Logitech Performance mouse MX za gaming

poruka: 27
|
čitano: 6.753
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Planiram kupiti navedeni mis pa me zanima je li dobar za gaming obzirom na to da je bezicni i obzirom na njegovu masu i velicinu. Imao sam G700 koji me se nije bas dojmio jer je bio pretezak, a uz to klizio mi je iz ruke zbog, po meni nekvalitetnog materijala. Vidim da je MX po pitanju ergonomije bolje rijesen, ali brine me kako ce se ponasati u igrama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming
Bit će dobar , probao sam i uvjerio se da je dobro.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
Odlican mis. Imas moj review odnosno usporedbu upravo ta dva misa, performance mx vs g700 pa potrazi. Nemrem linkat na mobu.
The best way to be boring is to leave nothing out.
12 godina
odjavljen
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Oh, što sve neću pročitati-G700 pretežak. Meni je prelagan, trebali su još dodati utega da ga se može još otežeti.

SK crew
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming

Meni je krepala lijeva tipka nakon točno godinu dana...
I to ne nakon puno igranja....

Srećom su 3 godine garancije ;-)

 

Inače, miško je super, a kome smeta bežično, dobije i usb kabel (inače za punjenje) pa može igrati žično.


P.S.

Ovo mi je treći Logitech koji vraćam pod garancijom... Da se zapitam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 10:30 (Magnum).
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

odlican mis koristim vec duze od pol godine, mada ja ne kuzim uopce razliku izmedu njega i nekog certificiranog gamer misa,imo sam g9 i ne kuzim vecu brzinu odaziva,

samo treba imat dobru podlogu i sve radi vrhunski

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Takodjer ga imam. Zadovoljan. Btw ako ne dobijes sa njim, obavezno si uzmi Sanyo Eneloop bateriju.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
Prva serija je bila u banani kao i kod revolutiona. Lieva tipka 'double click' il uopce ne registrira. Ova serija je ok za sada ali tu je i 3 godine gare tak da nema zime. Vrhunski mis. Koristim ga u kombinaciji sa steelseries qck.
The best way to be boring is to leave nothing out.
15 godina
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
Sale_ds kaže...
... Koristim ga u kombinaciji sa steelseries qck.

Takodjer.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Danas sam ga kupio ,nakon mx 1ooo ,ne lezi mi skroz dobro , nadam se da ce se s vremenom osjecaj poboljsat, no nikako ne mogu namjesti back and foward tipke , jednostavno mi nerade , jel netko zna rješenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming
Treba ti malo vremena da sjedne, al kad sjedne bit ces prezadovoljan. Sto se tice tipki meni su proradile odmah. Samo sam instalirao Drivere od logitecha i to je to.
Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Odustao sam od kupnje MX-a jer mu se cijena opet vratila na 600 kn u Linksu. Kupujem u Linksu jer imam popust, ali i s popustom mi je previse. Odlucio sam malo vise izdvojiti za tipkovnicu i uzeti neki malo jeftiniji mis i podlogu. Budzet mi je do 1000 kn, moze par kuna vise. Mislio sam uzeti ovu novu Roccatovu tipkovnicu Isku, Logitech G400 i Roccat Taito podlogu. Tipkovnica mi se cini i vise nego dobra, a o izgledu da i ne govorim. G400 svi hvale jer je best buy mis trenutno, a podloga mi se cini ok za tu cijenu. Sto vi mislite o svemu tome i bi li mozda bilo bolje da uzmem G510, G500 i jos neku podlogu da bar malo iskoristim ovaj popust ili je ovo ok? Ako imate kakve druge prijedloge, slobodno napisite!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Ja bih uzeo Logi G510 i G400 mis, a za podlogu neznam !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Uzmi g510 i g400,steelseries Qck+ podlogu

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2011 19:55 (Kresho).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Ne mogu se odluciti izmedu G500 i G400. Razlika u cijeni je 150 kn i pitanje je vrijedi li tih 150 kn vise dati za G500? Za tipkovnicu jos razmisljam, ali vjerojatno cu uzeti Isku jer mi se cini bolja, ljepse izgleda, manja je, a one dodatne tipke na G510 mi ne trebaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Ala ga ti kompliciras...

Pa mis se ne kupuje na savjet drugih, vec po tome kako tebi odgovara u ruci.

Mada vidim da imas Roccat Kone (bar si tako napisao), pa mi bas i nije jasna poanta odabira ova posljednja dva.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 2:55 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming

Roccata sam prodao.

15 godina
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
Imao ga, preglomazan je bio i definitivno je za desnjake. Vratio sam se nazad na svoj dobar VX revolution, po meni najbolji Logijev miš.

Budući da si Kone prodao, a G700 imao onda ti jedino mogu preporučit Razer Mambu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
Mitch kaže...
Imao ga, preglomazan je bio i definitivno je za desnjake. Vratio sam se nazad na svoj dobar VX revolution, po meni najbolji Logijev miš.

Budući da si Kone prodao, a G700 imao onda ti jedino mogu preporučit Razer Mambu

VX je premali. Ja ga imam za misa za laptop.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
12 godina
neaktivan
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming

Ne kupujem skupi mis jer mislim vise izdvojit za tipkovnicu tako da Mamba ne dolazi u obzir. Maksimalno koliko mogu dati je oko 300 kn, mozda malo vise pa se zato dvoumim izmedju G400 i G500.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
MX košta 550-700 kn a ti možeš dati 300 kn?

WTF

Ako ne ovisi o žici onda idi na G500.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming

Napisao sam da sam odustao od kupnje MX-a jer je u Linksu poskupio za skoro 200 kn sto je puno previse.

15 godina
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
Nije ništa poskupio nego je ono bila slučajna cijena bez PDV-a.
Također ja sam komentirao taj tvoj post i naveo da ideš na G500.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming
Mx rev je bio na akciji prije 2 tjedna za 449 kn.

Moja preporuka je g500 zbog oblika sa kojim ne mozes pogrijesiti. Tipkaru uzmes g110. Podlogu Razer Goliathus i miran si.
Jos ti ostane za neke sluske.
SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech Performance mouse MX za gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming

Ne bih kupovao preko oglasa jer mi cijena s postarinom izadje skoro ko i u ducanu. Kupit cu sve u Linksu, jer kao sto sam i rekao imam popust i bar sam siguran da imam sve novo, ispravno i s garancijom. Odlucio sam uzeti G500, G510 i vjerojatno Taito ili Goliathus speed podlogu. Moguce je i da kad dodjem u ducan i kad vidim sve te igracke uzmem nesto sasvim deseto {#} Hvala svima na pomoci.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech Performance mouse MX za gaming
REYKJAVIK kaže...

Ne bih kupovao preko oglasa jer mi cijena s postarinom izadje skoro ko i u ducanu. Kupit cu sve u Linksu, jer kao sto sam i rekao imam popust i bar sam siguran da imam sve novo, ispravno i s garancijom. Odlucio sam uzeti G500, G510 i vjerojatno Taito ili Goliathus speed podlogu. Moguce je i da kad dodjem u ducan i kad vidim sve te igracke uzmem nesto sasvim deseto {#} Hvala svima na pomoci.

 AKo koristiš onaj kupon iz Buga-on ti vrijedi samo za jedan proizvod. Za druge moraš imati još kupona. I ne vrijedi za proizvode na akciji.

SK crew
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice