Logitech MX Master

poruka: 14
|
čitano: 8.973
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Master
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Master

Moram priznati da stvarno izgleda odlično, iako mi je ova "tamno zlatna" boja obruba malo "iffy" na prvi pogled. Podsjeća na Z87 Asusa.  Mogao bi zamjeniti moj SS Rival unatoč tome što volim niže i žične miševe. 

Zgodna usporedba u veličini s G303 i G602 - 




Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 21:42 (MajstorFantach).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Master

Je li se tko usrećio ovim mišem? Kako ste zadovoljni?

 

Usput, postoji li shop kod nas preko kojeg je nabavljiv?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 11:57 (Dot).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech MX Master
Dot kaže...

Je li se tko usrećio ovim mišem? Kako ste zadovoljni?

 

Usput, postoji li shop kod nas preko kojeg je nabavljiv?

 Trenutno samo Links

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech MX Master
Kiki-hr- kaže...

 Trenutno samo Links

 

Oni prodaju prethodnika.

Možda si se zabunio jer ga prodaju pod cijenom novog modela

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech MX Master
Dot kaže...
Kiki-hr- kaže...

 Trenutno samo Links

 

Oni prodaju prethodnika.

Možda si se zabunio jer ga prodaju pod cijenom novog modela

 Nisam se zabunio. Jer znam da su ga imali.

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech MX Master
Jesu imali su, ja ga kupio
9 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Master

Ah, šteta što sam to propustio, jer koliko vidim, trenutno ga nigdje kod nas nema u ponudi.

 

Kako ste zadovoljni? Isplati li se? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Master

ja sam zadovoljan. Imao sam G700 pa G700S, i moramo sam ih punit svaku noć

 

MX Master punim svakih 20 dana

 

isplati li se? hmm, neznam, ne zarađujem od njega ništa pa mi se u tom smislu neće isplatit, ali dojam, dizajn i ergoniomija su ono po čemu smatram da se isplati kupit ovog štakora.

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Logitech MX Master

Uzeo ga pred koji dan i zadovoljan sam!

Imam velike šake pa bi volio da je možda malo duži da ga pokrijem cijelim dlanom ali ugodan je za rad i naglašavam rad pogotovo skrolanje.

Što se igara tiče nisam ga baš isprobao ali mi se čini da će biti prespor pogotovo za neke pucačine. Možda će biti dobar za neke strategije ili sporije igre. Izvanredno radi na trapericama, drvenom stolu, kauču (koža), a staklo još nisam probao.

Prebacivanje s kompa na komp je stvarno super, nekoga će možda smetati što ga treba okrenuti ali meni to nije problem.

Ja ga koristim preko bluetootha, uni-reciver je ok ali za win7 sam morao skinuti unifying driver.

Definitivno je rađen za Win 8 i novije jer onaj thumb button uopće ne reagira na win7 dok na 8 služi za prebacivanje s aplikace na aplikaciju (otvorene).

Ne znam da li je vrijedan tih novaca ali svakako je jedini izbor za bluetooth normalnog klasičnog miša normalne dimenzije (magic mouse ne smatram normalnim mišem).

Oni koji ne trebaju bluetooth miša i/ili nisu ograničeni USB ulazima bolje da uzmu neki gamerski i jeftiniji model.

Eto za sad je to moj dojam. Ako se što promijeni ubacit ću.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 11:36 (milan_m).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech MX Master

Meni se miš posebice dopada, pogotovo to šo isti može dugo potrajati bez potrebe za punjenjen....

LINK

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech MX Master

Ja ga imam vec par mjeseci i mis izgleda i ponasa se spektakularno ;) Mada je mx performance se bolje ponasao na nekim podlogama barem se meni cini....

13 godina
offline
Re: Logitech MX Master
Torent kaže...

Ja ga imam vec par mjeseci i mis izgleda i ponasa se spektakularno ;) Mada je mx performance se bolje ponasao na nekim podlogama barem se meni cini....

 ja ga imam nekih 3 tjedna i zadovoljan sam super....

reci mi samo dal kad stavim punit miša, te kad se puni, idu one lampice 1,2,3,1,2,3 (trepere), te ga ja isključim kada sve lampice počnu svjetlit.

dal je to uredu odnosno dal je to znak da je napunjen ili ?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech MX Master
Da upravi tako.... Predo brane je fora sa komunikacija sa 3 uređaja. Prijemnik u stoni komp a lap preko bt a još na 3 stavim mobilni ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice