Logitech k800 tipk. potrgana tipka

poruka: 15
|
čitano: 4.657
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

imam jedan problem e sad jel mali ili veliki budemo vidjeli, papagaj mi izvadio tipku i otisla je jedna od capica na skarama

sto drze tipku,gdje bi se to moglo nabavit ili ako netko ima mozda platim pivu,rakiju...sta god samo da popravim

evo i slike pa nek se vidi kako sta gdje

 

mozete me cimnut i porukom na 099 4080-781 ako tko ima kakvu informaciju,hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Kontaktiraj Logitech Support , oni ce ti izaci u susret ! Poznavajuci njih vjerojatno ce ti poslat tu novu tipku , a mozda i novu tipkovnicu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Kad smo kod tipkovnice da ozivim temu.

poslao sam upit logitechu jel bi mogao kupiti tipku od njih ili da me proslijede na ducan sa dijelovima gdje da ju uzmem,dobio sam poruku da ce se oni pobrinuti za to...

danas dolazi ups i donosi mi paket a unutra NOVA tipkovnica sa pismom isprike sto sam imao neugodnosti sa njihovim proizvodom, te isto tako placena postarina 60 eura

od nizozemske do mene doma, znaci novi proizvod,placena postarina i isprika, ja sam se smrzo od zbunjenosti da moze postojat u danasnje vrijeme takva firma...

nesto fantasticno, mislim da nikad vise nece biti dvojbe ciju cu periferiju kupiti, najbolja firma s kojom sam se susreo...hvala logitech

 

 

Moj PC  
11 0 hvala 4
16 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Dakle, sad imaš višak tipki za prodati?
Meni taman fali poneka na jednoj illuminated :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Nedvojbeno najbolji support, Logitechu svaka cast.

clock2much
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

frende rado bi ti pomogo ali mislim da cu probat nac te skare i prodat cijelu tipkovnicu jel jos ima skoro punu garanciju ko nova je

hvala na upitu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Jesam ti reko da bi mogao dobit novu !{#}

 

Zato ja ne kupujem nista osim Logitecha po pitanju periferije ! Svaka im cast !{#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

imo ti pravo, da nisi ti neki njihov {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Nisam ( steta ) !  Ma nacitao sam se slucajeva gdje su za male nedostatke na proizvodu slali nove ! I moj frend isto tako upecao novu tipkovnicu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech k800 tipk. potrgana tipka
skill69 kaže...

frende rado bi ti pomogo ali mislim da cu probat nac te skare i prodat cijelu tipkovnicu jel jos ima skoro punu garanciju ko nova je

hvala na upitu :)

 Znam, to ljudi i rade:) Sad si mislim, da ja prijavim ispravnu tipkovnicu za kvar (jer od ove potrgane nemam račun pošto je jel upravo jedna takva kakva je sad ova tvoja stara ;P )

14 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Super!

Ja sam ih kontaktirao zbog miša koji radi (MX 1100), ali je realno gledano neupotrebljiv, ali su mi rekli da ga pošaljem u Zagreb (valjda na test) te da će nakon toga poslati novi (MX Revolution).

Odustao sam jer kakve sam ja sreće, reklamacija ne bi bila uvažena, izgubio bih dva tjedna na to i imao trošak.

Pokušao sam i nazvati predstavništvo u Zagrebu, ali se nisu javljali!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

koliko vam dugo izdrži baterija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

- bump -

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

meni treba jedan dio, prolila mi se piva po njoj sad za novu pa mi tipke divljaju same od sebe, ako ima ko prodat svoju staru k800 tipkovnicu neka se javi na private

 

Pozdrav! :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Logitech k800 tipk. potrgana tipka

Pozdrav, koristi li još tko legendarnu k800? 

Dogodio mi se problem pa moram oživjeti temu. Imam ju već 5 godina i sad sam je išao čistiti i slučajno kod čišćenja oštetio 3 tipke koje ne idu nazad.

 

Ako tko ima k800 da je više ne koristi ili ima viška tipki za nju molim da mi se javi pa se dogovorimo :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 12:08 (Troki99).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice