebi estetiku. Znam ljudi koji će dati ruku u vatru, da im je na slici Razer bio super,

a sad im stoji na stolu, jer im jednostavno nepaše, i boli ih ručni zglob od korištenja.

 

A tipkovnica. Ne postoji gaymerska tipkovnica.

Koliko brzo netko treba WASD? Daj molim te.

Tipkovnica mora biti idealna za tipkanje, osobito mnogo teksta,

ili dobar numerički dio za kalkulacije.

 

Dakle pogledaj si nešto što će ti pružiti uživanje dok tipkaš,

a ne samo da svijetli i da piše ime.

 

Ja još i dan danas kalkulacije radim na staroj IBM kliketuši, jer ima veće i preodlične numeričke tipke.

 

Dakle periferija se probava i kupuje, ne radi estetike, nego radi funkcionalnosti.

Nije to procesor, pa eto da bude neki bolji, neki lošiji itd.

 

Idi pa vidi i probaj.

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
14 godina
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Roccat Kone + Roccat Valo

 

Roccat Kone- definitivno nešto najbolje što sam imao prilike koristiti od periferije. 

Miš me očarao. Sve te dodatne opcije i mogućnosti, ma Roccat odradio za 5+.

Sljedeća kupnja periferije mi je Roccat Valo. :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

imam vec 4 godine mis i tipkovnicu od ms

 

sve je super (osim WASD koji su izlizani)

 

a sad da bih dao za nesto 1400 kn ako mogu imat to nesto za 100-200

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn
Ima se i moze se.



Po meni logitech.g9x i g15
Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Što kaže Don Kihoty da se treba probat periferija to svakako i to ću napraviti. Roccat Valo ne bih kupovao jer mi je nekako nezgodna za pisanje (drugačiji raspored tipki). Razer Deathadder mi se nikako ne sviđa jer mi ne leži u ruci. Za sada mi je najbolje G9x + G15, a i Razer je zanimljiv. Logitech G19 mi je predobra tipkovnica koja DEFINITIVNO opravdava cijenu. Ima one mekane tipke i jako mi je ugodno pisati na njoj. E sad, postavio bih pitanje: Kolika je razlika između G15 i G19?

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
lordlojkus kaže...

Što kaže Don Kihoty da se treba probat periferija to svakako i to ću napraviti. Roccat Valo ne bih kupovao jer mi je nekako nezgodna za pisanje (drugačiji raspored tipki). Razer Deathadder mi se nikako ne sviđa jer mi ne leži u ruci. Za sada mi je najbolje G9x + G15, a i Razer je zanimljiv. Logitech G19 mi je predobra tipkovnica koja DEFINITIVNO opravdava cijenu. Ima one mekane tipke i jako mi je ugodno pisati na njoj. E sad, postavio bih pitanje: Kolika je razlika između G15 i G19?

Samo ti probaj prvo g9x - prije kupovine i to po mogucnosti kod nekoga tko ga ima, a ne staviti samo u ruku... Mnogi su se razocarali nakon kupnje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 22:07 (Mrgud Veliki).
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

E da i molio bih nekoga dali zna ako ima tog svega u Rijeci i gdje je najjeftinije (pa možda dođe i podloga za ostatak)

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 22:11 (lordlojkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Što misliš o ovoj tipkovnici?

izgledom je predobra, ali nažalost nisam je imao prilike koristiti Plač

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Od tipkovnica nema bolje sto se tice kvalitete i osjecaja kao kod Razer Tarantule.

 

Problem je sto je skupa i tesko ju za naci.

 

Nemoj ni slucajno kupovat one Logitech tipkovnice od 500 kuna pa na dalje. Ja sam probo i ne mogu se usporedit

sa tarantulom nijedna Lohitechova tipkovnica. Najvise se osjeti razlika u kvaliteti tipaka i materijala.

 

Jedina je prednost lcd ekran,ali to je mislim stvarno nepotrebno. Tko voli nek izvoli. Ja ne.

 

Imam mis Roccat Kone i definitivno je mis genijalan, Svaka preporuka.

http://tridizajn.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
denix kaže...

Što misliš o ovoj tipkovnici?

izgledom je predobra, ali nažalost nisam je imao prilike koristiti Plač

to je spreseravanje a ne tipkovnica. uostalom ko zna igrat moze igrat na g9x i na ibm misu i tipkalu za 50kn. stvar je ljudskog uma tj pametnih ljudi koji proizvode tipkovnice i miseve za budale koji se pale na to. (ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio) Osobno imam mis za 600kn ali sam ga dobio na poklon, i i tipkovnicu obicnu od trusta. ja zadovoljan i ne trazim vise.

rapidshare premium and warez-bb user
14 godina
neaktivan
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
Lord_Marko kaže...

... stvar je ljudskog uma tj pametnih ljudi koji proizvode tipkovnice i miseve za budale koji se pale na to. (ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio) Osobno imam mis za 600kn ali sam ga dobio na poklon, i i tipkovnicu obicnu od trusta. ja zadovoljan i ne trazim vise.

Čuj ja se recimo ne palim na Ultra High ili Enthusiast detalje ali volim jednostavno vidjeti kad se probudim i upalim komp neku lijepu i kvalitetnu periferiju. Btw. ako vi imate nešto drugo za preporučit do 1400kn slobodno dajte

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
15 godina
odjavljen
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
Lord_Marko kaže...

to je spreseravanje a ne tipkovnica. uostalom ko zna igrat moze igrat na g9x i na ibm misu i tipkalu za 50kn. stvar je ljudskog uma tj pametnih ljudi koji proizvode tipkovnice i miseve za budale koji se pale na to. (ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio) Osobno imam mis za 600kn ali sam ga dobio na poklon, i i tipkovnicu obicnu od trusta. ja zadovoljan i ne trazim vise.

Kaze osoba koja ima fatality MBO, a svi znamo koliko se naplacivalo koristenje toga imena... Da se razumijemo i ja sam 'popusio' tu pricu.

Inace 9x ima nekih mana kod igranja. Nabavi i probaj prije nego pocnes pljuvati druge.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 22:29 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
lordlojkus kaže...
Lord_Marko kaže...

... stvar je ljudskog uma tj pametnih ljudi koji proizvode tipkovnice i miseve za budale koji se pale na to. (ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio) Osobno imam mis za 600kn ali sam ga dobio na poklon, i i tipkovnicu obicnu od trusta. ja zadovoljan i ne trazim vise.

Čuj ja se recimo ne palim na Ultra High ili Enthusiast detalje ali volim jednostavno vidjeti kad se probudim i upalim komp neku lijepu i kvalitetnu periferiju. Btw. ako vi imate nešto drugo za preporučit do 1400kn slobodno dajte

ok.. to je tvoja star ja sam samo izrazio svoje misljenje.

rapidshare premium and warez-bb user
15 godina
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
Mrgud Veliki kaže...
Lord_Marko kaže...

to je spreseravanje a ne tipkovnica. uostalom ko zna igrat moze igrat na g9x i na ibm misu i tipkalu za 50kn. stvar je ljudskog uma tj pametnih ljudi koji proizvode tipkovnice i miseve za budale koji se pale na to. (ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio) Osobno imam mis za 600kn ali sam ga dobio na poklon, i i tipkovnicu obicnu od trusta. ja zadovoljan i ne trazim vise.

Kaze osoba koja ima fatality MBO, a svi znamo koliko se naplacivalo koristenje toga imena... Da se razumijemo i ja sam 'popusio' tu pricu.

Inace 9x ima nekih mana kod igranja. Nabavi i probaj prije nego pocnes pljuvati druge.

 

Stvar je u tome kaj nisam ja kupoval taj komp nego starci. Onda nisam imal ni dsl ni isdn ni nista. do 2007 sam radio na p3 650mhz i 512mb sd rama. nit nisam znao sta je fatal1ty nit quad core proc. skupio sam taj novac i kupio onda malo bolji komp.

i dosta offtopica

rapidshare premium and warez-bb user
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Koliko je bitan DPI kod miša jer upravo gledam Konea i jako mi se sviđa ali ima amo 3200dpi

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
lordlojkus kaže...

Koliko je bitan DPI kod miša jer upravo gledam Konea i jako mi se sviđa ali ima amo 3200dpi

LOL, "samo 3200" DPI..

 

Ja igram na Deathadderu koji ima 1800dpi i razvaljuje sve, a ne znam kako ti je onda 3200dpi malo..

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
15 godina
odjavljen
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
lordlojkus kaže...

Koliko je bitan DPI kod miša jer upravo gledam Konea i jako mi se sviđa ali ima amo 3200dpi

 

Ja kada ga stavim na 3200 totalno se izgubim.

Drzim ga na 800/1200.

14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Neznam, ne kužim se ja baš u miševe pa vas pitam Nevinašce

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Kakva je Roccat Arvo???

 

Sorryte na double postu

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn

Ja sam na Mambi s 1200dpi-a

Get out to life!NOW
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Neznam kako razer stoji sa hrv znakovima. Naime ja sam jednom kupio actrosu, koja je bila US version.. Osobno mislim da I links, Hgspot, fenix i dr. svi imaju tu US verziju, pa neznam, ukoliko je svugdje tako to bi bio jedan veliki minus za razer, jer se ipak radi o tipkovnicama 500/700/900kn.
Što se tiće Logitecha mislim da tu nemožeš faliti. Ja osobno imam G110 i vrlo sam zadovoljan. Na sim logijeivm modelima onaj ''gumenasti' osječaj pod prstima je jednostavno ne zamjenjiv! Probaj ići na G15. Ja ju osobno nisam uzeo zbog povečih dimenzija za moj stol te zbog onong kričavo-narančastog pozadinskog osvjetljenja.

xxx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
Mislim da ti je DPI bitan, odnosno ovisi o rezoluciji. Kad bi stavio mali DPI na veliku rezoluciju, trebalo bi ti dugo da 'prebaciš' miš s jedne strane na drugu. Ali, opet, mali DPI odabereš kad ti je potrebno za nešto precizno iscrtat u npr. Paintu...

Na tvom mjestu uzeo bih Roccat
(_.:BRUNO:._) //// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn
Lord_Marko kaže...
denix kaže...

Što misliš o ovoj tipkovnici?

izgledom je predobra, ali nažalost nisam je imao prilike koristiti Plač

to je spreseravanje a ne tipkovnica. uostalom ko zna igrat moze igrat na g9x i na ibm misu i tipkalu za 50kn. stvar je ljudskog uma tj pametnih ljudi koji proizvode tipkovnice i miseve za budale koji se pale na to. (ispricavam se ako sam nekoga uvrijedio) Osobno imam mis za 600kn ali sam ga dobio na poklon, i i tipkovnicu obicnu od trusta. ja zadovoljan i ne trazim vise.

Koji je sad mis do 50 kn ravan IBM-ovom?

:)
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Društvo, malo sam razmislio i odlučio da ću još malo pričekati jer mi se zasad najviše sviđa Roccat a on mi nema neku ponudu tipkovnica. Kada izađe neka meni kompaktna onda ću uzeti pa će doć i slike.

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn

Dotle ce logi izbaciti hrpu  novih modela pa si opet u dilemi. A da ne spominjem legendarni logijev support ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

E vidiš i to je isto dobar razlog Cool

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Miš i tipkovnica do 1400kn

Pa sta ces vise. Kvalitet i support. Za mene samo logi postoji za periferiju.

:)
14 godina
neaktivan
offline
Miš i tipkovnica do 1400kn

Logitech se meni najviše sviđao u početku zbog hebeno dobrog supporta ali mi se više ne sviđa G15 pa onda neznam što ću a G110 neću

AMD PII 945 . GHz | Gigabyte MA790X UD3P | 2x2 GB Kingmax 1066MHz | Sapphire 4870 1GB | 640 GB HDD | Samsung Burner | Corsair TX650 | CM 334 Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice