Genius SP-HF1800A

poruka: 7
|
čitano: 2.828
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Genius SP-HF1800A

ovako,danas sam u linksu kupio zvučnike genius sp-hf1800a,i kako je sudbina htjela su mi došli sa ustisnutom membranom jednog tweetera,manjom oštetom drveta jednog zvučnika i dubokom ogrebotinom dugmeta za pojačavanje glasnoće,oće ih primit tamo u linksu i dat mi druge?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Genius SP-HF1800A

Moraju.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Genius SP-HF1800A

Moraju!

 

Ja kada sam kupio MX518 lijevi klik je bio malo labav(inace je labaviji radi lakseg klikanja) ali mene je nerviralo i odem fino kazem problem i dobijem nov novcat mis! Onog starog su vjerovatno uvalili nekome, samo reci da ih nisi ni koristio, da si vidio ostecenje cim si ih izvadio i ponesi racun i garantni list(samo da te napomenem ja sam jednom zaboravio racun LOL)

 

Pozdrav....

"I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft." Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Genius SP-HF1800A
NexT_T1 kaže...

Moraju!

 

Ja kada sam kupio MX518 lijevi klik je bio malo labav(inace je labaviji radi lakseg klikanja) ali mene je nerviralo i odem fino kazem problem i dobijem nov novcat mis! Onog starog su vjerovatno uvalili nekome, samo reci da ih nisi ni koristio, da si vidio ostecenje cim si ih izvadio i ponesi racun i garantni list(samo da te napomenem ja sam jednom zaboravio racun LOL)

 

Pozdrav....

kolko mi se čini su ovo bili zadnji koje su imali na raspolaganju u osijeku -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: Genius SP-HF1800A
Vjerovatno ce ti ponuditi neke druge slicnih karakteristika onda.....

Ako ne zelis druge nego bas te, strpi se malo dok nabave isti taj model....ugl. morali bi da ti zamijene tako da nemas brige!
"I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft." Bill Gates
14 godina
neaktivan
offline
Genius SP-HF1800A

Trebao bi pričekat malo jer ih nema u Zagrebu.

Evo gledam i raspoloživi su u Rijeci.Računaj sljedeći tjedan da bi trebali stić.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Genius SP-HF1800A

hvala vam na odgovorima,onda ću se strpit dog stignu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice